Iforrest Подлога за спиење w/надувување на потпирачот за рака и перница - Заштита на превртување - Душек за кампување со само -надуеност -

Iforrest Подлога за спиење w/надувување на потпирачот за рака и перница - Заштита на превртување - Душек за кампување со само

DEN 1087.20

Свеж

Достапно.

2.1 "Дебела феноменална удобност : Патент на Ирорест во очекување на само-навлегување подлога за спиење со двострана поддршка е дизајнирана за кампување. Големина : 79" x29 "x2.1in, вистински 4-сезонски камп-кревет со R-вредност од 6,8. Издржливост : Овој воздушен душек за кампување со пена е изработен од силен водоотпорен 80 D полиестер, ќе ве заштити од влажното грубо тло во сите екстремни услови. Пријателски : Душекот за кампување ifortes Влошките вклучуваат вградени потпирачи за рака и прилагодлива перница - погодна за шатор, креветче, хамак и вреќа за спиење! . Големина : 79 "x29" x2.1in, вистински 4-сезонски камп-кревет со R-вредност од 6,8. Издржливост : Овој воздушен душек за кампување со пена е изработен од силен водоотпорен 80 D полиестер, ќе ве заштити од влажното грубо тло во сите екстремни услови. Пријателски : Душекот за кампување „Ирорест“ поддржува од двете страни на душекот, обезбедувајќи одличен ноќен сон. Иновативни : Влошките за кампување „Ирорест“ вклучуваат вградени потпирачи за рака и прилагодлива перница - погодна за шатор, креветче, хамак и вреќа за спиење!. 100% гарантирано : Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, замената ќе биде испратена во рок од 2 дена откако ќе контактирате со нас!. Надувувањето на подлогата за спиење е неверојатно лесно бидејќи сè што треба да направите е да го одврзете и да ја поставите на земја! Потоа, користејќи го здивот, можете да го надуете. Перница и потпирачи за рака, и сте завршиле! Тоа беше лесно, зарем не? Благодарност до вградените рачки на потпирачот за рака и. Приложена перница, овој камп за кампување се чувствува како да е дизајниран само за вашето тело!. Со лесен и тенок дизајн на подлогата за спиење, можете да го земете со вас во вашата торба преку ноќ или да чувате една или повеќе во автомобилот и никогаш да не бидете заглавени без место за спиење!.

Избор на клиенти

Kingcamp Premium само надувување на подлогата за спиење за кампување, 4-инчен дебел двојно кампување подлога 11 R-вредност 3D Свеж