20 парчиња кристална нокти праска за нокти занаетчиски занаетчиски шарм каваии праски асортиман шарм 3Д нокти Арт праски 8мм | rhinestones & украси | - -

20 парчиња кристална нокти праска за нокти занаетчиски занаетчиски шарм каваии праски асортиман шарм 3Д нокти Арт праски 8мм

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Боја : 2. Пакетот вклучува : 20 парчиња за нокти Уметност Материјал : Стакло/смола Облик : Големина на формата на срцето : 8*8мм Боја : 9 Колор Боја : Повеќебојни облици : Материјал во форма на срце : стакло/керамика. Боја : 2. Пакетот вклучува : 20 парчиња за нокти Уметност Материјал : Стакло/смола Облик : Големина на формата на срцето : 8*8мм Боја : 9 Колор Боја : Повеќебојни облици : Материјал во форма на срце : стакло/керамика. 20pcs Кристална нокти праска за нокти за занаетчиски занаетчиски шарм шарм каваии асортимани шарм 3 D нокти Арт праски 8мм пакет Вклучува : 20 парчиња нокти уметноста шармматеријал : стакло/смолапс : срцев облик : 8*8mmcolor : 9 Color Color : Multiclorshape : Hearthershape : Glass/Ceramic.

Избор на клиенти

Xeaohesy 1060pcs смарагд зелени нокти rhinestones за нокти рамни задни камења за нокти, тркалезни стаклени мониста кристали Свеж
Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали Свеж
Rhinestones Gems Charms Diamonds Stones for Nail Art во форма на уметност Flatback AB/Clear Rhinestone Nail Crystals додатоци-мали

Овие стаклени камења од стакло се рамномерно непречено исечени, исто така Со поголема изложеност да реф

DEN 143.84
Акрилен ринестон Strass 7x15mm 2000pcs занаетчиска уметност DIY скапоцени камења маркиза земја аспекти нормални бои за нокти Свеж
3Д привлечност на ноктите, Amdieu 24pcs нокти уметнички ригистони АБ метални скапоцени камења накит камења за декорација на Свеж Попустот
KITS RHINESTONE CHITS CHANCHER RHINESTONES КРИСТАЛНИ СВЕТСКИ СО БЕЗ СВЕЕ НА ГРАДОТ 5МЛ ЈАДЕН РОЛЕР СО СТРАНИЦА Свеж
KITS RHINESTONE CHITS CHANCHER RHINESTONES КРИСТАЛНИ СВЕТСКИ СО БЕЗ СВЕЕ НА ГРАДОТ 5МЛ ЈАДЕН РОЛЕР СО СТРАНИЦА

Рамниот грб ќе му помогне на вашето лице да стане шармантно и да ги направи вашите едноставни нокти и ук�

DEN 3.33
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери Свеж
Belleboost 4 кутии рамен бек Rhinestone & Pearls комплети Flatback Round Mushed Color Gems+Charture+бели полу -кружни бисери

Contage Пантажот содржи1 кутија рамен со тркалезни миксени бои Rhinestones; 1 кутија со рамен грб полукружни бисе�

DEN 3.33
1 кутија чисти кристали за ноктите уметност rhinestones привлечни камења камења декорација занаетчиски накит DIY, 102 Свеж
HJKOGH 48/54 пар Свеж
HJKOGH 48/54 пар

Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни Можете исто така да ги користите за украсување н

DEN 2.33