Xollar 63 x 48 во големи детски области килими ананас златни точки меки расадник бебе плејматски килим за детска соба за играње дневна соба спална соба

Xollar 63 x 48 во големи детски области килими ананас златни точки меки расадник бебе плејматски килим за детска соба за играње

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба за добро да го украсите вашиот дом и да додадете забава во вашата декорација. Можете да го користите како килим за ползи на бебето, јога мат, дневна соба декор област килим, кујнски килим итн. Соба. ★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така можете да го избришете со партал или да користите правосмукалки. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. ★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соба, детска соба за добро да го украсите вашиот дом и да додадете забава во вашата декорација. Можете да го користите како килим за ползи на бебето, јога мат, дневна соба декор област килим, кујнски килим итн. Соба. ★ Лесно чисто : Нашиот душек може да се измие во ладна вода, но ве молиме, не го избегнувајте, исто така можете да го избришете со партал или да користите правосмукалки. ★ Издржлив материјал : Оваа област килим е изработена од лесна пена и полиестер за мека допир, на задниот дел, има многу пластични точки за да се спречи лизгање. ★ 4 Голема големина : Xollar Soft Kids Rug е 80x58inch / 72x48inch / 63x48inch / 60x39inch, можете да ја изберете потребната големина. Xollar Kids килим е стилски и уникатен за момчињата момчиња и девојчиња забележуваат дека килимот ќе биде преклопен и ќе се стави во мала парцела за лесен транспорт, ве молиме разоткријте ја и лежете рамно на подот, ќе се опорави за неколку часа! Те молам, не грижи се за набори! -Производски карактеристики 1. Големини : 80 x 58 инчи / 72 x 48 инчи / 63 x 48 инчи / 60 x 39 инчи, големи килими за ползење на бебиња и употреба на дневна соба 2.Материјал : Големата површина е изработена од пена и Полиестер, издржлив, лесен, еднократно и засадување, килим што не се лизга за 3. Известување за миење : Не бели и потопено во вода долго време, машина што се мие, се сува суво на ниска температура под 30 степени или само избришете ја чистата со влажна крпа или користете правосмукалка -Играчки Карактеристики : Трајни, лесни, специјални, песни за печење, еднократно деца за употреба во затворен простор и надворешна употреба, за дневна соба, спална соба, кујна, влез, влезна врата, бебе соба -Идеална : Овој удобен килим е Совршени подароци за вашите пријатели, семејства, момчиња девојчиња Деца за бебе туш роденден Домаќинка Божиќна Нова Година и патувања -Пакуван, вклучително и : 1 x деца килим.

Избор на клиенти

Heoeh Red Eye Frog, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник Свеж
Heoeh Red Eye Frog, Nonlip Doormat 15,7 Тркалезна област килими теписи за деца спална соба бебешка соба игра Расадник

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

DEN 1.00
Племенска шума шумски животни големи меки подрачја расадник плејматски килим мат Свеж
Племенска шума шумски животни големи меки подрачја расадник плејматски килим мат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

DEN 1393.60
3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања Свеж
3drose Бебе сино шетач и здраво бебе порака на сина боја ... - душеци за килим за бања за бања

Голем мат за бања, 18 "x 23" со дебелина од 0,125 " Направена од висококвалитетна полиестер, мазна, мека кадифен

DEN 2.67