Слушалки за слушалки за бинаурален повик Audicom H201CSB со MIC за Cisco Unified телефонски IP телефони 7931G 7940 7941 7942 7945 7960 7961 7962 7965 7970 и Plantronics M10 MX10 Vista Модуларни адаптери

Слушалки за слушалки за бинаурален повик Audicom H201CSB со MIC за Cisco Unified телефонски IP телефони 7931G 7940 7941 7942

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

ONLY COMPATIBLE WITH Cisco Unified IP Phones : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 8811 8841 8851 8861 8941 8945 8961 9951 9971 and Amplifier : M10 M12 M22 & MX10 Vista Модуларни адаптери. Купете ја предметот денес ако имате еден од моделите на телефон или засилувач наведени погоре. Не е comaptible со сериите Cisco Spa. Слушалките за слушалки со директно поврзување преку глава, не се потребни дополнителни засилувачи или адаптери, наједноставно решение за слушалки за поставување. Микрофон за откажување на бучавата за да се намали колото за заштита на позадината и акустичното за заштита на шок за да се заштити вашиот слух. Super Lightweight, Super Durable Headset with Comfortable ear and mic cushions, Shirt clip included, NO Mic Mute / Volume Control built in. ONLY COMPATIBLE WITH Cisco Unified IP Phones : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 8811 8841 8851 8861 8941 8945 8961 9951 9971 и засилувач : M10 M12 M12 M12 & MX10 VX10 vist. Купете ја предметот денес ако имате еден од моделите на телефон или засилувач наведени погоре. Не е comaptible со сериите Cisco Spa. Слушалките за слушалки со директно поврзување преку глава, не се потребни дополнителни засилувачи или адаптери, наједноставно решение за слушалки за поставување. Микрофон за откажување на бучавата за да се намали колото за заштита на позадината и акустичното за заштита на шок за да се заштити вашиот слух. Супер лесна, супер издржлива слушалка со удобни ушни и микро -перничиња, вклучен клип за кошула, без микро -модуларни адаптери за микрофон без микрофон. : 7931 G, 7940, 7940 G, 7941, 7941 G, 7942, 7942 G, 7945, 7945 G, 7960, 7960 G, 7961, 7961 G, 7962, 7962 G, 7965, 7965 G, 7970, 7971 975 G 6921, 6941, 6945, 6961, 7821, 7841, 7861 8811 8841 8851 8861 8941, 8945, 8961, 9951, 9971.

Избор на клиенти

Nokio Silicone Cover Eye Pad Pad for Oculus Quest 2 Покријте со перниче за лице, поткрефно влошено VR додатоци Спречете го истекувањето Свеж
Песна за пилешко крило Окулус налепници - Окулус потрага 2 - Налепници - Црно - ВР игри Свеж
Песна за пилешко крило Окулус налепници - Окулус потрага 2 - Налепници - Црно - ВР игри

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 0.33
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава Свеж
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава

【Кабел за десен агол и сигурно напојување со електрична енергија】 Дизајн на кабел за десен агол го зао�

DEN 260.96
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch Свеж
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch

Слушалки со едно уво што работат на лево или десно уво Има контроли за јачина на звук / исклучување на зв�

DEN 0.33
Издигнувајте NFL унисекс Вистински безжични уши Свеж
Издигнувајте NFL унисекс Вистински безжични уши

Колегиумска компанија за лиценцирање (CLC) Национално атлетско здружение на колегиум (NCAA) Национална фуд�

DEN 2.00
Сакате Мали Еднострани Слушалки За Игри На Радиодифузер За PlayStation 4 Свеж
Сакате Мали Еднострани Слушалки За Игри На Радиодифузер За PlayStation 4

Слушалките на Радиодифузерот вклучуваат 4 стапки кабел и има контроли за јачина на звук и исклучување н�

DEN 968.00
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно Свеж
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 2.33