Држач за сунѓер за мијалник Гавија, држач за сунѓер за мијалник во кујната, држач за сунѓер за кујнски мијалник+закачалка за крпа за садови, лепило кујнски мијалник

Држач за сунѓер за мијалник Гавија, држач за сунѓер за мијалник во кујната, држач за сунѓер за кујнски мијалник+закачалка за

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

✅ 【【304 не'рѓосувачки челик】 Нашиот држач за сунѓер за мијалник во кујната е изработен од не'рѓосувачки челик SUS304, без 'рѓа и водоотпорен. Ако не сте задоволни од вашиот шопинг, би сакале да ги слушнеме За вашиот совет, ние ќе го замениме или ќе ви го вратиме, затоа што ние сме тука за да го подобриме;. Измерете ја длабочината на мијалникот, овој држач за партали бара најмалку 6 "длабочина за да се монтира на wallидот на мијалникот. Ако вашиот мијалник е плиток или тесен, преместете го кујнскиот мијалник на кујната на wallидот на кујната, садот партал Носителот е погоден за мазни wallsидови како стакло, кварц, итн. ✅ 【Уникатен дизајн на не-капка】 Држач за сунѓер на кујната со метална кука и моќна леплива основа, посилна од чашата за вшмукување и пластичната кука. Perfect to hold sponge, чистач, стопер за мијалник, партали за садови, четки за садови, стапче за садови. ✅ 【Подвижен држач за сунѓер за мијалник, заштеда на простор】 држач за сунѓер во кујната сместуваат сунѓер, чистење влошки, чистење на садови, чистач, ракавици, стопер за одводнување. 1x 2 во 1 држач за сунѓер + закачалка за крпа за садови (не вклучува сунѓер и крпа). ✅【Unique Non-drop Design】The kitchen sink sponge holder with metal hook and powerful adhesive base, more stronger than suction cup and plastic hook. држач за мијалник може да се користи како во држачот за сунѓер за мијалник, не се потребни алатки, нема оштетување на вашите wallsидови, инсталирајте го во рок од 1 минута. Добри додатоци за мијалник за кујна за организација. Ако не сте задоволни од вашиот шопинг, би сакале да ги слушнеме За вашиот совет, ние ќе го замениме или ќе ви го вратиме, затоа што ние сме тука за да го подобриме;. Направете Gavia подобра : Ние направивме производи од дома и кујна кои ги задоволуваат и ги надминуваат очекувањата за многу години. Подвижниот мијалник за мијалник е лесно да се обеси и да се извади крпа за садот без да земе многу простор when you are washing dishes or vegetables.Трајно и цврсто : без никакво заварување, изработено од интегрирана цврста плоча од не'рѓосувачки челик, задебелена. Ако вашиот мијалник е плиток или тесен, преместете го кујнскиот мијалник на кујната на wallидот на кујната, садот партал Носителот е погоден за мазни wallsидови како стакло, кварц, итн. Ако се појави некоја 'рѓа во производот во рок од 5 години, ние ќе ви испратиме бесплатно замена, не е потребно враќање. Чувајте додатоци за мијалник во кујната надвор од патот кога ќе завршат. Подвижниот држач за сунѓер за мијалник во кујната е специјално дизајниран за чистење додатоци во кујната. 1x Водич за инсталација. Отворениот дизајн им овозможува на водата да се исцеди брзо, сунѓерите и садот за миење садови брзо се сушат. Што ќе добиете : 1* држач за сунѓер за мијалник, 2* моќна леплива основа, 1* Водич за инсталација; И пријателска услуга за клиенти, контактирајте не веднаш ако имате проблеми со купувањето. ✅ 304 【304 не'рѓосувачки челик】 Нашиот држач за сунѓер за мијалник во кујната е изработен од SUS304 не'рѓосувачки челик, без 'рѓа и водоотпорен. Многу практично. Големина : 5,9 "(L) x 2,95" (W) x 2,75 "(H). 2x леплива основа за различни потреби. Повеќе собоен сунѓер; држач за сунѓер за мијалник дозволува водата да се исцеди брзо за полицата за мијалник во кујната од сунѓери, партали и четки, повеќе хигиенски и чист.

Избор на клиенти

Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна Свеж
Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна

Користете ја оваа полица за складирање сèвоеден за да ја организирате вашата кујна! Повеќе не треба да с

DEN 1257.60
Упатство за склопување на склопување - преносно миење зеленчук, овошје, мијалник за кампување со храна со приклучок за одвод Свеж Попустот
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови Свеж
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови

Чувајте ги садовите, чашите и прибор за јадење по миењето, практичен додаток за вашата кујна Телескопск�

DEN 309.60
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack Свеж
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack

Едноставните свитоци на решетката на Petite Plate Regalla ја подобруваат убавината на вашите украсни плочи без д

DEN 1.33