C2012Y5V1C105ZT000N - Фиксни 2 -пини SMD 2012Y5V1C105ZT000

C2012Y5V1C105ZT000N - Фиксни 2 -пини SMD 2012Y5V1C105ZT000

DEN 747.20

Свеж

Достапно.

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на повеќеслојни керамички SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на повеќеслојни керамички SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. TDK Полупроводник фиксен кондензатор SMD керамички повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Кондензатор - Површинска монтажа (SMD) 2 -пинска SMD Surface Mount (SMT) 2012 Y5 V1 C105 ZT000.

Избор на клиенти

100 парчиња бело светло-емитувачки диоди бело вртење бело 3мм LED Свеж
100 парчиња бело светло-емитувачки диоди бело вртење бело 3мм LED

Тестирано пред испорака.ПАКЦИЈА РЕФЕРЕНЦИЈА ♥ Референтна тежина : 0,1 кг (0,22lb.) Обично проценето време на

DEN 136.32
Dialight 080-3202-05-303 Голем панел Инд. Свеж
Dialight 080-3202-05-303 Голем панел Инд.

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Број на дел 080320205303 Прашајте за попусти за волумен и количина Голем панел И�

DEN 1080.32
Hollowick 22 часа нагласена течна свеќа за еднократна употреба - HD3622 -HL - Не за домашна потрошувачка Свеж
Hollowick 22 часа нагласена течна свеќа за еднократна употреба - HD3622 -HL - Не за домашна потрошувачка

22 часа, „Означете“ 3 пати поголема од светлината на стандардните горивни ќелии Не за домашна употреба н

DEN 603.20
LED зелена чиста SMD, Свеж
LED зелена чиста SMD,

Статус на слободен статус / статус на ROHS : Олово бесплатно / ROHS во согласност Ниво на чувствителност на

DEN 5601.76
AEXIT 20 парчиња диоди чисти 3мм слама капа шарена LED бавен блиц ламба Шотки диоди кои емитуваат диода Свеж
AEXIT 20 парчиња диоди чисти 3мм слама капа шарена LED бавен блиц ламба Шотки диоди кои емитуваат диода

Име на производот : диода што емитува светлина; материјал : метал, пластика Емитувајќи светлосна боја : Ш�

DEN 108.96
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло Свеж
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло

Вклучен / исклучен прекинувач Вклучени 5 'кабел за напојување и приклучок Бела поликарбонатна телесна р�

DEN 3.33
VJ0805Y223MXXAT - фиксни 2 -пини SMD 0805Y223 Свеж
VJ0805Y223MXXAT - фиксни 2 -пини SMD 0805Y223

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксен кондензатор...

DEN 1.33
Нов LON0167 20PCS 2.8V-3.2V SMD Superbright LED чип светло за емитување диоди зелена (20 Stcke 2,8 V-3,2 V SMD Superbright LED Свеж
Нов LON0167 20PCS 2.8V-3.2V SMD Superbright LED чип светло за емитување диоди зелена (20 Stcke 2,8 V-3,2 V SMD Superbright LED

Име на производот : диоди што емитуваат светлина; Содржина на пакет : 20 x диоди кои емитуваат светлина...

DEN 162.24
100 парчиња/многу сини 0805 SMD LED диоди светло Свеж
100 парчиња/многу сини 0805 SMD LED диоди светло

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

DEN 3.00
OEM CREE XPGBWT-H1-R250-00FZ8, LED Uni-боја Бела 4000K 2-пинска SMD SMD EP T/R Свеж
OEM CREE XPGBWT-H1-R250-00FZ8, LED Uni-боја Бела 4000K 2-пинска SMD SMD EP T/R

ECCN (US) : EAR99 Стил на активатор : Конфигурација на полнење на рачката на рачката : Конфигурација на SPDT Switch : Н

DEN 1648.64
Trilite тешка поликарбонат отпорен на светло-пламен Свеж
Trilite тешка поликарбонат отпорен на светло-пламен

Поликарбонат отпорен на пламен на Три Лајт, LED модулот Светлосна глава ги осветлува ентериерите на прик�

DEN 1500.80
Преносни 200 парчиња 5 мм LED диоди кои емитуваат светло-светло-светло-светло-сино-сино зелена портокалова светлина Свеж
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување Свеж
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување

Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела Потекло : Кина на копното Материјал : PMMA Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела...

DEN 2.00
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE Свеж
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE

Поклопете ги лентите прикажани на фотографијата со оригиналите во вашиот телевизор пред да нарачате Ак

DEN 3.00