Лаијухуа Јога Мат Торба, Двојни Патенти Јога Теретана Торба За Жени и Мажи-Мазни Патенти, Голем Отвор Во Форма На Буквата У И Прилагодлив Ремен, Одговара На Повеќето

Лаијухуа Јога Мат Торба, Двојни Патенти Јога Теретана Торба За Жени и Мажи-Мазни Патенти, Голем Отвор Во Форма На Буквата У

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Димензии : мал-27,1" л х 6,3 "дијаметар; Голем-33,9" Л х 6,7 " дијаметар. Може да држи која било подлога до 27,1"/33,9" долга и 6,3"/6,7" во дијаметар кога ќе се навива. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетен оксфорд. Тој е густ, силен, отпорен на абење, отпорен на кинење, лесен за чистење и брзо сушење. Лесно : 2 мазни и цврсти патенти, голем отвор Во Форма На Буквата У и прилагодлив и лесен ремен го олеснуваат пристапот и носењето. Уникатна Шема : моделите на оваа јога торба се живописни и привлечни, кои внесуваат повеќе енергија и виталност во вашата јога пракса и фитнес. Најдобри Подароци за Љубителите На Јога : Совршени за подароци за девојка и момче, подароци за сопруга и сопруг, подароци За Денот На Таткото и Денот на Мајката, Подароци заachенска Забава, Подароци За Јога, подароци За Роденден, Божиќни подароци. Спецификации : Големина : 6, 7х33, 9ин/17х86 см; 6, 3х27, 1 во/16х69 См Материјал : Мерки На Претпазливост На оксфордската ткаенина : ве Молиме користете благ Пакет за детергент : 1 € јога торба.

Избор на клиенти

Смешен дизајн ебам торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба Свеж
Смешен дизајн ебам торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84