Ленти за очи за очила големи трепки Лажен пар/лот! Волуменски 5 трепки со трепки со трепки за очите на трепките од 25 мм трепки

Ленти за очи за очила големи трепки Лажен пар/лот! Волуменски 5 трепки со трепки со трепки за очите на трепките од 25 мм трепки

DEN 35.20

Свеж

Достапно.

Совпаѓајте со вашата каузална и забавна шминка. Направете ги очите да изгледаат светло и привлечно. Внимателно трепките од случајот. Може да се отстрани со отстранувач на шминка за очи. 1 кутија 5 трепки за трескање. За забава и секојдневно кориснички трепки од случајот. Искористете ги вашите каузални и забавни шминкање, очите изгледаат светло и привлекуваат лажни трепки со линиите за очи и трим до соодветна должина и ширина are used and removed properly1 box 5 lashes for feign Can be removed by eye makeup remover Hold the eyelash on the root of your natural lashes with add a bit pressure on it .Instruction of Usage:if necessary Apply the glue along the false eyelash root with cotton bud .

Избор на клиенти

Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај Свеж
Кутија За Пакување Трепки Од Хартија Кутии За Трепки За Пакување Трепки За Пакување Ленти Празен Случај

Сигурен материјал, стабилни перформанси и долг работен век Лесен е за употреба и ви носи многу погоднос�

DEN 1544.48
МАГЕФИ 30 Парчиња Кутија За Пакување Трепки, Празни Кутии За Трепки Кутија За Трепки Пакување Сјајна Хартија Кутија За Складирање Свеж Попустот
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус Свеж
Кутија за Пакување трепки од хартија Кутии За Трепки Пакување 10мм-25мм Трепки Случај Рефус

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.00
iENVY ОД БАКНЕЖ Толку Wispy 08 Мулти Пакет 5 Пар Трепки Направени Од Врвна Човечка Коса KPEM67 Обемни Wispy Стил Свеж
iENVY ОД БАКНЕЖ Толку Wispy 08 Мулти Пакет 5 Пар Трепки Направени Од Врвна Човечка Коса KPEM67 Обемни Wispy Стил

Направено Со Премиум 1ооо% Реми Коса Средна До Долга Должина За Создавање Обемен Стил Погоден За Носител

DEN 3.33
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема Свеж
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.33
Волуменски екстензии на камшик 3D-8D Premade Fans Extensions Extensions Mixed Tray 9-16mm 12-15mm .07/.10 C/D Curl Premade Fans Свеж
Волуменски екстензии на камшик 3D-8D Premade Fans Extensions Extensions Mixed Tray 9-16mm 12-15mm .07/.10 C/D Curl Premade Fans

Овие можат да ги користат и почетните или зачинети уметници со камшик И крајот на врвот, ќе биде подолг, �

DEN 159.84
Ардел - двојно до 203 лажни трепки, црно еднократно Свеж
Ардел - двојно до 203 лажни трепки, црно еднократно

2 пара очни капаци во 1 слоевит / двоен ефект Поцелосен подебел изглед 100% човечка коса и еднократно Новит�

DEN 1.00
Комплет за Трепки со магнетски Ајлајнер, водоотпорен комплет за лажни трепки Лесен За нанесување шминка за жени Свеж
Притиснете На Ноктите Кутии За Пакување И Комбо Кутија Во Собата Празна Со Послужавник, Стилови 4,50 кутии Свеж
Притиснете На Ноктите Кутии За Пакување И Комбо Кутија Во Собата Празна Со Послужавник, Стилови 4,50 кутии

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

DEN 1.67
Џонсвод Трепки Дд Навивам 10-23мм Тома Трепки 3д Трепки Трепки Еднократно Меки Лажни Трепки Свеж
Џонсвод Трепки Дд Навивам 10-23мм Тома Трепки 3д Трепки Трепки Еднократно Меки Лажни Трепки

Изработен од увезени влакна, мек како вистински трепки од визон, тој е исклучително удобен за употреба...

DEN 465.60
20 пара црвена цреша човечка коса Лажни трепки „Изберете го вашиот избор од 20 пара“ - Моќен гаџет Свеж
20 пара црвена цреша човечка коса Лажни трепки „Изберете го вашиот избор од 20 пара“ - Моќен гаџет

Понудата не вклучува #WSP, #DW, #102 и #605 Стилови на стилови Изберете 20 пара трепки со црвена цреша (не можете д

DEN 2.33
Коко -мед од трепки за трепки, волумен C навивам [6D] [0,07мм], Факс мијалник Индивидуални екстензии на камшик Свеж
Коко -мед од трепки за трепки, волумен C навивам [6D] [0,07мм], Факс мијалник Индивидуални екстензии на камшик

♥ Лесен за употреба : Сите екстензии на камшик се лесно отстранливи без никаков остаток За погодност на

DEN 143.84