AOBBMOK 1/2 Bore цврст челичен стил цинк обложени поставени јаки од вратилото на завртката

AOBBMOK 1/2 Bore цврст челичен стил цинк обложени поставени јаки од вратилото на завртката

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Име на производот : Поставени од цинк Поставени јаки од вратилото на завртката ;. ID : 1/2 "; OD : 1"; Ширина : 7/16 "; Поставете завртка : 1/4-20 × 1/4;. Завртки. ✔4-парчиња 1/2 "12,7мм се носат цинк позлатени јаки од вратилото на завртката ✔ Изработено со висок квалитет на јаглероден челик со обложување со цинк, подобра способност за заварување и отпорност на корозија од редовниот челик-оваа јака доаѓа со чаша за приклучок Поставете го за обезбедување на јаката на вратилото ✔ Додаток на аксијална и радијална поддршка за поддршка, издржлив избор за скоро сите видови машини и индустрија, како што се погонски вратила, земјоделски средства, медицинска опрема, склопови на менувачи, моторни бази, машински алати и хартија и хартија и Опрема за челична мелница, автомобилската индустрија, производната индустрија, индустријата за занаетчиски хоби.

Избор на клиенти

Ruland MSP-11-F дво-парчен прицврстувачки јака, челик од црн оксид, метричка, 11 мм, 28мм ОД, ширина од 11 мм Свеж
Ruland MSP-11-F дво-парчен прицврстувачки јака, челик од црн оксид, метричка, 11 мм, 28мм ОД, ширина од 11 мм

Коларите за завртки и едно парче јаки за прицврстување мора да бидат инсталирани со лизгање на јаката н�

DEN 1.67
Claxe Metal 2C-275 челик јака за прицврстување со две парчиња, позлата со црн оксид, 2-3/4 bore големина, 4 OD, со 3/8-24 x Свеж
Claxe Metal 2C-275 челик јака за прицврстување со две парчиња, позлата со црн оксид, 2-3/4 bore големина, 4 OD, со 3/8-24 x

Ефективни на тврди и меки шахти Дизајн целосно ја ангажира вратилото без брак Обезбедува 360 степени на с

DEN 1.67
Ruland Henn45-16mm-A 2024 јака од алуминиумска вратило, тенка линија, едно парче, ширина од 10 мм, 45 мм ОД, 16 мм Свеж
Ruland Henn45-16mm-A 2024 јака од алуминиумска вратило, тенка линија, едно парче, ширина од 10 мм, 45 мм ОД, 16 мм

Коларите со тенка линија на вратилото се дизајнирани за апликации како што се енкодери, мотори и менува�

DEN 1187.20
Кулминација метал 1C-075-S, 1C-серија Едно парче јака за стегање Свеж
Кулминација метал 1C-075-S, 1C-серија Едно парче јака за стегање

Цена за пакет од 15 компјутери Цена за пакет од 15 компјутери Метал Метал, 1 C075S, 1 Cсерија Едно парче јака за

DEN 4985.60
Јака на вратило, стегач, 2 парчиња, 5/8 во, алум Свеж
Јака на вратило, стегач, 2 парчиња, 5/8 во, алум

Цена за : Секој број на парчиња : 2 ставка : јака на јака на вратило Стил на јака : Стегач Материјал : 2024 Алум

DEN 0.33
Whitt-Higins CC-27A лесна јака за прицврстување на вратилото, само-заклучување, 1,688 , го заменува Claxim 1C-168-A, H1C-168-A, Свеж
Whitt-Higins CC-27A лесна јака за прицврстување на вратилото, само-заклучување, 1,688 , го заменува Claxim 1C-168-A, H1C-168-A,

Лесна алуминиумска легура за намалена тежина Дизајн на заклучување на заклучување со завртка за капако

DEN 1224.00
Ruland Ensp45-16-SS 303 јака од вратило од не'рѓосувачки челик, тенка линија, две парчиња, 0,394 ширина, 1,772 OD, 1.0000 Свеж
Ruland Ensp45-16-SS 303 јака од вратило од не'рѓосувачки челик, тенка линија, две парчиња, 0,394 ширина, 1,772 OD, 1.0000

Коларите со тенка линија на вратилото се дизајнирани за апликации како што се енкодери, мотори и менува�

DEN 737.28
Clax Metal GH1C-068-B, GH1C-серија јака од завртка, челик, црн оксид Свеж
Clax Metal GH1C-068-B, GH1C-серија јака од завртка, челик, црн оксид

Цена за пакет од 50 компјутери Claxe Metal, GH1 C068B, GH1 Cсерија јака од завртка, челик, црн оксид, 11 / 16 "ID црна оксидн

DEN 1307.20
Ruland SPH-93-F јака од вратило за прицврстување со две парчиња, челик со црн оксид, 5,813 Bore, 7 3/4 OD, ширина 1 3/8 Свеж
Ruland SPH-93-F јака од вратило за прицврстување со две парчиња, челик со црн оксид, 5,813 Bore, 7 3/4 OD, ширина 1 3/8

Тешкиот дизајн со голема големина и широк дијаметар за поголема аксијална моќност од стандардни јаки...

DEN 3.00
Јака на вратило, стегач, 1 парчиња, 25мм, 303 ss Свеж
Јака на вратило, стегач, 1 парчиња, 25мм, 303 ss

Цена за : Секој број на парчиња : 1 Димензија Тип : Метрички материјал за завртки : Материјал од не'рѓосува�

DEN 239.84
Lovejoy SC1-43 Сплит јака на вратило, едно парче, црн оксид челик, 2-11/16 Bore, 4 OD, 7/8 ширина, 3/8-24 x 1-1/4 завртка Свеж
Lovejoy SC1-43 Сплит јака на вратило, едно парче, црн оксид челик, 2-11/16 Bore, 4 OD, 7/8 ширина, 3/8-24 x 1-1/4 завртка

Вклучува пакети за чаши за чаши за приклучок за обезбедување на јаката на вратилото Оперативните темпе�

DEN 0.67
Колации што може да се склопуваат - навој I. D, исечете го едно парче стегач на 20мм 1 парчиња Свеж
Колации што може да се склопуваат - навој I. D, исечете го едно парче стегач на 20мм 1 парчиња

Јаката на вратилото може да се користи за општи цели, како што се затка, позиционирање и фиксирање на мак

DEN 334.40
Ereеремивел 2-1/2 Двоен сплит Постави јака од вратило од 3-3/4 Ширина 7/8 Свеж
Ereеремивел 2-1/2 Двоен сплит Постави јака од вратило од 3-3/4 Ширина 7/8

Безбедно вклопување : Со измет од 21 / 2 ”, ОД од 33 / 4" и ширина од 7 / 8 ", двојните сплитвратило на Jеремивел об

DEN 1072.00
Бет-хигинс SNW 128 x 5 адаптер сет, 5.000 дијаметар на дупки, долг 5,333, Свеж
Бет-хигинс SNW 128 x 5 адаптер сет, 5.000 дијаметар на дупки, долг 5,333,

Ги усогласува и бравите зашилените лежишта и други механички компоненти на пренос на енергија до мазни

DEN 1.33
Јака на вратило, стегач, 2 парчиња, 3/4 во, челик Свеж
Јака на вратило, стегач, 2 парчиња, 3/4 во, челик

Цена за : Секој број на парчиња : 2 Димензија Тип : Стандарден материјал за завртки : Алуминиумски челик Ма

DEN 3.33
Whitt-Higins CC-26A лесна јака за прицврстување на вратилото, само-заклучување, 1,625 , го заменува Claxim 1C-162-A, H1C-162-A, Свеж
Whitt-Higins CC-26A лесна јака за прицврстување на вратилото, само-заклучување, 1,625 , го заменува Claxim 1C-162-A, H1C-162-A,

Лесна алуминиумска легура за намалена тежина Дизајн на заклучување на заклучување со завртка за капако

DEN 2.00
Ruland Производство Co Inc SP -40 -A јака на вратило - SP серија, две парчиња - стегач, алуминиум - 2024, обичен родител, 2.5000 Свеж
Ruland Производство Co Inc SP -40 -A јака на вратило - SP серија, две парчиња - стегач, алуминиум - 2024, обичен родител, 2.5000

Уред за заклучување : Стегач Завртена завртка за стегање : 3 / 824x1 Изградба : две парчиња стегач Заврши за �

DEN 223.84
Kznanzn двојно сплит јака од вратило 1 Добиена ширина 1/2 инчен оксид сет стил црна Свеж
Kznanzn двојно сплит јака од вратило 1 Добиена ширина 1/2 инчен оксид сет стил црна

✔ Име на Производ : Боре 1 "двопарчиња јаглерод челик јака од јака ; ✔id : 1" (25,4 мм); Надворешен дијаметар : 13

DEN 270.08
Ruland SPH-51-F дво-парчен јака за прицврстување на вратилото, челик со црн оксид, 3,188 Bore, 5 OD, ширина 1 3/8 Свеж
Ruland SPH-51-F дво-парчен јака за прицврстување на вратилото, челик со црн оксид, 3,188 Bore, 5 OD, ширина 1 3/8

Челик за заварување и отпорност на 'рѓа со црн оксид финиш за декоративен изглед и за отпорност на лизга�

DEN 1553.60