360 ° ротатибилна подлактица на подлактицата што ја извршуваат држачот на Армбенд за Samsung Galaxy A12, A13, A14, A22, A32, A52, A53, A72, A73, S20, S21, S22, iPhone 11 12 13 14 Pro Max, Oneplus 11, Nord N20 N200 N300

360 ° ротатибилна подлактица на подлактицата што ја извршуваат држачот на Армбенд за Samsung Galaxy A12, A13, A14, A22, A32,

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Универзална лента за рака : Снимбена гума погодна за повеќето паметни телефони од 4,0 '' до 6,7 '', вклучително и за Android. Забележете : Малку е тесно за големите мобилни телефони (6,6 ''-6,7 '), но работи, гумата може да се повлече. 360 ротирачки амблеми : Механизмот за ротација е многу привлечен и останува на место додека се движите откако ќе го свртите на аголот што го сакате. Механизмот за слајд е прицврстен. Еластиката го држи телефонот безбедно. Погодни за повеќето раце : Прилагодливи флексибилни велкро каиш се вклопуваат во редовна големина на подлактиците на 5,8 "и исто така мускулести на 9,5", вклучувајќи деца, жени, мажи, атлетски тркачи, за монтирање на телефон на зглобот или подлактица. Совршено за активности : Совршен за обука, трчање, работа, вежби, велосипедизам, одење, пешачење, џогирање. Совршено за тоа кога сте зафатени и ви требаат слободни раце или да работите надвор, особено за оние облеки без џебови. Удобна лента за рака : Обврски за мобилни телефони со држач за клучеви изработени од мек и дишечки материјал, лесен и еколошки. Оваа фитнес што работи со телефон со телефон е удобно за носење. Универзална лента за рака : Снимбена гума погодна за повеќето паметни телефони од 4,0 '' до 6,7 '', вклучително и за Android. Забележете : Малку е тесно за големите мобилни телефони (6,6 ''-6,7 '), но работи, гумата може да се повлече. 360 ротирачки амблеми : Механизмот за ротација е многу привлечен и останува на место додека се движите откако ќе го свртите на аголот што го сакате. Механизмот за слајд е прицврстен. Еластиката го држи телефонот безбедно. Погодни за повеќето раце : Прилагодливи флексибилни велкро каиш се вклопуваат во редовна големина на подлактиците на 5,8 "и исто така мускулести на 9,5", вклучувајќи деца, жени, мажи, атлетски тркачи, за монтирање на телефон на зглобот или подлактица. Совршено за активности : Совршен за обука, трчање, работа, вежби, велосипедизам, одење, пешачење, џогирање. Совршено за тоа кога сте зафатени и ви требаат слободни раце или да работите надвор, особено за оние облеки без џебови. Удобна лента за рака : Обврски за мобилни телефони со држач за клучеви изработени од мек и дишечки материјал, лесен и еколошки. Оваа фитнес што работи со телефон со телефон е удобно за носење. Color : Black Recommended Phone Models : Samsung Galaxy A14 A13 A12 A53 A52 A72 A73 A32 A02 A03 A02s A03s S22 Ultra S21 Ultra S20 Ultra S21 FE S20 FE S22+ S21+ S20+ S22 S21 S20 i Phone 14 13 12 11 14 Plus 14 Pro 13 Pro 12 Pro 14 Pro Max 13 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max XS Max XR One Plus 11 9 9 Pro 10 Pro 10 T 8 8 T NORD NORD NORD N20 5 G NORD N200 5 G NORD N10 5 G MOTO G POWER 2022 2021 2020 G PLAY 2023 2021 G PURE ONE 5 G ACE G 5 G Google Pixel 7 7 Pro 6 6 Pro 6a 5a 5g 4a 5g 4 XL 3 A XL 3 A TCL 40 SE 30 SE 10 SE A3 X 30 XE 5 G 30 V 5 G.

Избор на клиенти

Runbach Running Armband за Google Pixel 7 Pro, pumprof за вежбање случај со слот за картички за Pixel 7 Pro Pro Свеж
Runbach Running Armband за Google Pixel 7 Pro, pumprof за вежбање случај со слот за картички за Pixel 7 Pro Pro

Вграден џеб за клучеви и џеб за картички Ветување за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти и нудиме

DEN 159.84
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно Свеж
За случајот Galaxy A9 2019, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A9 2019 црно

Тип : торба за оружје за : Galaxy A9 2019 6.4 " Материјал : PU кожа Shock Proof + антикора + антилизга Производ вклучува : 1 �

DEN 376.00
За случајот Galaxy Note9, водоотпорен спортски водечки салата за џемпери со кабел за полнење за Samsung Note9 црна Свеж
За случајот Galaxy Note9, водоотпорен спортски водечки салата за џемпери со кабел за полнење за Samsung Note9 црна

Тип : торба за оружје За : Galaxy Note9 6.4 " Материјал : PU кожа Шокапоф + антигребење + антилизга Производ вклучув�

DEN 1.67
Фолч за Sony Xperia Z5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Sony Xperia Z5 - Stark Green Свеж
Фолч за Sony Xperia Z5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Sony Xperia Z5 - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P Свеж
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Ulefone Note 8p Лесно прилагодлива и флексибилна а�

DEN 303.20
Фолч на боксерски бран компатибилен со Micromax X741 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Micromax Свеж
Фолч на боксерски бран компатибилен со Micromax X741 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Micromax

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Micromax X741 Новиот дизајн интегрира безбеден и бе�

DEN 399.20
За случајот Galaxy A12 5G, водоотпорен спортски теретана за теретана кутија со кабел за полнење за Samsung A12 5G Blue Свеж
За случајот Galaxy A12 5G, водоотпорен спортски теретана за теретана кутија со кабел за полнење за Samsung A12 5G Blue

Тип : торба за оружје за : Galaxy A12 5 G 6.4 " Материјал : PU кожа Шокапоф + антикора + антилизга Производот Вклучув�

DEN 174.40
Werfds Universal Sports Sports Sports Tepher Topher Armband Case Rotary Gym Thone Tope Tagn Band Band Case Case Свеж
Werfds Universal Sports Sports Sports Tepher Topher Armband Case Rotary Gym Thone Tope Tagn Band Band Case Case

360 степени ротирачки дизајн, нонстоп препознавање и препознавање на отпечатоци, најлонскиот материјал �

DEN 1574.72