L & I 1.6935 O.D. HSS Chucking Reamer 12 Flute 1.6935 1 11/16 1.6875 +.0060 - AS2221BT2

L & I 1.6935 O.D. HSS Chucking Reamer 12 Flute 1.6935 1 11/16 1.6875 +.0060 - AS2221BT2

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Вие го купувате сликарството. Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 1.6935 Производител / бренд : l & ithank Вие за вашиот бизнис! Локација : WB15-4-9-7.

Избор на клиенти

0,546 дијаметар карбид со карбид на метежот, 56555460 Свеж
0,546 дијаметар карбид со карбид на метежот, 56555460

0,546 "Дијаметар (+.0003" / 0 ") карбид врзан меч 8" Целокупната должина 7 / 16 "Дијаметар на Шанк 6 флејти 2" Должина �

DEN 2.67
Uxcell 12mm Chucking Reamer со голема брзина на челик карбид врв H7, 6 Должина на струг мечот со директно флејта, алатка за Свеж
Dormer B1705.01 Centesimal Reamer, Bright, HSS-E, дијаметар на главата 5,01 mm, должина на флејта 23 mm, целосна должина 86 Свеж
Dormer B1705.01 Centesimal Reamer, Bright, HSS-E, дијаметар на главата 5,01 mm, должина на флејта 23 mm, целосна должина 86

Светла обвивка DIN 212 Reamer Standard Материјал HSSE (челик со голема брзина на кобалт) Земја на потекло : Германија.

DEN 2.67
Јанки .136029 О.Д. HSS Chucking Reamer .127 Shank 4 Flute 1 LOC 4 1/8 OAL - AR8082AT2 Свеж
Јанки .136029 О.Д. HSS Chucking Reamer .127 Shank 4 Flute 1 LOC 4 1/8 OAL - AR8082AT2

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : .1360

DEN 1489.60
Битови за вежбање KDAFA, 3 сет 1/1,5/2/2.5/3mm HSS титаниум обложени битови за вежбање 50pcs/Поставете битови за вежба со голема Свеж
Нов три-агол 13/16 О.Д. HSS Chucking Reamer 10 Flute .8125 USA Made - MB11652BW2 Свеж
Нов три-агол 13/16 О.Д. HSS Chucking Reamer 10 Flute .8125 USA Made - MB11652BW2

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Дијаметар за новос

DEN 1279.84
Kdafa Chucking Reamers, 4pcs 6mm 8mm 10мм 12мм HSS HSS Straight Shank Cobalt Milling Chucking Reamer Свеж
Kdafa Chucking Reamers, 4pcs 6mm 8mm 10мм 12мм HSS HSS Straight Shank Cobalt Milling Chucking Reamer

Материјал HSS M35 C0.5 Остри врвни Издржлив и висок квалитет Преработена површина на железо, челик, пластика,

DEN 1518.40
1044 x .0944 x 1 x 3-1/2 4 Флејт LHS-RHC Chucking RMR Свеж
1044 x .0944 x 1 x 3-1/2 4 Флејт LHS-RHC Chucking RMR

Ова е нова стара залиха .1044 (#37) x .0944 x 1 x 31 / 2 4 Флејт лева рака спирална десна рака исечена рамка за чик...

DEN 3.33
Бр. 7 x 3/4 x 1/4 клучеви со школки Reamer Arbor со 7/8 Straight Shank Chucking 7 - MH3205AA3 Свеж
Бр. 7 x 3/4 x 1/4 клучеви со школки Reamer Arbor со 7/8 Straight Shank Chucking 7 - MH3205AA3

Вие ги купувате сликата Се зафаќате од M&J Tooling Llcdayton, спецификациите на охиопродук и / или обележувањето

DEN 504.00
АП 3/8 О.Д. HSS Chucking Reamer 6 Flute .375 .3750 7941 САД направи 9,5 мм - AR9887BK2 Свеж
АП 3/8 О.Д. HSS Chucking Reamer 6 Flute .375 .3750 7941 САД направи 9,5 мм - AR9887BK2

Вие го купувате сликарството Sold by M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1.67
Glenbard 0.376 OD Reamer MT1 Shank Spiral 6 fl .376 .3760 .3750 +.0010 Алатки - DW20257BJ2 Свеж
Glenbard 0.376 OD Reamer MT1 Shank Spiral 6 fl .376 .3760 .3750 +.0010 Алатки - DW20257BJ2

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1124.80
1,1757 OD HSS прилагодлив експанзија Reamer MT3 Shank 8 FL 1.1875 -.0118 Подвлечено - Th0884pmh Свеж
1,1757 OD HSS прилагодлив експанзија Reamer MT3 Shank 8 FL 1.1875 -.0118 Подвлечено - Th0884pmh

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено ди�

DEN 3.00
10мм О.Д. HSS Chucking Reamer 5/16 Shank 6 Flute 1 3/4 LOC 7 OAL 10 BRIDGEPORT - AR8204AN2 Свеж
10мм О.Д. HSS Chucking Reamer 5/16 Shank 6 Flute 1 3/4 LOC 7 OAL 10 BRIDGEPORT - AR8204AN2

Вие ја купувате сликата на сликар.Дод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Состојба : Користено Ди�

DEN 2.67
Унион пресврт 1 9/16 О.Д. HSS Shell Reamer 3/4 пилот 1/4 клуч 12 флејта 1.5625 - AR4705AR1 Свеж
Унион пресврт 1 9/16 О.Д. HSS Shell Reamer 3/4 пилот 1/4 клуч 12 флејта 1.5625 - AR4705AR1

Вие ја купувате сликата на сликата Sold by M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Наведената к�

DEN 345.60