Шише за зачинување на керамички керамички керамички, керамички сол Шејкер зачини за складирање на кутии креативно кујнски сет

Шише за зачинување на керамички керамички керамички, керамички сол Шејкер зачини за складирање на кутии креативно кујнски сет

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Можете да чувате сол, бибер, чили, сос, шеќер и други мирудии. ★ Материјал за зачини со тегла : порцелан со висок степен, фина текстура и мазни, јасни линии, благородни и вкусни. ★ ГОДИНА ГИЛТ : 15% од нацртано злато, врежана текстура, истакнувајќи ја уметноста на луксуз на високо ниво. ★ Здравје на животната средина : Керамика на животната средина направена од природно, нетоксично олово, без штета на човечкото тело. ★ Употреба : сол, шеќер, монозодиум глутамат, пилешко, бибер, кафе, масло, грав, соја, грав, грав, сусам во прав, разни зачини. Можете да чувате сол, бибер, чили, сос, шеќер и други мирудии. ★ Материјал за зачини со тегла : порцелан со висок степен, фина текстура и мазни, јасни линии, благородни и вкусни. ★ ГОДИНА ГИЛТ : 15% од нацртано злато, врежана текстура, истакнувајќи ја уметноста на луксуз на високо ниво. ★ Здравје на животната средина : Керамика на животната средина направена од природно, нетоксично олово, без штета на човечкото тело. ★ Употреба : сол, шеќер, монозодиум глутамат, пилешко, бибер, кафе, масло, грав, соја, грав, грав, сусам во прав, разни зачини. Може да ги задржи вашите зачини свежи, без мирис и да спречи прашина. Производите вклучуваат : Керамички тенџере во кујната во кујната, керамички тенџере : застаклен грнчарски стил : Европски услуги : * 3 лименки за зачинување, метална рамка * 1, * 3 лажици за сезони може да се инсталираат тип : Цврст материјален материјал. Сцена : Киченчен и практичен дизајн за вашиот декор додава чувство на мода. После долгорочно складирање, исто така може да ви даде целосен вкус.Ид за да спречите мириси и влага. Тоа ќе биде подобро за сите зачини. Учење - Чувајте сол, бибер, бибер, кари. Заедно за повеќето стандардни кутии за зачинување во кујната може да ви помогне да ги решите сите проблеми, да ја задржите вашата кујна живот подалеку од хаосот и да го одржувате уредно.

Избор на клиенти

Полици за полици за кујнски полици за полици за полици за кујнски полици за кујната за зачини Свеж
Полици за полици за кујнски полици за полици за полици за кујнски полици за кујната за зачини

Направено до последно : Компактната решетка за полици на Linfidite ја карактеризира челикот отпорен на 'рѓа �

DEN 1.67
Сејџи зачинети кутии сол шејкер кујнски зачин контејнер за домаќинство стакло зачинето шише Свеж
Сејџи зачинети кутии сол шејкер кујнски зачин контејнер за домаќинство стакло зачинето шише

Здраво на човечко тело Повеќенаменски, држете многу видови зачини : бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко су�

DEN 0.33
Организатор на решетката за зачини Офанфан за кабинет - Организатор за зачини во кујната, решетката за зачини со 20 празни тегли, Свеж Попустот