Алатка за точки за нокти , алатка за уметност за нокти со четки за сликање на нокти од 15 парчиња, дизајнер на пенкало за нокти, фолија за нокти, маникир, лента за мани

Алатка за точки за нокти , алатка за уметност за нокти со четки за сликање на нокти од 15 парчиња, дизајнер на пенкало за нокти,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Топли совети : Една од четките е дизајнирана да биде свиткана, што не е неисправен извештај за неточни информации за производот. Комплет за зависници од уметност за нокти : Дојдете со 15 парчиња четка за четки за дизајн на нокти, 5 парчиња нокти за нокти 2-насоки цртање пенкала за сликање, 2 кутии, нокти-арт-ригистони, 10 парчиња разновидни бои ленти за ленти за нокти и 12 садови налепница за фолија на палета во 4 бои. Овие предмети беа добри за украсување со разновидност. Четките беа најголемиот хит. Добро за сорта : Предметите беа добри за украсување со разновидност. Четките беа најголемиот хит; Спарки накит се мали, но прекрасни; Лентите за ленти за нокти се лепила и мулти-бои; Налепницата за фолија на палета е креативна. Работи пристоен, добар стартер : Тоа е добар почетник за секој што сака да скокне во уметноста на ноктите! Може да бидете многу креативни со овој комплет. Направи одличен подарок! Сè е многу организирано и удобно во поштенска торба, овој комплет е одличен избор за пријателите и семејството. Опис на производот : Боја : розова? Бела? Црн материјал : Акрилна смола Производ Карактеристики : -професионален маникуристички сет -Вери на декорација -Ребога креативна употреба -Совршен подарок за нокти -Сеф и безопасен акрилик? 15 четки за акрилни нокти? : - -2 четки за вентилатори на компјутери : Се користи за нацртување на дрво жито и шарени обрасци, ласерски прашок од четка, сјајни секвенци, итн., Исто така, може да се натопи во 2 до 3 бои за да се создадат градиентни ефекти. 3 четки за влечење на 3 компјутери : Деликатната брадавица е многу лесна за вадење тонови на линијата и може да се користи и за сликање, моделирање, скицирање и работење. 2 четки за сликање на компјутери : по една од средни и долги, добри во цртање модели на зебра или винова лоза, малку поинаква должина. 5 парчиња рамни четки : 3 темни рамни четки можат да се користат за сликање на 2Д шарени слики, натопување на повеќе материјали за да се создадат градиентни обрасци или тродимензионални ефекти. 2 рамни пенкала со совети за бела боја може да се користат за четки за лесна терапија за да се четкаат сјајни секвенци или ефекти на градиент. Натопете во малку лесно масло за да избегнете сушење. 2 парчиња коси четки : Може ли да ја нацрта најновата технологија за сликање 3 D Art Effect 1 Пенчето-Пен-матрикс Пен : Може ли да користите rhinestones или sequins за да насликате шарена шема? Мешана боја Rhinestone? : Големина : 1,5мм и 2мм, мала и симпатична количина : 1,5мм секоја боја 55, вкупно 660; 2 мм секоја боја 45, вкупно 540 Како да се користи : После редовниот лак за лакови, нанесете ги вашите rhinestones со јасен горниот слој, а потоа нанесете ја Уште еден врвен палто над сите. ? Налепници на алуминиумска фолија? Совршен за.

Избор на клиенти

Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини Свеж
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини

Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови Остриот сечење

DEN 1.00
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84