【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB C моќност/приклучок за полнење водоотпорен полнење за автомобил, бр?

【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

-110 %

DEN 207.84

Свеж

Достапно.

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USB-C и Брзо полнење 3.0 USB-A дизајн. Паметна интелигентна опрема за откривање на IC чип, може да обезбеди најпогодна струја за i Phone, Samsung, лаптоп, тетратка, безбедно и брзо полнење. 【Широка компатибилност】 Овој 12 V USB C -излез компатибилен со разни уреди за протокол за брзо полнење, може да наплати два уреди со голема брзина во исто време, обезбедувајќи 4 пати побрза брзина на полнење за компатибилни уреди. PD Type C Port Излез QC4.0/PPS/QC3.0/AFC : 5 V/2.4 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/2 A, 20 V/3 A (60 W). Излез на USB порт QC3.0/FCP/AFC/2.4 A : 5 V, 9 V, 12 V/3 A (36 W). 【Индикатор за сина LED】 Сината LED е многу мека, што е многу важна работа во споредба со другите LED диоди кои изгледаат премногу светли. Можете брзо и лесно да ја пронајдете USB -портата во темница и да проверите дали врската е успешна. 【Лесна инсталација, безбедна и сигурна】 Оваа лесна инсталација на 12 V USB C Chager. „+“ е поврзан со позитивниот пол, и „-“ е поврзан со негативниот пол. IP66 Splash-отпорна оценка, гумената обвивка е докажана од прашина, го штити внатрешното коло и ефикасно го продолжува животот на услугата. Опремено со 10А осигурувач за преоптоварување, прекумерна и заштита од краток спој, обезбедете безбедно полнење и чувајте го вашиот уред безбеден. 【Услуга по продажбата】 Ако има проблем со производот, можете да не контактирате за поврат или нова, и ние дефинитивно ќе ви дадеме задоволителна услуга. ADSDIA Надградена верзија 12 V /24 V USB штекер Брзо полнење 4.0 PD Тип C+Брзо полнење 3.0 УСБ -полнач за полнач за автомобили? Smart IC технологија усвојува интелигентна моќност, стабилна струја без флуктуација. Поддржете автоматски избор на протокол за брзо полнење или протокол за полнење DCP Поддршка Брзо полнење 3.0/Брзо полнење2.0 Протокол за полнење класа А. ? Брзо полнење 4.0 PD Type-C и Брзо полнење 3.0 USB Port 12 V USB C-излез За да се задоволат различните потреби на клиентите, брзината на полнење е 4 пати побрза од традиционалното полнење. Поддршка за повеќекратна контрола на протоколот за полнење, компатибилна со брзо полнење 2.0 и брзо полнење 1.0? Широка компатибилност Погодна за повеќето возила DC 12-24 V, автомобили, SUV, мотоцикли, мотоцикли, велосипеди, чамци, чамци, итн.? Параметри на производот Тип : 2.0x1, тип-Cx1 Број на USB порти : 2 номинален напон : 12 V/ 24 V DC Работен напон : 8 V/ 32 V DC (MAX) Врвен напон : 36 V DC (MAX) (3-4 секунди) USB Port Излез : QC3 . 0 (5 V-12 V, максимум : 36 W) Тип-C Порт Излез : QC4.0 (5 V-20 V, максимум : 60 W) Тековна потрошувачка тивка струја : 5 MA Lifetime : 5000 Оперативни циклуси Запечатување : IP65 Терминали : Бакар/никел Обвинети 1/ 4 "(6,3мм) Оперативна температура : -20 - +80 ° C Панел Исеци : 29,2 x26. Белешки : За да постигнете брзо полнење, користете го оригиналниот кабел за полнење.

Избор на клиенти

Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket Свеж
Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket

Тип на конектор : C20; Терминален број : 3 Оценка на напон : AC 250 V; Тековен рејтинг : 16а Севкупна големина : 31x26x

DEN 1.00
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Маичка за блуза за вратот на екипажот за жени есен летен облека со кратки ракави, памучен графички врв bh bh Свеж
Маичка за блуза за вратот на екипажот за жени есен летен облека со кратки ракави, памучен графички врв bh bh

Маичка за блуза за женски места Врвна женска летна есен облека со кратки ракави екипаж памук графичка б�

DEN 1212.80
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72