Смешна симпатична прекрасна држач за садови за печка во рерна, отпорен на топлина, држач за тенџере постави 2 парчиња топлинска мат 8 × 8 инчи за готвење и печење

Смешна симпатична прекрасна држач за садови за печка во рерна, отпорен на топлина, држач за тенџере постави 2 парчиња топлинска

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи). Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб. Тој е многу погоден за влошки на дното на топла тенџере, чувари на микробранови за прскање, држачи за лажици, отвори за отвори, стативи, големи крајбрежје. ? Издржлива употреба, погодна за дневна употреба во кујната, анти-брчки и смалување, се препорачува да се мијат со рака, а не машината за миење, не бели. Име : Топлина за тенџере со изолација (сет од 2 парчиња) Опис на материјалот : Водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалинг материјал Големина : 8 × 8inch Облик : Квадратни карактеристики : Анти-скалинг и топлинска изолација, анти-брчки и смалување на висечкиот прстен на путолот Е лесно да се обеси. Помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната една со џебови и еден без џебови. Структура на производот : Дизајн на странични ленти, удобен за висино складирање. Додатоци Опис : 2 Покриени подложни садови, една со џеб и една без џеб. Упатства за перење : се препорачува миење на рацете, а не машинско миење, не бели. Применливи сценарија : Погодно за откривање на капакот во кујната, микробранова печка, јадења од рерна и скара на отворено, итн.

Избор на клиенти

3drose Можам да го сторам сето ова преку оној што ми дава сила - христијанин. - Potholders Свеж
3drose Можам да го сторам сето ова преку оној што ми дава сила - христијанин. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 2.33
3drose toadally во loveубов Симпатична жаба што седи на подлога со лилјана во форма на срце - Полки Свеж
3drose toadally во loveубов Симпатична жаба што седи на подлога со лилјана во форма на срце - Полки

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 2.00
Богатството на Каролина CK5230PTHD Прага Ratter Love Pare Pare Shounds, црвени, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат Свеж
Богатството на Каролина CK5230PTHD Прага Ratter Love Pare Pare Shounds, црвени, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат

Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина Сите наши производи имаат уметнички дела од �

DEN 318.88
DXMRWJ 2 ПЕКЦИ КРЕИТИВНИ АНТИ-СКСКИ РАБОТНИ ИСНОВИ ИСКЛУЧНИ ПАР МИКРУВАВНИ КУТИВНИ РАБОТНИЦИ Свеж
3drose и тогаш ве запознав естетски цитати за вибрации - постери Свеж
3drose и тогаш ве запознав естетски цитати за вибрации - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 3.33
Акварел етнички бохо цветни шема држачи за тенџере 8x8 топли топлински влошки за заштита Свеж
Акварел етнички бохо цветни шема држачи за тенџере 8x8 топли топлински влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 295.84
Име на обична жена на кралицата 3drose во Америка. Yellowолта на црниот шарм - постери Свеж
Име на обична жена на кралицата 3drose во Америка. Yellowолта на црниот шарм - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders Свеж
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 1196.80
3Д розово обоена бунтичка женски држач за тенџере, 8 x 8 Свеж
3Д розово обоена бунтичка женски држач за тенџере, 8 x 8

Машински миење нежно циклус Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност Направено во САД...

DEN 0.33
3drose празничен симпатичен стил на цртан филм, кој се самооми со капа на Дедо Мраз - Потолдерс Свеж
3drose празничен симпатичен стил на цртан филм, кој се самооми со капа на Дедо Мраз - Потолдерс

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
45 вртежи во минута адаптери за хипстер отпорни на топлина митници и држачи за тенџере Свеж
45 вртежи во минута адаптери за хипстер отпорни на топлина митници и држачи за тенџере

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

DEN 1.33
Затегнување на черепите за искривени черепи 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Затегнување на черепите за искривени черепи 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 0.33
Umiriko Octopus Sea artleter Starfoloders Potholders Постави триверти поставени чисти памучни нишки ткаат жешки држачи за тенџере Свеж
Umiriko Octopus Sea artleter Starfoloders Potholders Постави триверти поставени чисти памучни нишки ткаат жешки држачи за тенџере

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (7.09in), дијаметар 24 см (9,45in)

DEN 1512.00