Глам Салон .05 Ц Навивам 16мм Вештачки Визон Индивидуален Волумен Екстензии На Трепките-Мека Темна Мат-Лесна За Вентилација-Без Остатоци Лента-Достапна Во 8-17мм Индив

Глам Салон .05 Ц Навивам 16мм Вештачки Визон Индивидуален Волумен Екстензии На Трепките-Мека Темна Мат-Лесна За Вентилација-Без

DEN 255.84

Свеж

Достапно.

ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕКСТЕНЗИИ ЗА ТРЕПКИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Овие .05 професионално свилено вештачко визон со Врвен квалитет индивидуалните екстензии на трепките се совршени за употреба во салонот. Тие се тенки индивидуални трепки што треба да се користат за создавање обожаватели со сопствен волумен од која било големина. т. е. : 2д, 3д, 4д, 5д, 6д, 7д, 8д, 9д, 10д, 11д, 12д плус. ЛЕСНО ЗА ПОДИГАЊЕ и ВЕНТИЛАТОР на уметници најголемите заштедувачи на време е да имате трепки што лесно се собираат од лентата. Нашите трепки нашиот супер лесен за подигање на лентата што ги прави лесни за вентилација!. БЕЗ ОСТАТОЦИ ЛЕСНИ ЛЕНТИ за ЛУПЕЊЕ - Нашите Лесни Ленти за Лупење ги ослободуваат лентите од вашите плочки. Металната подлога го прави тоа така што нашите ленти не оставаат остатоци зад себе заштедувајќи ви многу време за чистење и пари за потрошени плочки. СУПЕР МЕКА и СУПЕР ТЕМНА - нашите екстензии на свилени трепки од вештачко визон се супер меки. Клиентите беснееја за тоа колку се чувствуваат меки и природни. Тие исто така имаат мат финиш што ги прави супер темни и црни помагајќи да се создаде тој темен изглед. ДОСТАПНИ во РАЗЛИЧНИ КАДРИЦИ и ДОЛЖИНИ - Нашите .05 Трепките се достапни Во Ц И Д Навивам. Тие доаѓаат во должина од 8-17 мм. Мешаните послужавници се достапни вклучуваат 12 реда измешани од трепки од 8-15 мм. Нашите Индивидуални послужавници вклучуваат 12 реда со една големина. Достапни големини се 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм. ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕКСТЕНЗИИ ЗА ТРЕПКИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Овие .05 професионално свилено вештачко визон со Врвен квалитет индивидуалните екстензии на трепките се совршени за употреба во салонот. Тие се тенки индивидуални трепки што треба да се користат за создавање обожаватели со сопствен волумен од која било големина. т. е. : 2д, 3д, 4д, 5д, 6д, 7д, 8д, 9д, 10д, 11д, 12д плус. ЛЕСНО ЗА ПОДИГАЊЕ и ВЕНТИЛАТОР на уметници најголемите заштедувачи на време е да имате трепки што лесно се собираат од лентата. Нашите трепки нашиот супер лесен за подигање на лентата што ги прави лесни за вентилација!. БЕЗ ОСТАТОЦИ ЛЕСНИ ЛЕНТИ за ЛУПЕЊЕ - Нашите Лесни Ленти за Лупење ги ослободуваат лентите од вашите плочки. Металната подлога го прави тоа така што нашите ленти не оставаат остатоци зад себе заштедувајќи ви многу време за чистење и пари за потрошени плочки. СУПЕР МЕКА и СУПЕР ТЕМНА - нашите екстензии на свилени трепки од вештачко визон се супер меки. Клиентите беснееја за тоа колку се чувствуваат меки и природни. Тие исто така имаат мат финиш што ги прави супер темни и црни помагајќи да се создаде тој темен изглед. ДОСТАПНИ во РАЗЛИЧНИ КАДРИЦИ и ДОЛЖИНИ - Нашите .05 Трепките се достапни Во Ц И Д Навивам. Тие доаѓаат во должина од 8-17 мм. Мешаните послужавници се достапни вклучуваат 12 реда измешани од трепки од 8-15 мм. Нашите Индивидуални послужавници вклучуваат 12 реда со една големина. Достапни големини се 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм.

Избор на клиенти

6ел 6 Пакет Јазол Слободен Ракети Поединци Средно Црна Свеж
6ел 6 Пакет Јазол Слободен Ракети Поединци Средно Црна

Прекрасни Поединци Со Средна Должина : Поединци Без Јазли На Arел во комплет од 6 пакувања; секое пакување

DEN 3.33
0,07 Ц Единечна Индивидуална Трепка Во Форма На Трепка Украсена Со Едно Јато Шила Тип Трепка 12мм Свеж
0,07 Ц Единечна Индивидуална Трепка Во Форма На Трепка Украсена Со Едно Јато Шила Тип Трепка 12мм

Една трепка со една форма, разубавете го ефектот на трепките по калемењето Сега можеме да обезбедиме 0,07

DEN 87.84
Комплет за Трепки со магнетски Ајлајнер, водоотпорен комплет за лажни трепки Лесен За нанесување шминка за жени Свеж
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема Свеж
5/10/50/100 парчиња Кутија За Пакување Трепки за 25мм Трепки Празна Хартиена Кутија Пакет Со Розова Шема

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба.

DEN 3.33
Магнетни Трепки, Магнетни трепки, комплет За Магнетни Трепки, Магнетски Ајлајнер Со Магнетни Лажни Трепки Природен Изглед - Свеж Попустот