Куќи за колибри за надворешни виси, 2023 година Нова дрвена дрвена висина куќа, рачно изработено гнездо за колибри, куќичка за птици од градина за градинарски декорац

Куќи за колибри за надворешни виси, 2023 година Нова дрвена дрвена висина куќа, рачно изработено гнездо за колибри, куќичка

DEN 351.84

Свеж

Достапно.

2023 Нов дизајн : Ние дизајниравме уникатна форма на печурки за да ја направиме куќата Хамингберд поинтегрирана со природата. Куќата за колибри е полирана и насликана, повеќе рафинирана и без дрво трње, што ја прави попривлечна за колибри и потрајни. Продолжениот пол го прави побезбеден за птицата да слета. Рачно изработено од природно дрво : Куќите за колибри се изработени од природно дрво, кои имаат поприроден вкус и полесно се привлекуваат колибри за да ги градат своите гнезда. Нашите куќи за колибри се исклучителна изработка и уникатен стил, дури и во сезона без колибри, тоа е совршен додаток на внатрешен двор, градина или двор. Пријателски дизајн на колибри : Дијаметарот на куќите на колибри е 1 инч, што совршено одговара на обликот на телото на колибри и повеќето мали птици, а на влезот има пол за птиците да стојат за да можат да ги хранат или да ги заштитат своите пилиња . Повеќекратни сценарија за виси : Нашата куќа за колибри е опремена со силно јаже од коноп од 13,5in, а врвот е опремен со метален прстен, можете лесно да ја закачите куќата за птици во градината, балконот, тремот, гранките или во канцеларијата. Насекаде каде сакате да го обесувате во затворено или на отворено. Идеални подароци за градинарство : колибри се симболи на радост и енергија. Гледањето на колибри во вашата градина е исто толку пријатно како да ги гледате вашите цвеќиња во полн цут, тоа е одлична декорација на градината на отворено и фантастичен избор за подароци за loversубителите на природата, loversубителите на птици и семејството. Гаранција за живот : 100% гаранција за враќање на парите и гаранција за замена на животниот век, доколку куќите за колибри не ги надминуваат вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе ви понудиме целосна наплата, уверувајќи целосно купување без ризик за вас!. Околу 90% од храната на колибри доаѓа од нектар, а со цел колибри да ја претпочитаат вашата градина и куќа за птици, оваа најнова дрвена количина на рачно врежана количина е вашиот најдобар избор. Можете да ги ставите во жито или инсекти што птиците сакаат да ги јадат и да ги привлечат да бараат храна, така што птиците ќе се в inубуваат во ова добро место за јадење и одмор.

Избор на клиенти

Куќа за пискање на був од дрво Свеж
Куќа за пискање на був од дрво

Кутија за гнездење на дрвени линкови за предни пивоти за крик на був, отворени за чистење...

DEN 2.33