ГФДФД Спортски Чанти Теретана Чанта За Пливање Торба ЗА Рамо 25л Комбо Сува Влажна Торба Патување Кампување Базен Плажа

ГФДФД Спортски Чанти Теретана Чанта За Пливање Торба ЗА Рамо 25л Комбо Сува Влажна Торба Патување Кампување Базен Плажа

DEN 1059.20

Свеж

Достапно.

Дизајн на суво и влажно раздвојување, преградата прифаќа процес на топло притискање, без истекување вода, висока јачина и не е лесно да се скршат дупките. Тока за ремен за рамо, силна цврстина, за да се спречи кршење на бравата на рамото поради прекумерна тежина. Должината на ременот за прилагодување може да се прилагоди според вашите сопствени потреби. Голем Капацитет : 25 ЛИТРИ, можете да ставите костим за капење, очила за пливање, сува облека, телефон, паричник, чевли и така натаму. Водоотпорен : можете да ја однесете торбата на плажа, базен, пешачење, кампување и други активности на отворено. Дизајн на суво и влажно раздвојување, преградата прифаќа процес на топло притискање, без истекување вода, висока јачина и не е лесно да се скршат дупките.Тока за ремен за рамо, силна цврстина, за да се спречи кршење на бравата на рамото поради прекумерна тежина.Должината на ременот за прилагодување може да се прилагоди според вашите сопствени потреби.Голем Капацитет : 25 ЛИТРИ, можете да ставите костим за капење, очила за пливање, сува облека, телефон, паричник, чевли и така натаму.Водоотпорен : можете да ја однесете торбата на плажа, базен, пешачење, кампување и други активности на отворено.Два начина за користење : чанта или ремен за прилагодување на вреќата на рамената : удобен на тежината на рамената и преклоплив. Големина : 25см*25см*43см / 9,8 инчи *9,8 инчи*16,9 инчи забелешка : има грешка од 1-3см при рачно мерење, која припаѓа на нормалниот опсег, а вистинскиот производ ќе преовладува.Спорт И Отворено"Вежба И Фитнес"Јога" Мат Кеси.

Избор на клиенти

Розова Љубов Срца Шема Црвена Позадина Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Модела на був 195 торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо, торба за торба за торба со торба со торба Свеж
Модела на був 195 торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо, торба за торба за торба со торба со торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 3.00
Yellowолто кафеава полко -точка шема за јога мат носач торба со рамо од рамо за јога торбичка торба торба плажа торба Свеж
Смешна цртана роботска јога мат торба со торбичка со рамо од рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж
Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа Свеж
Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 287.84