Helly-hansen жени аден изолирани водоотпорни ветерници за дишење со долга должина пакуван аспиратор дождовен палто јакна

Helly-hansen жени аден изолирани водоотпорни ветерници за дишење со долга должина пакуван аспиратор дождовен палто јакна

DEN 2240.00

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Hellytech Заштита (водоотпорна, дишење, ветерно) конструкција. Долгиот Аден е класичен Хели Хансен. Чистиот скандинавски стајлинг го прави ова лесен за носење јакна и аспираторот може да се влезе за рамномерен изглед, додека обезбедува целосна заштита кога е потребно. Нашата изолирана верзија ја карактеризира целосната функционалност на Хели Хансен : заштита од хелитхх- водоотпорна, ветровито и дишењето ве одржува суво, а изолацијата на Primaloft додава топлина во постудените денови. Совршено парче за сезонските транзиции тенок одговара на телото. Опремените технички облеки може да се носат над базаерите и лесните средни страни. Панталоните се потенок низ бутот и коленото и нема да одат многу под глуждот кога ќе застанат директно. Ниту тенок, ниту преголем. Облеката за редовно прилагодување може да се носи над подебели средни страни. Панталоните ќе имаат стандарден инсејм со сечење што е директно низ ногата. Драпери лабаво на телото. Панталоните ќе бидат опуштени на половината и многу поблагодарни низ бутот, коленото и манжетната.

Избор на клиенти

Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор Свеж
Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Ева Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно

DEN 0.33
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со

Доцени до продавницата Фовигуо ❤ Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени!

DEN 143.84