Кутија за складирање на корпа за ориз за домаќинства, кутија за складирање во стил на јапонски стил со делители домаќинство шупливо-врежано дизајнирање кутија за с

Кутија за складирање на корпа за ориз за домаќинства, кутија за складирање во стил на јапонски стил со делители домаќинство

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Лесен пристап-Кога сакате да ставите ориз во шпорет на ориз или тава, итн., Кога сакате да готвите ориз, навистина сакате да можете да го зграбите оризот во најмалку чекори, што е токму она што го користите ориз Во сопственост на диспензерот. [Широк спектар на апликација]-широк опсег на примена, целиот зрна во кујната може да се постави по волја. Преку прозорецот за визуелна скала, можете да ги набудувате резервите во реално време, што може да биде добро поставено во која било кујна или дури и во а Кабинет. Направено од полипропилен, мазен, без закопчиња, без повреда на рацете, здрави, безбедни и издржливи. Со две партиции, можете да се движите слободно, да ја прилагодите ширината што ви е потребна. Различни спецификации, бесплатна комбинација, уредно сортирање на остатоци. Лесен пристап-Кога сакате да ставите ориз во шпорет на ориз или тава, итн., Кога сакате да готвите ориз, навистина сакате да можете да го зграбите оризот во најмалку чекори, што е токму она што го користите ориз Во сопственост на диспензерот. [Широк спектар на апликација]-широк опсег на примена, целиот зрна во кујната може да се постави по волја. Преку прозорецот за визуелна скала, можете да ги набудувате резервите во реално време, што може да биде добро поставено во која било кујна или дури и во а Кабинет. Направено од полипропилен, мазен, без закопчиња, без повреда на рацете, здрави, безбедни и издржливи. Со две партиции, можете да се движите слободно, да ја прилагодите ширината што ви е потребна. Различни спецификации, бесплатна комбинација, уредно сортирање на остатоци. [Широк спектар на апликации]-нашите диспензери се погодни за сите видови на сува храна и зрна. *Складирање Boxnote1.for Рачни мерења, Ве молиме, оставете грешка од 0-3 см. Ве молиме, проверете ја големината и бојата пред да набавите2. Забележете забележете дека може да има мала хроматска аберација заради различни монитори, ве молиме разберете*веруваме дека можеме да се сретнеме Вашите потреби со високо квалитетни производи. Доколку најдете проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот.

Избор на клиенти

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
3М WETORDRY 01998 Црн абразивен лист, 1998, 3000 одделение 5 1/2 x 9 во, 50 чаршафи по пакет Свеж
3М WETORDRY 01998 Црн абразивен лист, 1998, 3000 одделение 5 1/2 x 9 во, 50 чаршафи по пакет

Погоден лист може да се користи влажно или суво на боја, буквар, гел палто и метал Водоотпорна поддршка п

DEN 0.33
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910 Свеж
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910

Прекинување на завиткување со бариера на никел 5% толеранција 0,010 "Терминална ширина 50 Волт NTE Електроник

DEN 1.33
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри

Носете ги сите 22 см x 12 cm x 5 cm Направено од полиестер Три патенти прегради Совршена големина за носење во �

DEN 1.67
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33