Решетката за складирање на шипки за складирање на туш Haidinb, со решетка за складирање на кујна за вшмукување, двоен слој

Решетката за складирање на шипки за складирање на туш Haidinb, со решетка за складирање на кујна за вшмукување, двоен слој

DEN 1128.16

Свеж

Достапно.

А расклопувањето е многу погодно, може да се расклопи со транспарентен лепак, нема да го оштети wallидот. Имаме 24 часа професионално внимание на клиентите.Сигубилен за wallsидови што можат да се издвојуваат за wallидот на плочките, мермерниот wallид, металниот wallид, замрзнатиот стаклен wallид, водоотпорен wallид (белешка : не е погоден за малтериран wallид, цементен wallид, малтериран wallид, wallид на тапети, лесен за пад. Висококвалитетни материјали и стабилна конструкција : Направено од не'рѓосувачки челик. Издржлив и отпорен на 'рѓа, супериорен квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост. Избришете чиста само со влажна крпа. Мултифункционална решетка за складирање : Оваа решетка за туширање монтирана во wallидови може да ви помогне подобро да ги организирате потребите за бања. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не. Корисно складирање на домови : Овие лавици за складирање се одлични во кујната, но може да се користат и на друго место во домот! Ставете ги на шалтерот за бања, ставете ја чашата за четкичка за заби над сапунот или ставете ги крпите под него. Совршено за бањи, кујни, РВ, дневни соби и спални соби, го максимизира вашиот домашен простор и одржува сè организирано. Корисно складирање на домови : Овие лавици за складирање се одлични во кујната, но може да се користат и на друго место во домот! Ставете ги на шалтерот за бања, ставете ја чашата за четкичка за заби над сапунот или ставете ги крпите под него. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не. Интимна услуга : Ние сме посветени на создавање висококвалитетни полици, ве молиме бидете сигурни да ги купите. Избришете чиста само со влажна крпа. Овој корисен организатор на кујна може да чува сè, од единечни големини на сервирање до садови за тепсија или садови за залихи. Овој корисен организатор на кујна може да чува сè, од единечни големини на сервирање до садови за тепсија или садови за залихи. Минималистичкиот стил на дизајн го прави совршен за секоја кујна, перална или гаража. Интимна услуга : Ние сме посветени на создавање висококвалитетни полици, ве молиме бидете сигурни да ги купите. Материјал на производот : Иронинсталационен метод : инсталација без дупчење, погодна за лепак без лепак, силен капацитет на капацитет на лежишта : Силна функција против низа, силно оптоварување, вентилација и дренажа, дизајн на држач за ножеви, за да се постигне повеќенаменски Функција.) Лесно се расклопувам и не Лесно е да се падне од полицата има дизајн на бранови. Софистицирана вселенска организација : Дали вашата кујна е загрозена за складирање? Нашите стилски и функционални организатори на кујната ќе ви го олеснат животот.Висококвалитетни материјали и стабилна конструкција : Направено од не'рѓосувачки челик. Софистицирана вселенска организација : Дали вашата кујна е загрозена за складирање? Нашите стилски и функционални организатори на кујната ќе ви го олеснат животот.

Избор на клиенти

Главна страница Мал комунален туш кади тота Свеж
Главна страница Мал комунален туш кади тота

Комплетен туш кади тоте 3 делови : 1 мал, 1 среден и 1 голем Може да се користи за предмети за домаќинства, к�

DEN 3.33
Организатор на корпа за перење Anncus, преклопено јаже ткаење на Организатор за облека со голем капацитет Свеж
Организатор на корпа за перење Anncus, преклопено јаже ткаење на Организатор за облека со голем капацитет

Со рачки за лесно движење од соба во соба пропаѓа за заштеда на простор и лесно складирање кога не се ко

DEN 2.33
Мултифункционална катче за мијалник за мијалник за мијалник на агол Свеж
Мултифункционална катче за мијалник за мијалник за мијалник на агол

Кошницата за мијалник е изработена од еколошки ПП пластика, нетоксична и безбедна за употреба Триаголн�

DEN 2.00
Идесејг трајно организаторско вшмукување на бања, мало, јасно Свеж
Идесејг трајно организаторско вшмукување на бања, мало, јасно

Организатор за виси за бања : чува помали шишиња со шампон и балсам, гел за туширање, сапун, четки за заби,

DEN 144.00
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна Свеж
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна

Дизајн на дупки за одвод може да спречи да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно,

DEN 3.33
Организатор на играчки за бања со Yihoin Свеж
Организатор на играчки за бања со Yihoin

100% гаранција за враќање на парите Вашето задоволство е наш приоритет Во случај Јихун да не ги задоволи с

DEN 239.84
KLHHG агол полица за туширање, корпа за туширање за бања Триаголник 304 не'рѓосувачки челик, 22x6cm Свеж
KLHHG агол полица за туширање, корпа за туширање за бања Триаголник 304 не'рѓосувачки челик, 22x6cm

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, прецизната обработка не е лесна за избледување и практична, антикоро�

DEN 2171.52
Gecko -loc долга прилагодлива должина длабоко складирање над тушот што виси туш кади организатор - црна Свеж
Gecko -loc долга прилагодлива должина длабоко складирање над тушот што виси туш кади организатор - црна

? Повеќенаменски кади за туширање за бања Идеално за деца, гости и мастер бањи Овој туш кади над корпа за

DEN 639.52