X-Gree 5pcs 60мм дијаметар од 60мм должина од пластична база на мебел за израмнување на стапалото (5 парчиња 60мм диаметро 60мм должина на база де Пластико база де Нивелацин ?

X-Gree 5pcs 60мм дијаметар од 60мм должина од пластична база на мебел за израмнување на стапалото (5 парчиња 60мм диаметро 60мм

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика. Нето тежина : 190g; Содржина на пакетот : 5 парчиња x израмнување на стапалото. Главна боја : црна; Base Height : 60mm / 2.36". Product Name : Leveling Foot(Nombre del producto : pie de nivelación. Base Diameter : 60mm / 2.36"(Diámetro de la base : 60mm / 2.36' '. Country of Manufacture : CHINA; Material : Plastic . Нето тежина : 190g; Содржина на пакет : 5 парчиња x Ниво за нозе. Главна боја : црна; база Висина : 60мм / 2,36 ". Име на производ : израмнување на стапалото (номбре дел продукција : пита де Нивелацин. Основен дијаметар : 60мм / 2,36" (Diámetro де ла база : 60мм / 2,36 ''. 5 парчиња дијаметар од 60мм со 60мм должина од пластична база за мебел за израмнување на подножјето на подножјето на подножјето на подножјето на подножјето нема да направи никаква штета и гребнатини на вашите подови. Лесно да ја инсталирате и прилагодливата висина како што е потребно. Опис во шпански5pcs 60mm Diámetro 60mm Londitud Base de Plástico Base de Nivelación de Muebles Redondapaís de Fabricación : Кина; Материјал : Plásticopeso Neto : 190 g; Contenido del Paquete : 5 Piezas x nivelación de piecolor Главен : negro; altura ’altura’ allura ’’ ’. 'Nombre del Producto : Pie de nivelacióndiámetro de la base : 60mm / 2.36' '.

Избор на клиенти

HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили

Големина : 12,5*5*1 / количина на кутија; 3 кутии Design Дизајн на моден тренд : Уникатна налепница за украсувањ�

DEN 2.33
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање Typ

DEN 1019.20