Слушалки за слушалки за бинаурален повик Audicom H201CSB со MIC за Cisco Unified телефонски IP телефони 7931G 7940 7941 7942 7945 7960 7961 7962 7965 7970 и Plantronics M10 MX10 Vista Модуларни адаптери

Слушалки за слушалки за бинаурален повик Audicom H201CSB со MIC за Cisco Unified телефонски IP телефони 7931G 7940 7941 7942

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

ONLY COMPATIBLE WITH Cisco Unified IP Phones : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 8811 8841 8851 8861 8941 8945 8961 9951 9971 and Amplifier : M10 M12 M22 & MX10 Vista Модуларни адаптери. Купете ја предметот денес ако имате еден од моделите на телефон или засилувач наведени погоре. Не е comaptible со сериите Cisco Spa. Слушалките за слушалки со директно поврзување преку глава, не се потребни дополнителни засилувачи или адаптери, наједноставно решение за слушалки за поставување. Микрофон за откажување на бучавата за да се намали колото за заштита на позадината и акустичното за заштита на шок за да се заштити вашиот слух. Super Lightweight, Super Durable Headset with Comfortable ear and mic cushions, Shirt clip included, NO Mic Mute / Volume Control built in. ONLY COMPATIBLE WITH Cisco Unified IP Phones : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 8811 8841 8851 8861 8941 8945 8961 9951 9971 и засилувач : M10 M12 M12 M12 & MX10 VX10 vist. Купете ја предметот денес ако имате еден од моделите на телефон или засилувач наведени погоре. Не е comaptible со сериите Cisco Spa. Слушалките за слушалки со директно поврзување преку глава, не се потребни дополнителни засилувачи или адаптери, наједноставно решение за слушалки за поставување. Микрофон за откажување на бучавата за да се намали колото за заштита на позадината и акустичното за заштита на шок за да се заштити вашиот слух. Супер лесна, супер издржлива слушалка со удобни ушни и микро -перничиња, вклучен клип за кошула, без микро -модуларни адаптери за микрофон без микрофон. : 7931 G, 7940, 7940 G, 7941, 7941 G, 7942, 7942 G, 7945, 7945 G, 7960, 7960 G, 7961, 7961 G, 7962, 7962 G, 7965, 7965 G, 7970, 7971 975 G 6921, 6941, 6945, 6961, 7821, 7841, 7861 8811 8841 8851 8861 8941, 8945, 8961, 9951, 9971.

Избор на клиенти

Hyperx Cloud Stinger - слушалки за игри и хиперкс засилувач USB звук картичка - виртуелен 7.1 опкружувачки звук Свеж
Hyperx Cloud Stinger - слушалки за игри и хиперкс засилувач USB звук картичка - виртуелен 7.1 опкружувачки звук

Лесна слушалка со ротирачки чаши за уво од 90 степени, ниво на звук на притисок 102 ± 3 DBSPL / MW на 1khertz 50 милиме

DEN 492.64
Мајхеи за држач за складирање на прицврстување VR2 PSVR2 заграда за приказ на потег на PS VR2 Свеж
Мајхеи за држач за складирање на прицврстување VR2 PSVR2 заграда за приказ на потег на PS VR2

Боја : Црна големина : 26,8*16*5см пакет Вклучен : 1 x држач за полнење Боја : Црна големина : 26,8165см пакет Вклуче

DEN 3.00
CLEEME E3 3D КОМПЈУТЕР VR 2.5 K Слушалки За Компјутер/Лаптоп/Ipd Прилагодување / 110 Степен FOV СО 3d Imax Ефекти И 3D Реални Свеж
CLEEME E3 3D КОМПЈУТЕР VR 2.5 K Слушалки За Компјутер/Лаптоп/Ipd Прилагодување / 110 Степен FOV СО 3d Imax Ефекти И 3D Реални

Супер долга издржливост, лесно растојание Телото е лесно и удобно за носење Висококвалитетните леќи ви

DEN 2.67
ОРБ ГПХ2 Жичен Игри Слушалки Свеж
ОРБ ГПХ2 Жичен Игри Слушалки

Иновативни нови Игри Слушалки Универзална компатибилностработи СО PS3, Xbox 360 и КОМПЈУТЕР Слушнете гласов

DEN 990.40
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно Свеж
Не ме вознемирувај не сум тука - Окулус потрага 2 - Декларации - црно

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 2.33
MOINYSKINS SKING компатибилна со HTC U11 - Eagle Nebula | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка Свеж
Lekato MS-1 Безжичен систем за монитор во уво 2.4G Stereo IEM систем со автоматско спарување на приемникот на приемникот на Свеж Попустот
Lekato MS-1 Безжичен систем за монитор во уво 2.4G Stereo IEM систем со автоматско спарување на приемникот на приемникот на

Never 2,4 GHz безжичен IEM систем】 MS1 безжичен систем за монитор во уво усвојува безжичен пренос од 2,4 G, со квал�

DEN 1007.84
Jujutsu kaisen - Oculus Quest 2 VR налепници за контролори и слушалки за винил декларална кожа за, виртуелна реалност заштитни Свеж
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава Свеж
Пакет со батерии Movmao за Oculus Quest 2, 4000 mah Продолжени додатоци за напојување за Meta Quest 2 Оригинална лента за глава

【Кабел за десен агол и сигурно напојување со електрична енергија】 Дизајн на кабел за десен агол го зао�

DEN 260.96
Calidaka 1Pair Controller Controller Grip-Cover for Oculus Quest 2, мека силиконска рачка за анти-фрлање заштитен ракав, додатоци Свеж
Calidaka 1Pair Controller Controller Grip-Cover for Oculus Quest 2, мека силиконска рачка за анти-фрлање заштитен ракав, додатоци

Материјал : Направено од мек силиконски материјал, пријателски за кожата и удобен за употреба при игри...

DEN 1.33
Emerze Case Case Foroculus Quest 2/Pico 3, компатибилен со додатоци за ленти за слушалки за елитни/батерии, куќиште за преносна Свеж
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch Свеж
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch

Слушалки со едно уво што работат на лево или десно уво Има контроли за јачина на звук / исклучување на зв�

DEN 0.33
2-Пакет Замена 3.5 мм Игра Микрофон МИКРОФОН бум За Желка Плажа Уво Сила XO ЧЕТИРИ &засилувач; Реконструкција 150 50x 50P 60P Свеж
Случај за носење PSATCL за Meta Quest Pro/Meta Quest 2, Складирање на куќи за тешки патувања за Meta Quest Pro VR Gaming Helards Свеж
Случај за носење PSATCL за Meta Quest Pro/Meta Quest 2, Складирање на куќи за тешки патувања за Meta Quest Pro VR Gaming Helards

Заштитно куќиште за носење Овој случај за носење Meta Quest Pro е изработен од надградена и поставена кожна PU,

DEN 878.24
SLEA 5ft Микро USB Кабел За Полнење За Sony Playstation 4 PS4 Златни Безжични Стерео Слушалки Свеж
SLEA 5ft Микро USB Кабел За Полнење За Sony Playstation 4 PS4 Златни Безжични Стерео Слушалки

●ИСПОРАКА : Истиот Ден Превозот ! Освен викендите и Празниците! ●КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Но

DEN 2.00
Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2 за полнење станица за слушалки за VR и контролори Свеж
Полнење на пристаништето за Окулус потрага 2 за полнење станица за слушалки за VR и контролори

Полнење на пристаништето за станица за полнење на OculQuest 2 за VR слушалки и контролори Брзо полнење на ваша

DEN 640.00
Песна за пилешко крило Окулус налепници - Окулус потрага 2 - Налепници - Црно - ВР игри Свеж
Песна за пилешко крило Окулус налепници - Окулус потрага 2 - Налепници - Црно - ВР игри

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 0.33
Nokio Silicone Cover Eye Pad Pad for Oculus Quest 2 Покријте со перниче за лице, поткрефно влошено VR додатоци Спречете го истекувањето Свеж
Plantronics SAVI W745 систем за слушалки за безжични канцеларии со резервна батерија Свеж
Plantronics SAVI W745 систем за слушалки за безжични канцеларии со резервна батерија

Прочитајте пред набавка : Од која било причина, вашата слушалка не работи, има статичко, ехо, а не полнење

DEN 1585.76