Орнаменти на 3Д картички на Полт Божиќ - starsвезди - сет од 3

Орнаменти на 3Д картички на Полт Божиќ - starsвезди - сет од 3

DEN 159.20

Свеж

Достапно.

Мерка за украси на картички : 5,8 "x 5,8". Сет од 3 украси со картички. Вклучени коверти. Полски јазик Божиќна честитка. Може да се обеси на новогодишна елка. Овие Божиќни 3-Д картички се расплетуваат во украс на starвезди откако ќе се отворат. Секоја од овие специјални украси за честитки за полски честитки се различни и може да се обеси на новогодишна елка или околу домот, канцеларијата или училиштето. Кругирање на двете страни на секоја картичка е напишана Полските фрази : "Весошич świąt! Szczęliwego Nowego ruku!" Тогаш англискиот еквивалент : "Среќен Божиќ и среќна нова година!" На предниот дел на секоја украс на картичката е Божиќна тематска слика, додека задниот дел на англиски јазик вели : „Среќен Божиќ и среќна нова година!“ Со простор да напишете свое мало затворање. Вклучени се коверти за испраќање.

Избор на клиенти

Г. Дебрехт го предводеше украсот за стакло во зимската куќа, 5,5 “ Свеж
Г. Дебрехт го предводеше украсот за стакло во зимската куќа, 5,5 “

Колекција за украси за стакло од празник за раскош Убави уметнички украси во гроздобер уметнички стил н

DEN 1.67
Пеперминт лилкопи Божиќно фигурин Орнамент 4.75 Сет од 2 висечки украси за украси за новогодишни украси Свеж
Пеперминт лилкопи Божиќно фигурин Орнамент 4.75 Сет од 2 висечки украси за украси за новогодишни украси

Пеперминт лилкопи за Божиќни фигурини 4,75 "сет од 2 виси украси за украси на елка Таков убав сет на украси

DEN 249.12
Божиќен украс на Сендидијаст, бело Свеж
Божиќен украс на Сендидијаст, бело

Разиграна, експресивна и извонредно живот како што стои Вести Козили, завиткана во празнична црвена и з�

DEN 2.33
Скапоцени моменти Првиот украс за момче-2015 година на бебето Свеж
Скапоцени моменти Првиот украс за момче-2015 година на бебето

Засекогаш потсетник за овој радосен ден! Подарок што го загрева срцето Тој пристигнува во богато изваја

DEN 416.00
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година Свеж
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година

Бинг и Грондахл Сини класици колекционери Годишно Божиќно bellвонче 2015 година Bing & Grondahl Blue Classics Колекцио�

DEN 3.33
Божиќни украси на стариот свет солена вода тафи стакло разнесени украси за новогодишна елка Свеж
Божиќни украси на стариот свет солена вода тафи стакло разнесени украси за новогодишна елка

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 479.68
Орнамент на свадбени shвона на Ленокс 2013 година Свеж
Орнамент на свадбени shвона на Ленокс 2013 година

Направен од порцелан од Ленокс Нагласено со злато Годишен украс Совршен Божиќен украс на Ленокс за млад

DEN 1.67
Среќни зделки ~ 12 PC - Мали орнаменти на Chenille Candy Cane | Земја Божиќни украси полнила за полнила | 4 инчи Свеж
Среќни зделки ~ 12 PC - Мали орнаменти на Chenille Candy Cane | Земја Божиќни украси полнила за полнила | 4 инчи

Овие прават убави украси на дрвја и акценти на пакети за подароци или полнила за чинии 12 пакувања 4 инчи �

DEN 0.67
Блескав Дедо Мраз, кој држи Божиќен украс на фенер стакло Свеж
Блескав Дедо Мраз, кој држи Божиќен украс на фенер стакло

6,6 инчи висок x 2,7 инчи долг x 3,1 инчи широк Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

DEN 1.67