4 парчиња копчиња на вратата на кабинетот Гроздобер САД знаме со wallидни влечења рачки за рачки за фиоки за фиоки

4 парчиња копчиња на вратата на кабинетот Гроздобер САД знаме со wallидни влечења рачки за рачки за фиоки за фиоки

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

Големина : Рачки- 1,3x1 во/3.3x2,5 см, завртки- има две димензии на располагање (1.1in/1.37in). Материјал : стаклена површина и пластична основа, дајте му на вашиот дом или канцеларија добра декорација со уникатно печатење. Апликација : Одлично за кабинет, фиока, градите, корпа, фустан, шкаф, расадник и така натаму. Инсталирање : Лесен за инсталирање. Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и да вежбате дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и навојте цврсто до копчето. Бидете внимателни за време на работата. Гаранција : Ако од која било причина не сте 100% задоволни од нашите копчиња, ве молиме известете ни и веднаш ќе ја вратиме вашата набавна цена или ќе ви ја испратиме замената. Спецификации : Име : Рачки за влечење на фиоки Дијаметар на рачки за фиоки-1.3 ”, украсување на вашиот кабинет, фиока, градите, корпа, фустан, шкаф, итн. Со уникатен дизајн. Карактеристики : Искра и изгледа многу убаво. Има магичен ефект во украсувањето. Поставете го вашиот мебел и додадете елегантен лик во вашиот дом. Лесно за инсталирање : Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и навојте затегната до копчето. Нашата завртка е долга околу 2,6 см, забележете ја дебелината на вашиот кабинет пред да ја нарачате. Бидете внимателни за време на работата. Пакетот вклучува : завртка долга 4 x (1,1 ”) 4 x Кратка завртка (1,37”.

Избор на клиенти

Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел

Центар до центар : 813 / 16 "(224мм) Севкупна должина : 97 / 16" (240мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm)...

DEN 240.00
Nudquio молња од мебел од не'рѓосувачки челик, фиока за фиоки за кујна за бања бања спална соба Свеж
Nudquio молња од мебел од не'рѓосувачки челик, фиока за фиоки за кујна за бања бања спална соба

Стилски и елегантна фиока се повлекува за широк спектар на кујнски ормани, врати за мебел, плакари, шкаф�

DEN 2.00
Хардверски комплет за отворање на шише со шишиња за дрво што се врти 10 пакувања Свеж
Хардверски комплет за отворање на шише со шишиња за дрво што се врти 10 пакувања

Солд, тешка ставка Хром завршница Лесен за инсталирање Купете го вашето денес! Солд, тешка ставка Хром з�

DEN 2.00
Кристална рачка Jingdi за мебел врата кујнски кабинет влече рачки за фиоки за фиоки Свеж
Кристална рачка Jingdi за мебел врата кујнски кабинет влече рачки за фиоки за фиоки

Пакетот вклучува : 2 * рачки и 4 * завртки (1 '') Материјал : К9 кристална и цинк легура (отпорен на корозија и

DEN 0.67
Хардверски најважни 851901 тешка бела врата влече 7 “ Свеж Попустот
Хардверски најважни 851901 тешка бела врата влече 7 “

Користете на магацини и фарма на врати, бараки, итн Дизајнот на типот на рачката обезбедува лесен зафат �

DEN 212.32
Повлеки за фиоки за замав со пакет Ulifestar 6, центри за дупки од 3,86 спуштаат кауција за повлекување рачка за кауција за Свеж
Фиоки влече рачки во кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за панди и чадори Свеж
Апаратот Кранфорд повлече бронза од мед од 12 инчи Свеж
Апаратот Кранфорд повлече бронза од мед од 12 инчи

Комплетен пакет со координативни копчиња на располагање Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Кранфо�

DEN 0.67
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои Свеж
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои

Добредојдовте на On Line Party Center !!! Забавата започнува овде! Бело рустикално копче за птичји метално влечењ�

DEN 288.00
3 Франциско бар влече, 10 п.к. Свеж
3 Франциско бар влече, 10 п.к.

Стил мекото железо е идеална компонента за сите витраж или обоени ормани и фиоки Личен Додавањето хард

DEN 1.33
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “ Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “

Прекрасно масло го нанесуваат бронзениот кабинет хардвер Завршувањето покажува навестување на бакарн�

DEN 2.00