Индустриска градежна машинерија затегнување пролет 1 Продолжена пролетна челична жица Дијаметар на жица 2,5мм Надворешен дијаметар 19мм должина 65мм-500мм челик матер

Индустриска градежна машинерија затегнување пролет 1 Продолжена пролетна челична жица Дијаметар на жица 2,5мм Надворешен дијаметар

DEN 822.40

Свеж

Достапно.

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 2,5 мм. ● Надворешен дијаметар : 19 мм. ● Должина : 65мм до 500мм. Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 2,5 мм. ● Надворешен дијаметар : 19 мм. ● Должина : 65мм до 500мм.

Избор на клиенти

Домашно одржување Продолжување Пролет 1 парчиња Дијаметар Свеж
Домашно одржување Продолжување Пролет 1 парчиња Дијаметар

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надво

DEN 537.12
Екст пролет, ултра прецизност, 1 1/8 оал, pk3 Свеж
Екст пролет, ултра прецизност, 1 1/8 оал, pk3

✅ Екст пролет, ултра прецизност, 1 1 / 8 оал, pk3 ✅ Wireица дија ✅ Пролетната стапка (lbs. / in.) : 16.4 ✅ Екст пролет, �

DEN 1.00
Екст пролет, Ултра прецизност, 4 1/2 ОАЛ, ПК3, оптоварување: 18,8 Свеж
Екст пролет, Ултра прецизност, 4 1/2 ОАЛ, ПК3, оптоварување: 18,8

✅ Екст пролет, ултра прецизност, 4 1 / 2 оал, pk3, оптоварување (lbs.) : 18.8 ✅ Wireица Дија : 0.063 in ✅ целосна должина :

DEN 1.00
Doughpro proluxe 11023006 пролет Die Yellow DP2300D-91 Свеж
Doughpro proluxe 11023006 пролет Die Yellow DP2300D-91

Тип на производ : Механички компоненти Димензија на пакетот на артикалот : 4,0 инчи L x6.0 инчи wx9.0 инчи H Тежи

DEN 978.56