PWR CHALGER за Booster PAC ES5000 ES2500 J900: UL наведен дополнителен долги 6,7 стапки на адаптер за наизменична струја ES6000 ES1224 ESA214 ESA218 ESA22 Скока СТАРТЕР СТАРТЕР ПОВЕЕ ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ

PWR CHALGER за Booster PAC ES5000 ES2500 J900: UL наведен дополнителен долги 6,7 стапки на адаптер за наизменична струја ES6000

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 6,7 стапки на напојување AC / DC жици / излез : 19 V 1.2 A (18 V 0,5 A компатибилен) / влез : 110-240 V / направено во Тајван. COMPATIBILITY : Booster PAC ES6000 ES5000 ES5000 C ES2500 ES2500 C ES2500 KE ES1224 J850 J900 J1000 J2000 Charger P/N ESA214 ESA217 ESA218 ESA22 141-003-000 141-004-000 141-337-000 DC1500500 GPU48180500 WDOO GPU481801000 WD00; Carstart CS1000 CS1200 Засилувач на батеријата за напојување. Безбедност / УЛ Наведена : Тестирана, одобрена и заверена од Ул. Бројот E475124 е единствен за PWR+ и лесно може да се провери на веб -страницата UL. Забранува продажба на електроника што не ги исполнуваат барањата за безбедност на UL : UL лого и UL број треба да бидат прикажани на етикетата и пакувањето на производот. Безбедноста на вашата опрема, бизнис, дом и семејство зависи од квалитетот на вашата електроника. Гаранција : 30 дена поврат - 24 месеци размена. PWR+ е компанија со седиште во WA, САД. Ние сме пријателски експерти за поддршка на клиенти. Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 6,7 стапки на напојување AC / DC жици / излез : 19 V 1.2 A (18 V 0,5 A компатибилен) / влез : 110-240 V / направено во Тајван. COMPATIBILITY : Booster PAC ES6000 ES5000 ES5000 C ES2500 ES2500 C ES2500 KE ES1224 J850 J900 J1000 J2000 Charger P/N ESA214 ESA217 ESA218 ESA22 141-003-000 141-004-000 141-337-000 DC1500500 GPU48180500 WDOO GPU481801000 WD00; Carstart CS1000 CS1200 Засилувач на батеријата за напојување. Безбедност / УЛ Наведена : Тестирана, одобрена и заверена од Ул. Бројот E475124 е единствен за PWR+ и лесно може да се провери на веб -страницата UL. Забранува продажба на електроника што не ги исполнуваат барањата за безбедност на UL : UL лого и UL број треба да бидат прикажани на етикетата и пакувањето на производот. Безбедноста на вашата опрема, бизнис, дом и семејство зависи од квалитетот на вашата електроника. Гаранција : 30 дена поврат - 24 месеци размена. PWR+ е компанија со седиште во WA, САД. Ние сме пријателски експерти за поддршка на клиенти. Ние опседнуваме што ве прави задоволни со нашиот производ. Пробајте ни и ветуваме дека ќе испорачаме!. PWR+ напојување на милиони лаптопи, таблети и електронски гаџети низ целиот свет PWR+ IS WA, компанија со седиште во САД со производствени капацитети во Тајван. Ние се издвојуваме од остатокот со тоа што нудиме оригинални UL наведени и адаптери за моќност на ниво на ефикасност.

Избор на клиенти

Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со SAMSON AC500 MKD-411200500 D41W120300-12/1 SR55 Авиокомпанија 88 77 CR77 SW7AVSCE Свеж
Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со SAMSON AC500 MKD-411200500 D41W120300-12/1 SR55 Авиокомпанија 88 77 CR77 SW7AVSCE

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1257.60
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување Свеж
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 508.80
MARG Global 6V AC/DC адаптер за монитор на крвен притисок MicroLife BP3NQ1 BP3NQ1-4X BP3NQ1-4W ACBEL WA8077 Префрлување на кабел Свеж
MARG Global 6V AC/DC адаптер за монитор на крвен притисок MicroLife BP3NQ1 BP3NQ1-4X BP3NQ1-4W ACBEL WA8077 Префрлување на кабел

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 91.20
PWRON 9V AC/DC адаптер за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C XR4 XR4C XR4CI XR6 XR6E XR6CE Елиптична неблагодарна Свеж
PWRON 9V AC/DC адаптер за октански фитнес Q35 Q35E Q35C Q35CE Q37 XR3C XR4 XR4C XR4CI XR6 XR6E XR6CE Елиптична неблагодарна

▶▶FEATURES : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.00
Orangesecurance UL список DC 12V 2A Адаптер за напојување+1 до 4 Сплит кабел за напојување за CCTV камера Свеж
Orangesecurance UL список DC 12V 2A Адаптер за напојување+1 до 4 Сплит кабел за напојување за CCTV камера

UL список DC 12 V 2 AMP напојување за CCTV безбедносни камери Коаксијални машки напори 2,1 mm+ 4 насочен сплитер (же�

DEN 1179.20
Adapter Marg 150W AC/DC за Sager NP8651 Clevo P651SE P655SE P671SA P650SE NP8652 NP8650 NP8670 P670SA NP8672 NP8671 MSI Chicony Свеж
Adapter Marg 150W AC/DC за Sager NP8651 Clevo P651SE P655SE P671SA P650SE NP8652 NP8650 NP8670 P670SA NP8672 NP8671 MSI Chicony

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 485.44
Адаптерот FitPow 9V AC/DC го заменува Viper 42-9990 429990 за Viper 777 Dart Board, Viper Neptune Dartboard 9VDC кабел за напојување Свеж
Адаптерот FitPow 9V AC/DC го заменува Viper 42-9990 429990 за Viper 777 Dart Board, Viper Neptune Dartboard 9VDC кабел за напојување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 13.12
UpBright 24V 2A-3A AC/DC Adapter Replacement for Avaya V2 IP400 IP403 IP406 IP412 IP500 PSG60-24-04 PSG60-24-04ES PSG60-2404ES Свеж
UpBright 24V 2A-3A AC/DC Adapter Replacement for Avaya V2 IP400 IP403 IP406 IP412 IP500 PSG60-24-04 PSG60-24-04ES PSG60-2404ES

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.00
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со D-Link AMS47-0501000FU DGS-2205 DGS-105 AF1205-B CF0605-B AF0605-B AF0605-E AMS1-0501200FU Свеж
Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со D-Link AMS47-0501000FU DGS-2205 DGS-105 AF1205-B CF0605-B AF0605-B AF0605-E AMS1-0501200FU

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 3.00
AC адаптер за LG BP145 Blu-ray Disc/DVD плеер за напојување на кабел за напојување PSU Свеж
AC адаптер за LG BP145 Blu-ray Disc/DVD плеер за напојување на кабел за напојување PSU

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

DEN 3.00