DC Comics Чудо од жена со високи шорцеви со високи половини

DC Comics Чудо од жена со високи шорцеви со високи половини

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

Машинско миење. Топло тука - овие шорцеви се совршени за топли клими. Носење на вентилатори - Покажете им на сите колку ја сакате Wonder Woman со ова носење на Comic Fan. Официјално лиценцирани - овие шорцеви со високи половини на Wonder Woman се официјално лиценцирани и 100% автентични. Квалитетен материјал - шорцевите се состојат од 59% памук, 37% полиестер, 4% спандекс, лентата за половината се состои од 95% памук и 5% спандекс. Инструкции за перење - машинско миење со слични бои, потоа сув рамен, железо на ладно, не бели, суво чисто или лого на жената на чудо. Чудо од жена ги повикува дамите насекаде да бидат горди и да ја искажат својата убавина. Може да се придружите со овие слатки шорцеви со високи половини инспирирани од самата Wonder Woman. Без разлика дали сте работеле напорно во теретана или не, не плашете се да му го покажете на светот вашите убави криви со овие шорцеви со висок пораст на Wonder Woman. Тие се совршено парче абење на вентилаторот за да додадете во вашата колекција на DC стрип облека. Дајана ќе биде толку горда што знаеше дека има друга сестра што ја изразува својата убавина.

Избор на клиенти

Аваланска женска брза сушење истегната ткаена рипстоп пешачење кратко со џебови Свеж
Аваланска женска брза сушење истегната ткаена рипстоп пешачење кратко со џебови

96% полиестер, 4% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Лесна, брза ткаенина ткаенина за су�

DEN 446.40
Издлабени дизајни женски стандард оаху кратко Свеж
Издлабени дизајни женски стандард оаху кратко

71% органски памук, 27% полиестер, 2% спандекс Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Инспирирани од

DEN 3.00
Volenc pantalones cortos de baloncesto para niños адолесценти con bolsillos transpirables/pantalones cortos de intrenamiento Свеж
Volenc pantalones cortos de baloncesto para niños адолесценти con bolsillos transpirables/pantalones cortos de intrenamiento

Ви благодариме што разбравте.100% полиестер Тие исто така прават убави фудбалски униформи за вашиот тим с

DEN 2.33