Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

1/2 "надворешен дијаметар - (.50" +/- .01). 1/8 "Внатрешен дијаметар - (.125" +/- .01). 1/16 "Дебелина - .0625" - Силиконски високо темпо. Мијалник за замена на кафе. Задушување на вибрации, монтирање, метали, бројачи, роботика, медицинска опрема, хоби, индустриско и повеќе. Високо квалитетен Primal23 Индустриски бренд гума мијалници. 1/2 "надворешен дијаметар - (.50" +/- .01). 1/8 "Внатрешен дијаметар - (.125" +/- .01). 1/16 "Дебелина - .0625" - Силиконски високо темпо. Мијалник за замена на кафе. Задушување на вибрации, монтирање, метали, бројачи, роботика, медицинска опрема, хоби, индустриско и повеќе. Високо квалитетен Primal23 Индустриски бренд гума мијалници. Primal23 Industrial LLC - висока температура, силиконски мијалници за храна - многу садови за кафе го користат овој мијалник. Заптивка за садови за кафе - гумени мијалници SR60-518116 - Спецификации и детали Primal23 Индустриски бренд неопренови гумени мијалници 1/2 "надворешен дијаметар - (.50" +/- .01) 1/8 "Внатрешен дијаметар - (.125" +/- .01) 1/16 "Дебелина- (.062" +/- .016) 60 +/- 5 Дурометар комерцијална оценка Неопрена гума Primal23 Индустриски бренд Силиконски гумени мијалници имаат различни корисни својства. ✔ Висока отпорност на озон ✔ Висока отпорност на ултравиолетова светлина ✔ Висок отпор на временски услови - голема отпорност на вода, масла, масти и растворувачи користат за : Индустриска комерцијална роботика Автоматизација Автомобилска кафе садови за храна силиконски метални метални метални метални метални метални хоби производство и многу .. Единствено е одговорноста на нашите клиенти да ја утврдат соодветноста на материјалите и големини за која било апликација.

Избор на клиенти

OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг - Свеж
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг -

Големина : DN8 Материјал : Силикон Облик : рамен заптивка Стандарден или нестандарден : стандард Број на мо

DEN 2.67
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки Свеж
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки

Материјал : бакар Сертификација : CE Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Дебелина (мм) : M5 M6 M8 M1

DEN 232.48
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 0.67
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови Свеж
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови

Боја : 2000 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : Y173 ZH Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното...

DEN 321.44
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 1.67
X-gree 20pcs 1мм дебелина m3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење златен тон (20 парчиња 1мм grosor m3 aleación de Свеж
X-gree 20pcs 1мм дебелина m3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење златен тон (20 парчиња 1мм grosor m3 aleación de

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1216.00
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación Свеж
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1600.00
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж