Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Двоен-Дин Радио одредба. Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN. За Honda Accord 2003-07 возила. Адаптер за антена : Не е потребно. Сместува на ISO Double Din Mount. Гаплес се вклопува помеѓу цртичката и комплетот. Направено во САД. Вклучени компоненти : Комплет за цртичка, прирачник. Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN. За Honda Accord 2003-07 возила. Адаптер за антена : Не е потребно. Сместува на ISO Double Din Mount. Гаплес се вклопува помеѓу цртичката и комплетот. Направено во САД. Вклучени компоненти : Комплет за цртичка, прирачник. Опис на производот Metra 95-7862 Double Din Installent Dash комплет за Honda Accord (црна) од производителот Завршете ја вашата радио одредба со Метра. Овој комплет за инсталација е двојно-Дин и одговара на 2003-2007 Honda Accord.

Избор на клиенти

Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул Свеж Попустот
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка Двоен Дин радио одредба Врски за

DEN 199.84
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier Свеж
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 19952004 година, Понтијак Сонце оган Адаптира 5 1 / 4 или 6 1 / 2 звучник на �

DEN 849.60