Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Внатрешниот диспензерот за автоматскиот диспенс за хартија за хартија со хартија од Скот Про (за сино јадро Скот про ролни крпи). Има една ролна со дијаметар од 8 "со сино јадро Скот Про, тврда ролна, плус никулци. Со соодветниот производ, овој диспензерот го исполнува ADA Standard 28 CFR Дел 36, локалните правила може да се разликуваат. Внатрешниот диспензер за автоматскиот диспенс за хартија хартија за хартија од Скот Про (за сино јадро Скот Про Рол крпи). Држете една ролна со дијаметар од 8 "со сина боја Core Scott Pro Hard Roll Plus Plus Stuck Roll. Електронски дистрибуира 150,000 10 ”крпи на четири алкални батерии со големина Д или адаптер за наизменична струја. Најдобриот автоматски диспензер за пешкири на пазарот на пазарот. Кога е инсталиран правилно и се користи со соодветниот производ, овој диспензерот го исполнува ADA Standard 28 CFR Дел 36, локалните правила може да се разликуваат. Овој електронски автоматски модул за диспензери се вклопува во системот за диспензери за хартија хартија со хартија со хартија Scott® Pro (за сино јадро Скот -про -ролни крпи). Ова е само внатрешен модул. Системот за диспензери за хартија за хартија со хартија Scott® Pro е дизајниран да ја земе хигиената на рацете на друго ниво. Системите Scott® Pro Dispenser имаат иновативни модули за внатрешно дистрибуција кои се приклучуваат и играат за да ги прилагодат за да ги задоволат вашите потреби. Обезбедува електронско активирање активирано со движење со опција за неисполнет лист, што помага да се чистат хартиени крпи (популарни кај здравствените околини). Автоматскиот диспендер е 99,99% без џем - загарантиран, за да можете да сметате на неговата сигурна, безвремена работа. Дистрибуира единечен лист со секое активирање и е компатибилен со Scott® Pro крпи со приклучоци со сино јадро плус ролна на никулец. Плус Scott® Pro Automatic Hard Roll Prople го нуди најтивкиот диспензер за електрични ролни за крпи на пазарот. Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper Systemser комбинира технологија без допир со придобивките за намалување на бактериите од сушење со хартиени крпи, поддршка и промовирање на подобра хигиена на рацете и површината.

Избор на клиенти

Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft Свеж
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft

Тежина на пакет : 12 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : TID 982018 Димензии на пакетот : 12

DEN 1562.88
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи Свеж
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи

Абсорбента за секојдневна употреба Преклопувањето овозможува лесно распределување на една крпа по вле

DEN 193.60
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело Свеж
GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело

Заштедете пари на испорака и купете на големо многу 3 Спецификациите подолу Повикајте ја секоја ставка �

DEN 452.48
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600 Свеж
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600

Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазно и не опфаќање Изненадувачки изд

DEN 676.80
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели Свеж
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели

ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови Премиум втиснување и засилена апсорпција За општо чистење ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови Прем

DEN 3.33
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна Свеж
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна

Силни и абсорбента хартиени крпи од 2 слоја направени со 100% Рециклирана Хартија* Белење без белило со хл�

DEN 1364.80
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud Свеж
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud

⭐ Нашите 2py+ премиум повеќекратни хартиени крпи се направени со издржлив дизајн од 2 полни, обезбедувајќ

DEN 750.40
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои Свеж
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

Отпорен на знак Идеално за употреба со висока топлина; Брзи печки за готвење, како што се турбохеф и мери

DEN 1899.52
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m Свеж
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m

2лесни ролни со центрифен 2 Пли врежани за супер апсорпција и професионална употреба Одлично е да се кор�

DEN 2.00