Чешел за секач за коса со двојна странична фризура ножица за коса, исечување чешел со чешел од не'рѓосувачки челик, чешлање на косата за чешлање алатка за долга или ?

Чешел за секач за коса со двојна странична фризура ножица за коса, исечување чешел со чешел од не'рѓосувачки челик, чешлање

-171 %

DEN 69.44

Свеж

Достапно.

Секачот за коса е модерен апарат за коса за лесна и удобна употреба дома. Тие ќе работат уште подобро со вашата омилена марка на Raber Double Edge. Едноставно и удобно, ефтино, добредојдено за купување. Овој производ е остар и треба да се постапува со внимание. Држете се подалеку од бебиња и деца. Приближно.18*3cm*(l*w) /7.08*1.18 инчи. 1 x чешел за тример за коса. О : Во чешелот користи сечила со двојни жици. Чешелот доаѓа со две сечила на стартерот. Може ли да ви предложам да бидете подготвени да купите дополнителни лопати. О : Овој чешел за сечење на косата може да се користи и за сечење и за слабеење. Но, само бидете внимателни кога ја користите за да избегнете да ја добиете фризурата што не ви се допаѓа. О : Оваа ножици за секачи за коса исто така може да се користи како тример за коса на вратот. Тоа е двострана тример, долга страна на забите за долга коса, така што за коса на вратот, се препорачува другата страна на кратки заби. 【Практичен чешел за сечење на косата】-Може да се намали различни дебелини на парчиња коса, да се исечат сопствените удирања, долгата коса и жолтата, да се раѓаат малку, да се раѓаат малку, да се намалат. Исечете ја посакуваната фризура. 【Лесно е да се работи】-Исечете ја косата додека ја чешлате, чешел од малиот коса со коса може да се искористи за форми, стилови, бричење, трими, тенки и тапит на косата. 【Едноставно и удобно】-лесно исчистен, суштински живот, оставете го да го спуштите! Едноставно и удобно, ефтино, добредојдено за купување. 【Белешка】-Овој производ е остар и треба да се постапува со внимание. Држете се подалеку од бебиња и деца. 【Одлична услуга за клиенти】-Ако имате истрага, ве молиме, не двоумете се да ни испратите е-пошта, ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа. 【Практичен чешел за сечење на косата】-Може да се намали различни дебелини на парчиња коса, да се исечат сопствените удирања, долгата коса и жолтата, да се раѓаат малку, да се раѓаат малку, да се намалат. Исечете ја посакуваната фризура. 【Лесно е да се работи】-Исечете ја косата додека ја чешлате, чешел од малиот коса со коса може да се искористи за форми, стилови, бричење, трими, тенки и тапит на косата. 【Едноставно и удобно】-лесно исчистен, суштински живот, оставете го да го спуштите! Едноставно и удобно, ефтино, добредојдено за купување. 【Белешка】-Овој производ е остар и треба да се постапува со внимание. Држете се подалеку од бебиња и деца. 【Одлична услуга за клиенти】-Ако имате истрага, ве молиме, не двоумете се да ни испратите е-пошта, ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Афро пресврт чешел црна извртете ја косата за неколку минути Свеж
Афро пресврт чешел црна извртете ја косата за неколку минути

Превртете и заклучете ја косата за неколку минути Afro & Twist Comb 2 во 1 Чекор 1 : Пред да користите, проверете д

DEN 399.20
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените Свеж
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените

Совршено одговара за секоја возраст жени и тинејџерки Специјалниот дизајн ќе биде лесен за употреба и с

DEN 1.33
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б Свеж
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б

Материјал : Нова екологија на материјали Големина : 21,55см / 19,52,5мц Карактеристики : Лесно е да се влезе во �

DEN 0.33
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени Свеж
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени

Сладок цвет вметнете чешел 4 сладок стил на сончоглед Благодатта и леснотијата на женствената убавина �

DEN 2.00
1 парчиња маса масажа за масажа на перница за масажа на чешел со масажа Меридијан чешел за кадрици долга коса за жени Свеж
Азиеда „Заборави ме-не“ дрвен чешел Свеж
Азиеда „Заборави ме-не“ дрвен чешел

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 206.24
3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба Свеж
3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба

Големина : 5x6,2 см (2x2,4 инчи) Материјал за пин за коса : легура Пакет : 3 парчиња декоративни чешли од страна �

DEN 371.20
Менс чешел 3 парчиња мазна коса изберете чешел широка коса изберете чешел афро чешел за коса бербер чешел афро избор Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел

Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата Не го повредувајте скалпот, не ја повредувајте косата...

DEN 2.33
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел Свеж
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел

Непречено работи болни затегнати и јазли, помага во намалувањето на кршењето на косата и да се исправи к

DEN 3.00
Метален афро-стил на коса чешел за професионални салони, професионален чешел за стилизирање, К3 Свеж
Метален афро-стил на коса чешел за професионални салони, професионален чешел за стилизирање, К3

Материјал : Абс Големина : K1 : 234.1 CM K2 : 17.64.1 CM K3 : 177.3cm K4 Големина : 14.97.3cm Карактеристики : Лесно е да се влезе в

DEN 127.84
Дрвен чешел „жирафа мајка и теле“ Свеж
Дрвен чешел „жирафа мајка и теле“

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 2.33