Yyzzh симпатична бебе октопод пиратска риба starвездена риба океански меурчиња цртан филм наутичка тема неискористена излезна покривка плоча 2.9 x 4,6 светло -излезна wallи

Yyzzh симпатична бебе октопод пиратска риба starвездена риба океански меурчиња цртан филм наутичка тема неискористена излезна

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Пластика за ретардант на пламен на компјутер. Увезени. Големина : Неискористено излез на капакот : 2,9 "x 4,6" x 0.2 " / 73mm x 118mm x 6mm;. Материјал : пластика за ретардант на пламен на компјутер; печатење : еднострано печатење (вклучувајќи завртки);. Опис на производот : компјутерски материјал, висока густина и сцена со голема јачина, безбедна употреба, не е лесна за деформирана; опремена со завртки, лесен за инсталирање;. Функција : Аглите се дизајнирани со лаци, а допирот е мазен и не е корисен; бесплатен DIY, разубавете ја декорацијата за прекинувач на панелот на прекинувачот ; Неискористена плоча за прекинувач на капакот на излезот : опремена со 2 завртки ;. Применливи сценарија : дневна соба, кујна, спална соба, студија и други домашни прекинувачи. Пластика за ретардант на пламен на компјутер. Увезен. Големина : Неискористено излез на капакот : 2,9 "x 4,6" x 0.2 " / 73мм x 118mm x 6mm;. Материјал : пластика за ретардант на пламен на компјутер; Печатење : еднострано печатење (вклучувајќи завртки);. Опис на производот : компјутерски материјал, висока густина и висока јачина, сцена за безбедна употреба, не е лесна за деформирана; Опремено со завртки, лесен за инсталирање ;. Функција : Аглите се дизајнирани со лаци, а допирот е мазен и не е корисен; Бесплатна DIY, разубавете ја декорацијата на прекинувачот; Неискористена плоча за прекинувач на капакот на излезот : опремена со 2 завртки ;. Применливи сценарија : дневна соба, кујна, спална соба, студија и други домашни прекинувачи. Yyzzh симпатична бебе октопод пиратска риба starвездена риба океански меурчиња цртан филм наутичка тема неискористена излезна покривка плоча 2,9 "x 4,6" лесна излезна wallидна плоча Декорација на wallидна плоча : Неискористена излезна обвивка : 2,9 "x 4,6" x 0.2 " / 73mm x 118mm x 6mm; Материјал : пластика за ретардант на пламен на компјутер; печатење : еднострано печатење (вклучувајќи завртки); Опис на производот : компјутерски материјал, висока густина и висока јачина, сцена за безбедна употреба, не е лесна за деформирана; опремена со завртки, лесен за инсталирање; Карактеристики : Аглите се дизајнирани со лаци, а допирот е мазен и не е корисен; бесплатен DIY, разубавете ја декорацијата на прекинувачот; неискористена плоча за покривање на излез : опремена со 2 завртки; применливи сценарија : дневна соба, кујна, спална соба, студија и Други домашни прекинувачи. [Опис на додатоци] Неискористено капакот на излезот : 2 Покрив за прекинувач за завртки : 2 завртки за делови од завртки : 1 завртка.

Избор на клиенти