Амајатб комерцијална четка се справува со конец на конец за рачка за дехидрираност дехидрација, мелото за чистење на домаќинства чистење моп алатка за чистење на п

Амајатб комерцијална четка се справува со конец на конец за рачка за дехидрираност дехидрација, мелото за чистење на домаќинства

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

МОП систем со глава на ултрафиниско влакна за перење, добра апсорпција на вода, што го прави најдоброто влажно месо од домаќинството. Pure Рачно изработено, ефикасно и чисто. ❥енлурна дебелина и силна практичност. - лесно да се исчисти, а не да се носи. ❥strong чистење и удобна инсталација. МОП систем со глава на ултрафиниско влакна за перење, добра апсорпција на вода, што го прави најдоброто влажно месо од домаќинството. Pure Рачно изработено, ефикасно и чисто. ❥енлурна дебелина и силна практичност. - лесно да се исчисти, а не да се носи. ❥strong чистење и удобна инсталација. Боја : сина. Број на парчиња : Едно.

Избор на клиенти

Рачка за клип-прашина од прашина, 60 , кафеава/сребро, 1/секоја Свеж
Рачка за клип-прашина од прашина, 60 , кафеава/сребро, 1/секоја

Рачка за клиппрашина од прашина Лакирано дрво Врвна глава 60 "Долга Клип на рачка за прашина 60"...

DEN 3.33
Dingzz Double Drive Rotary Mop Домаќинството мрзливо не'рѓосувачки челик Пол МОП Автоматски барел за притисок на рацете Свеж
Dingzz Double Drive Rotary Mop Домаќинството мрзливо не'рѓосувачки челик Пол МОП Автоматски барел за притисок на рацете

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето Подигањето на подот е побрзо и �

DEN 10375.04
Wykdd 1pc mop stand mop држач за држач за метла, закачан wallид, монтиран лепило за лепила за складирање Свеж
Wykdd 1pc mop stand mop држач за држач за метла, закачан wallид, монтиран лепило за лепила за складирање

Силен капацитет на лежиште Капацитет на лежиште : 10 кг (не е вклучено) 15 кг (инклузивно) Може да се користи

DEN 1.00
Заменска рачка за замена на Oxherd Spine Mop 4-тина дел од 32 инчи до 56 инчи прилагодлив триаголник за вртење на мелото за Свеж
BFNZBDNZ 360 степени што може да се прилагоди на прилагодувањето на триаголникот - мултифункционален триаголник Свеж
BFNZBDNZ 360 степени што може да се прилагоди на прилагодувањето на триаголникот - мултифункционален триаголник

Продолжениот пол е дизајниран за операција со една рака 【Влажни и Сува четка】 Овој МОП обезбедува пого

DEN 2.33
TPALPKT ротатибилно прилагодливо чистење моп мрзлива алатка за мол Свеж
TPALPKT ротатибилно прилагодливо чистење моп мрзлива алатка за мол

Засилена челична шипка, супер оптоварување, силен и издржлив, без 'рѓа Може да се одвикнете делот за шипк

DEN 0.33
Викан, бела рачка, 40 , СС, 2983 Свеж
Викан, бела рачка, 40 , СС, 2983

Лесни за употреба алатки кои ги одржуваат или унапредуваат хигиенските стандарди Наменето да го подобр

DEN 272.00
Uxzdx cujux mop , сунѓер -четка со супер апсорбирана глава од сунѓер, рачка од не'рѓосувачки челик, Свеж
Uxzdx cujux mop , сунѓер -четка со супер апсорбирана глава од сунѓер, рачка од не'рѓосувачки челик,

★ Дизајн : Едноставни и стилски, свежи и елегантни бои додаваат забава во вашиот живот ★ Материјал : Не'р

DEN 0.33
Rubbermaide Commercial H146 Invader Fiberglass Seade-Gate Staid-Mop рачка, 1 DIA X 60, сива/жолта Свеж
Rubbermaide Commercial H146 Invader Fiberglass Seade-Gate Staid-Mop рачка, 1 DIA X 60, сива/жолта

Продаден како 1 секој Прилагодливо тркало со палецот Рамка и раствор на растворувач и киселина Голема ж�

DEN 415.20
Akfrietb Lib Mop Triangle Rotatable Cleaning Mop Телескопска домаќинство чистење на четка за чистење на четка за чистење на Свеж
Akfrietb Lib Mop Triangle Rotatable Cleaning Mop Телескопска домаќинство чистење на четка за чистење на четка за чистење на

Со супер силна моќ на адсорпција, може цврсто да сфати прашина, коса и нечистотија, правејќи го чистењет�

DEN 3.33