Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

6-Инчен нож. Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција. Високо јаглероден нерѓосувачки челик сечилото. Уникатните карактеристики вклучуваат закривено или лулка на сечилото иlesономски рачки за поместување. Направени Во Шефилд Англија оригиналниот главен град на прибор за јадење на светот. Гинко дизајнира квалитет од 1977 година. Совршен пример за ова е нашиот Гинко Тејлор Очевидец 6-Инчен Kitchenономски Кујнски Нож. Неколку работи во кујната се важни како добар нож. Нашите се остри, удобни, сигурни и подготвени за сечење преку едно киви или дваесет стекови. Така треба да биде. Подготовката за храна никогаш не била толку пријатна и ефикасна. Стоп за хакирање и борба со досадни и непријатни ножеви. Направете го вашето време за подготовка попријатно, продуктивно и намалете го ризикот од сечење. Гинко е во бизнисот со прибор за јадење со децении и ние го правиме тоа правилно. Нашите ножеви имаат ergономски рачки и се изработени од висококвалитетни сечила од нерѓосувачки челик од јаглерод, изградени да траат. Овој нож има продолжена должина и совршена рачка за чувство за да ја заврши работата со удобност и леснотија. Безбедна Машина За Миење Садови.

Избор на клиенти

Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33