Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за сервирање салати, исто така може да се користи одделно за сервирање на разновидна храна на масата. Идеално за секојдневна употреба во домот, хотел, ресторан, забава, забава, вклучена, бистро, кампување, пикник, итн. Сала за салата и вилушка е сјаен метален изглед со огледало полски, без грижа за бојата што згаснува или чипки како што е метален слој што доаѓа од вакуумска технологија за електропланирање. Лажицата и вилушката е уникатно палто со двојна боја ги прави да се истакнат, модерна дизајнерска витка рационална рачка, лесно се меша со постојните прибор за прибор. Сет за вилушка од салата од не'рѓосувачки челик е отпорен на 'рѓа и издржлив за наредните години. Лесно за чистење и безбедно машина за миење садови. Овој сет на вилушка и лажица салата прави смислено прекрасен подарок за семејството и пријателите во празнични и специјални прилики, како што се домаќинство, свадба, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или Нова Година. Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за сервирање салати, исто така може да се користи одделно за сервирање на разновидна храна на масата. Идеално за секојдневна употреба во домот, хотел, ресторан, забава, забава, вклучена, бистро, кампување, пикник, итн. Сала за салата и вилушка е сјаен метален изглед со огледало полски, без грижа за бојата што згаснува или чипки како што е метален слој што доаѓа од вакуумска технологија за електропланирање. Лажицата и вилушката е уникатно палто со двојна боја ги прави да се истакнат, модерна дизајнерска витка рационална рачка, лесно се меша со постојните прибор за прибор. Сет за вилушка од салата од не'рѓосувачки челик е отпорен на 'рѓа и издржлив за наредните години. Лесно за чистење и безбедно машина за миење садови. Овој сет на вилушка и лажица салата прави смислено прекрасен подарок за семејството и пријателите во празнични и специјални прилики, како што се домаќинство, свадба, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или Нова Година. Спецификации : Пакувањето вклучува : 1 парчиња лажица, 1 парчиња вилушка Големина : Должина на лажицата : 12инч (30,7 см) / ширина : 2.6inch (6,6 см); должина на вилушка : 12инх (30,7 см) / ширина : 2.6inch (6,6 см). Боја : Црн материјал : Квалитет Карактеристики од не'рѓосувачки челик : Погоден за прилика : Свадби, Денот на вineубените, забава, семејна средба, домашна вечера , хотел, ресторан, забава, бифе, бистро, кампување, пикник итн.

Избор на клиенти

Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар Свеж
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Количина : 1 Точка Пакет Тежина : 0,3 кг Земја На Пот

DEN 927.20
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето) Диме

DEN 1.00