Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Ева. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно користење на висококвалитетен материјал EVA, супер мек и удобно, лесен и издржлив, брзо сушење и еколошки. Водоотпорни долги палта за дожд за жени го држат дождот и ве натераат да изгледате мода во исто време. Под -транспарентна ткаенина ве тера да ја видите облеката што ја носите, а светлите бои изгледаат убаво. Пакувајте и еднократно : мантил за возрасни жени се лесни за преклопување во мала големина, да чуваат торба или куфер и тешко заземале простор. Јасни палта за дожд за жени можат да се рециклираат долго време. Пончовите за еднократно користење за возрасни се неопходна ставка за дождливите денови. Една големина одговара на повеќето жени, мажи, млади и тинејџери. Лесен за употреба и пространа : дожд Пончо за жени дизајнирани со затворање на копчињата SNAP, лесно да се облече и полетува. Голем аспиратор, долги ракави и голема должина обезбедуваат доволно заштита за да ве остават суви на дожд и да уживате во вашите активности на отворено. Сè уште има многу простор да се носи секој ден облека или да носи ранец под неа. Размислени детали и 2 пакувања : Пончо за дожд за возрасни со аспиратор со аспиратор за затегнување за да се затегнете за да се вклопи, да ги чувате главата, косата и вратот суво додека врне. Еластичните манжетни го спречуваат дождот да ги испуштаат ракавите. Мажите од дожд Пончо вклучуваат 2 јакни од дожд што можете да ги чувате една во куќа и друг во автомобил за неочекуван дожд или да му го дадете на вашето семејство. Широка примена и функционална : Mens Pancho Poncho погоден за сите сезони и активности на отворено. Emsенски дожд Пончо совршен за одење на кучето, возење, тематски паркови, музички фестивал, велосипедизам, патување, кампување, патување, патување, пловење, риболов, пешачење, планинарење и други активности на отворено. Изработено од висококвалитетен ЕВА материјал, супер мек и удобен, лесен и издржлив и брзо сушење. Јасни палта за дожд за жени можат да се рециклираат долго време. Голем аспиратор, долги ракави и голема должина обезбедуваат доволно заштита за да ве остават суви на дожд и да уживате во вашите активности на отворено. . . . . Погодно за сите сезони и активности на отворено, и совршено за одење на кучето, возење, тематски паркови, музички фестивал, велосипедизам, патување, кампување, патување, патување, пловење, риболов, пешачење, планинарење и други активности на отворено.

Избор на клиенти

Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови Свеж
Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови

Полиестер, спандекс Полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете 【Водоотпорна јакна �

DEN 719.84
Празник на prdecexlu, линија симпатична свадба со долги ракави, дами цврста боја ветровит со капаче за ветерници за капа Свеж
Под Оклоп Женски Првите Редови Дожд Јакна Свеж
Под Оклоп Женски Првите Редови Дожд Јакна

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење УА бура технологија одбива вода без жртвување

DEN 1.33
Истражување на отворено, женска јакна за дожд со хелиум - водоотпорна јакна за жени Свеж
Истражување на отворено, женска јакна за дожд со хелиум - водоотпорна јакна за жени

Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикувајќи се во планинит�

DEN 1.33
Hellенски пролетен дожд од Викторија Викторија, Хели-Хансен Свеж
Hellенски пролетен дожд од Викторија Викторија, Хели-Хансен

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Нашата женска Викторија е совршен избор за сти�

DEN 2150.72
Виножито Итен Дожд Пончо Со Качулка Свеж
Виножито Итен Дожд Пончо Со Качулка

100% Други Влакна Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Виножито Итен Дожд Пончо, Возрасни Одг

DEN 254.56
Мантил За Дожд За Жени Зима, Женски Дожд Јакна Ветробран Качување Мантили Водоотпорен Отворен Качулка Wearот Носат Свеж