X-Dree 2 парчиња во форма на сокриени скриени метални рачки за влечење на вратата (2 Piezas de Forma Redonda Con Montaje Oculto Метална рачка за влечење на вратата

X-Dree 2 парчиња во форма на сокриени скриени метални рачки за влечење на вратата (2 Piezas de Forma Redonda Con Montaje Oculto

DEN 526.40

Свеж

Достапно.

Име на производот : Рачка за влечење на вратата; Главен материјал : Металик. Ракувајте со вкупна големина (приближно) : 40 x 9mm/ 1.57 "x 0,35" (dia.*H); Дијаметар на панел : 35мм/ 1,4 ". Дијаметар на дупката за монтирање (приближно) : 3мм/ 0,12"; боја : сребрен тон. Тежина : 13g (пезо : 13g. Содржина на пакет : 2 x рачка за влечење на вратата (Contenido del Paquete : 2 x Puerta Putl. "x 0,35" (Дија. Повлечете ја рачката (Contenido del Paquete : 2 x Puerta up. и така натаму. Исклучиво за комерцијални и станбени места Употреба.Дазирање во шпански2 Пиезас де форма Редонда Кон Монтаје Окулто металик врата Повлечете ја Handlenombre del Producto : Manija de la Puerta; Material Del / 1,57 '' x 0,35 '' (DIám. Боја : Тоно Плајопесо : 13 GContenido del Paquete : 2 x Puerta Pull.

Избор на клиенти

Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња Свеж
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња

Минималистички мат црн изглед Фрлен од мулти слој процес Убави заоблени линии Удобен зафат Елегантните

DEN 207.84
Емтек 86272US19 ЕМТ патека Повлечете Свеж
Емтек 86272US19 ЕМТ патека Повлечете

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 5.0 " Ширина на пакетот : 5.0" Висина на пакетот : 5.0

DEN 1.33
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031 Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031

120 дена по гаранција по продажбата : Amerdeco е посветена да донесе високо квалитетни рачки на нашите клиент�

DEN 1.67
Фиоки влече рачки во кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за панди и чадори Свеж
Utysty 4 пакувања за стапчиња за стапчиња за влечење на кабинетите на вратите влегуваат наоколу мебел копче само-лепење на шкафови Свеж Попустот
3 Франциско бар влече, 10 п.к. Свеж
3 Франциско бар влече, 10 п.к.

Стил Сатен никел е идеална компонента за какви било витраж или обоени ормани и фиоки Личен Додавањето �

DEN 680.00
Хардверски бренд Piedmont 1887681 Повлечете го кабинетот, 4-1/64 во L X 7/16 во W, цинк, сатен никел, цинк Свеж
Хардверски бренд Piedmont 1887681 Повлечете го кабинетот, 4-1/64 во L X 7/16 во W, цинк, сатен никел, цинк

Димензии на пакетот : 21,59 H x 6.35 L x 13.335 W (сантиметри) Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна �

DEN 2.00
4 парчиња копчиња на вратата на кабинетот Гроздобер САД знаме со wallидни влечења рачки за рачки за фиоки за фиоки Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел

Центар до центар : 813 / 16 "(224мм) Севкупна должина : 97 / 16" (240мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm)...

DEN 240.00
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “ Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “

Прекрасно масло го нанесуваат бронзениот кабинет хардвер Завршувањето покажува навестување на бакарн�

DEN 2.00