C2012Y5V1C105ZT000N - Фиксни 2 -пини SMD 2012Y5V1C105ZT000

C2012Y5V1C105ZT000N - Фиксни 2 -пини SMD 2012Y5V1C105ZT000

DEN 747.20

Свеж

Достапно.

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на повеќеслојни керамички SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на повеќеслојни керамички SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. TDK Полупроводник фиксен кондензатор SMD керамички повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Кондензатор - Површинска монтажа (SMD) 2 -пинска SMD Surface Mount (SMT) 2012 Y5 V1 C105 ZT000.

Избор на клиенти

Gooffy Light 50pcs ly e6sf 3528 LED Yellow Patch, LYE6SF PLCC-4 590NM 2.15V 50MA 2475MCD ламба за ламби LY E6SF-ABCA-36-3B5A Свеж
Gooffy Light 50pcs ly e6sf 3528 LED Yellow Patch, LYE6SF PLCC-4 590NM 2.15V 50MA 2475MCD ламба за ламби LY E6SF-ABCA-36-3B5A

Број на дел : LY E6 SFABCA363 B5 A50R18FOR Боја : жолта 590597 Nm Големина : 3,52,82,1мм Напон : 2.15 V Тековна : 50m A...

DEN 302.40
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло Свеж
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло

Вклучен / исклучен прекинувач Вклучени 5 'кабел за напојување и приклучок Бела поликарбонатна телесна р�

DEN 3.33
100 парчиња 5мм жолт рамен рамен пред-жичен LED жолт пред-жичен LED 20cm 12V Свеж
100 парчиња 5мм жолт рамен рамен пред-жичен LED жолт пред-жичен LED 20cm 12V

100% сосема нов и висок квалитет MCD : 40005000 Боја : жолта Агол на моќност (ДЕГ) : 120140 Работен напон : 12 V...

DEN 1.67
AimpGSTL 300PCS 5COLORS 5 mm LED диоди светла Асортиран комплет пакет светла осветлување на сијалички сијалички Компоненти на Свеж
JAMECO ValuePro LVG13233 LED, 565NM бранова должина, уникатен боја, 2-пински, горно монтирање, 5,75 mm W x 9 mm H x 5,75 mm Свеж
JAMECO ValuePro LVG13233 LED, 565NM бранова должина, уникатен боја, 2-пински, горно монтирање, 5,75 mm W x 9 mm H x 5,75 mm

Тип на облик на леќи кружен Светлечки интензитет (MCD) 600 Агол на гледање 18 степени Изглед на леќи безбоен �

DEN 1.33
OEM Sanken Electric Co, Ltd SEL6415E, LED Uni-боја Green 560nm 2-пин Т-1 Свеж
OEM Sanken Electric Co, Ltd SEL6415E, LED Uni-боја Green 560nm 2-пин Т-1

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : NRND Automotive : No PPAP : No Type : Uniбоја Производ Категорија : Стандардна LED

DEN 1.33
Galaxyelec 1000pcs 3mm црвена LED светло за емитување на диодата / F3 LED црвена боја Chartreuse Свеж
Galaxyelec 1000pcs 3mm црвена LED светло за емитување на диодата / F3 LED црвена боја Chartreuse

Време на испорака : 718 дена по специјална линија за САД, 825 дена по редовно работно место за светски рамки,

DEN 208.64
Dialight LED сијалица, Midget Flange, Green, T-1 3/4-585-1325F Свеж
Dialight LED сијалица, Midget Flange, Green, T-1 3/4-585-1325F

Цена за : Секоја LED боја : Зелена бранова должина Тип : 565 Nm Светлечки интензитет : 65 MCD Сијаличка Големина :

DEN 258.56
Конектори SMD LED светло со жица, светло на моделот, светло на индикаторот, 0402 0603 0805 1206 без отпор - Свеж
Конектори SMD LED светло со жица, светло на моделот, светло на индикаторот, 0402 0603 0805 1206 без отпор -

Должина на кабелот : 0402, боја : сина Тип : Адаптер за кабел Опис LED диоди без отпор (боја : бела, топла бела, ц

DEN 856.00
Elco Lighting EUD15WW LED LED под -кабинет сијалица Свеж
Elco Lighting EUD15WW LED LED под -кабинет сијалица

Тип на производ : Лежишта и грмушки Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 1.0 bs...

DEN 1.67
100 парчиња зелена 5050 SMD LED диоди светлина Свеж
100 парчиња зелена 5050 SMD LED диоди светлина

Тестирано пред испорака.ПАКЦИЈА РЕФЕРЕНЦИЈА ♥ Референтна тежина : 0,1 кг (0,22lb.) Обично проценето време на

DEN 181.12
Zhanshenzhen Blue Auto H3 head larm Задна светлина SMD LED 5 емитери AC / DC 12V-24V IEC7004-47 H062-B Свеж
Zhanshenzhen Blue Auto H3 head larm Задна светлина SMD LED 5 емитери AC / DC 12V-24V IEC7004-47 H062-B

Купувате директно од производителот! 100% задоволство Guranteed! Гаранција : 2 месеци гаранција (Нема потреба д

DEN 1027.52
Dialight 556-3003-304f Еден инч купола, што го водеше PMI 12V Свеж
Dialight 556-3003-304f Еден инч купола, што го водеше PMI 12V

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Дел број 5563003304 F Прашајте за попусти за волумен и количина...

DEN 1.00
Задебелен LED LED ковчест извор на светлина од 43мм за 43мм за сијалички за сијалички модул Епистар чип 3W 5W 7W сина 450nm Свеж
Нов LON0167 20PCS 2.8V-3.2V SMD Superbright LED чип светло за емитување диоди зелена (20 Stcke 2,8 V-3,2 V SMD Superbright LED Свеж
Нов LON0167 20PCS 2.8V-3.2V SMD Superbright LED чип светло за емитување диоди зелена (20 Stcke 2,8 V-3,2 V SMD Superbright LED

Име на производот : диоди што емитуваат светлина; Содржина на пакет : 20 x диоди кои емитуваат светлина Нап

DEN 162.24
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување Свеж
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување

Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела Потекло : Кина на копното Материјал : PMMA Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела...

DEN 2.00
LED сенка на диодата, издржлива светлина за емитување на диодата за DIY за осветлување на одмор Свеж
LED сенка на диодата, издржлива светлина за емитување на диодата за DIY за осветлување на одмор

Професионална алатка : Сенката за диода што емитува светлина е совршена за да ја заврши работата профес�

DEN 1.67
100 парчиња бело светло-емитувачки диоди бело вртење бело 3мм LED Свеж
100 парчиња бело светло-емитувачки диоди бело вртење бело 3мм LED

Тестирано пред испорака.ПАКЦИЈА РЕФЕРЕНЦИЈА ♥ Референтна тежина : 0,1 кг (0,22lb.) Обично проценето време на

DEN 136.32
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE Свеж
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE

Поклопете ги лентите прикажани на фотографијата со оригиналите во вашиот телевизор пред да нарачате...

DEN 3.00
AEXIT 50pcs 2terminals диоди 3мм околу главата инфрацрвен приемник фотоодиоди IR Schottky Diodes Diode White Свеж
AEXIT 50pcs 2terminals диоди 3мм околу главата инфрацрвен приемник фотоодиоди IR Schottky Diodes Diode White

Земја на производство : Кина Материјал : пластика, метал; Големина на терминалот : 0,5 x 29мм / 0,02 x 1,14inch (d max.l

DEN 1.00
Dialight 080-3202-05-303 Голем панел Инд. Свеж
Dialight 080-3202-05-303 Голем панел Инд.

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Број на дел 080320205303 Прашајте за попусти за волумен и количина Голем панел И�

DEN 1080.32
Флексибилна лесна цевка од Bivar Inc., нула светлина, Свеж
Флексибилна лесна цевка од Bivar Inc., нула светлина,

Боја : Конфигурација : Тип : Тип на монтирање : Стил на леќи : Спецификации на лесни цевки : MFR : Bivar Inc...

DEN 1.67
CO Rode 750pcs 3 mm LED диоди кои емитуваат светлина, комплет за LED асортиман, DIY украсени светла Свеж
CO Rode 750pcs 3 mm LED диоди кои емитуваат светлина, комплет за LED асортиман, DIY украсени светла

Диода LED со 5 боја : бела / жолта / црвена / сина / зелена (секоја боја 150 парчиња) Употреба (апликација) : �

DEN 180.80
NRC04F40R2TR - Фиксни 2 -пини SMD 04F40 Свеж
NRC04F40R2TR - Фиксни 2 -пини SMD 04F40

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

DEN 1.00
Преносни 200 парчиња 5 мм LED диоди кои емитуваат светло-светло-светло-светло-сино-сино зелена портокалова светлина Свеж
Мушка на jiawu lamp, 3,2-3.4V извор на светлина на чипови, 25 парчиња бело за фенерче за DIY ламба Свеж
Мушка на jiawu lamp, 3,2-3.4V извор на светлина на чипови, 25 парчиња бело за фенерче за DIY ламба

Направено од високо квалитетен алуминиумски подлога, оваа LED светлосна мушка е цврста и издржлива Се ка�

DEN 1107.20