Јога Мат Торба, Црно - Бело Племенски Модел Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

Јога Мат Торба, Црно - Бело Племенски Модел Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив

DEN 287.84

Свеж

Достапно.

оксфорд ткаенини. Димензии : достапни Се Две големини. Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не се вклучени). Материјал : оваа торба за носење јога мат изработена од 100% висококвалитетни оксфордски ткаенини, издржлива и отпорна на вода. Мазните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Прилагодлив Ремен За Рамо : ременот за Рамо е прилагодлив за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете слободни кога одите во студио за јога или теретана. Хуманизиран и удобен. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Шик Обрасци и Најдобри Подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика во вашата јога пракса и фитнес. Совршен За Подарок За Девојка, Подарок За Момче, Подарок За Мажи И Жени, Подарок За Сопруга И Сопруг, Подарок за Денот На Таткото И Денот на Мајката, Bенска Забава, Подароци За Јога, Подароци За Роденден, Божиќни Подароци. Оваа Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на вашиот животен стил. Уживајте во вашата јога пракса со нашите Јога Мат Кеси. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Веќе го најдовте најдоброто. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфорд Ткаенина Функција : - целосна Поштенска карактеристика : лесно е да ја ставите вашата подлога во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. - Прилагодлив ремен за рамо : ова е дизајнирано за прилагодена должина и лесно носење, костум за различни луѓе. - Одговара : 60/80 инчи јога душеци. Пакетот Вклучува : 1 € Јога Мат Кеси Најдобар подарок за јога ентузијасти важно Е Јогите да ги исполнат своите вистински потреби, поради неговата погодност за секојдневна употреба и за чување додатоци за јога и други работи. Понатаму, оваа чанта е исто Така Мултифункционална и Практична, таа е совршени подароци за вашето семејство и пријатели.

Избор на клиенти

IULJH Спортска Торба Теретана Ранец Женски Мултифункционален Ранец За Багаж Патна Торба Јога Ранец За Пливање Свеж
IULJH Спортска Торба Теретана Ранец Женски Мултифункционален Ранец За Багаж Патна Торба Јога Ранец За Пливање

Повеќеслоен простор, класифицирано складирање Материјал од најлонска ткаенина, лесен и удобен Посебен

DEN 12115.84
Папагал мулти кул торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж
Yellowолто кафеава полко -точка шема за јога мат носач торба со рамо од рамо за јога торбичка торба торба плажа торба Свеж
Вреќа за носач на јога со боја со боја со рамената, торба за торба со торба со торба за торба за сад Свеж
Вреќа за носач на јога со боја со боја со рамената, торба за торба со торба со торба за торба за сад

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Индиска мандала јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба за плажа торба Свеж
Индиска мандала јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба за плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Смешна цртана роботска јога мат торба со торбичка со рамо од рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж