Орнаменти на 3Д картички на Полт Божиќ - starsвезди - сет од 3

Орнаменти на 3Д картички на Полт Божиќ - starsвезди - сет од 3

DEN 159.20

Свеж

Достапно.

Мерка за украси на картички : 5,8 "x 5,8". Сет од 3 украси со картички. Вклучени коверти. Полски јазик Божиќна честитка. Може да се обеси на новогодишна елка. Овие Божиќни 3-Д картички се расплетуваат во украс на starвезди откако ќе се отворат. Секоја од овие специјални украси за честитки за полски честитки се различни и може да се обеси на новогодишна елка или околу домот, канцеларијата или училиштето. Кругирање на двете страни на секоја картичка е напишана Полските фрази : "Весошич świąt! Szczęliwego Nowego ruku!" Тогаш англискиот еквивалент : "Среќен Божиќ и среќна нова година!" На предниот дел на секоја украс на картичката е Божиќна тематска слика, додека задниот дел на англиски јазик вели : „Среќен Божиќ и среќна нова година!“ Со простор да напишете свое мало затворање. Вклучени се коверти за испраќање.

Избор на клиенти

Божиќна starвезда украс пластична висечка декорација на забави за забави за одмор - црвено - 24in Свеж
Божиќна starвезда украс пластична висечка декорација на забави за забави за одмор - црвено - 24in

Украсете ги празниците во сјајни Божиќни украси на Starburst! Закачете ги од вашата елка како украси или раш�

DEN 3.33
Блескав Дедо Мраз, кој држи Божиќен украс на фенер стакло Свеж
Блескав Дедо Мраз, кој држи Божиќен украс на фенер стакло

6,6 инчи висок x 2,7 инчи долг x 3,1 инчи широк Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД Ра�

DEN 1.67
Холибана 4 компјутери Божиќно пенкало Санта Снежаман Елк Балпоинт Пен за пенкало за деца Свеж
Холибана 4 компјутери Божиќно пенкало Санта Снежаман Елк Балпоинт Пен за пенкало за деца

Лесно и удобно е да се напише со, а симпатичниот дизајн ја збогатува забавата на животот на учење Прекра�

DEN 120.32
Божиќни украси на стариот свет шимпанзо стакло разнесени украси за елка Свеж Попустот
Божиќни украси на стариот свет шимпанзо стакло разнесени украси за елка

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 316.64
Среќни зделки ~ 12 PC - Мали орнаменти на Chenille Candy Cane | Земја Божиќни украси полнила за полнила | 4 инчи Свеж
Среќни зделки ~ 12 PC - Мали орнаменти на Chenille Candy Cane | Земја Божиќни украси полнила за полнила | 4 инчи

Овие прават убави украси на дрвја и акценти на пакети за подароци или полнила за чинии 12 пакувања 4 инчи �

DEN 0.67
Божиќни украси на стариот свет солена вода тафи стакло разнесени украси за новогодишна елка Свеж
Божиќни украси на стариот свет солена вода тафи стакло разнесени украси за новогодишна елка

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 479.68
Декември дијаманти Крау тато Мерман Божиќ украс 5555127 НОВО Свеж
Декември дијаманти Крау тато Мерман Божиќ украс 5555127 НОВО

Декември дијаманти Мерман Кроу тато Рачно насликана, големината е приближно 6 7 инчи...

DEN 1.67
Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2018 година датира, чувар на автомобили Kustoms 1940 Ford, Metal Свеж
Hallmark Keepsake Christmas Ornament 2018 година датира, чувар на автомобили Kustoms 1940 Ford, Metal

Орнамент на новогодишно дрво е на 4 то место во серијалот за колекционер на Kustsake Kustoms Дизајнирано од Робе

DEN 3.33
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година Свеж
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година

Бинг и Грондахл Сини класици колекционери Годишно Божиќно bellвонче 2015 година Bing & Grondahl Blue Classics Колекцио�

DEN 3.33
Декорација на надгробни плочи од 22 мов акцент Свеж
Декорација на надгробни плочи од 22 мов акцент

Пена Вклучува : 22 надгробна плоча што осветлува Вклучени батерии Пена Вклучува : 22 надгробна плоча што о�

DEN 0.67
Nuobesty Nativity Decor 12pcs Божиќ виси украс украс новогодишно дрво декори минијатурни ангели фигура виси приврзоци Свеж
Nuobesty Nativity Decor 12pcs Божиќ виси украс украс новогодишно дрво декори минијатурни ангели фигура виси приврзоци

?? Исклучителна изработка, внимателно до секој детал за да му се даде елегантен и шармантен изглед Погод�

DEN 224.00
Стариот светски божиќна цилиндрична пумпа за гас стакло разнесена украс Свеж
Стариот светски божиќна цилиндрична пумпа за гас стакло разнесена украс

Рачно изработено во староста традиција со употреба на техники кои потекнуваат од 1800тите Стопеното стак

DEN 479.84
Josephозеф и Марија се восхитуваат Свеж
Josephозеф и Марија се восхитуваат

3,25 инчи во дијаметар (8 см) Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента прицврстен

DEN 350.72
Орнамент од Конектикат Дрвена декорација на новогодишна елка рачно изработена со низа од канап Свеж
Орнамент од Конектикат Дрвена декорација на новогодишна елка рачно изработена со низа од канап

Направено од дрво Направено во Соединетите држави на Америка Вклучува прикачена низа за виси на дрво...

DEN 223.04
Затегнат на божиќен украс за риболов стакло Свеж
Затегнат на божиќен украс за риболов стакло

3,86 инчи x 1,58 инчи x 4,93 инчи Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

DEN 303.20
Колиња од ѓумбир северно пол експрес сан автомобил Божиќ украс Свеж
Колиња од ѓумбир северно пол експрес сан автомобил Божиќ украс

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 402.24
Г. Дебрехт го предводеше украсот за стакло во зимската куќа, 5,5 “ Свеж
Г. Дебрехт го предводеше украсот за стакло во зимската куќа, 5,5 “

Колекција за украси за стакло од празник за раскош Убави уметнички украси во гроздобер уметнички стил н

DEN 1.67