Ратгн Јога Мат торба, убава мачка во вселенско вежбање јога мат носач со целосна зип-мат торба со торбичка со прилагодлива лента за жени мажи

Ратгн Јога Мат торба, убава мачка во вселенско вежбање јога мат носач со целосна зип-мат торба со торбичка со прилагодлива лента

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. - Fit : 60/80 инчи јога душеци. Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не е вклучен). Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Веќе го најдовте најдоброто. Хуманизиран и удобен. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. Уживајте во вашата јога пракса. Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Спецификации : Голема големина : 6,7x34in/17x86 cm Мала големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфордска ткаенина Карактеристики : - Комплетна поштенска функција : Лесно е да ја ставите вашата мат во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Совршено за подарок за девојка, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Пакетот вклучува : 1 × Јога Мат торби Најдобар подарок на ентузијасти во јога, важно е јоги да ги исполнат своите оригинални потреби, заради неговата погодност за секојдневна употреба и за складирање на додатоци за јога и други работи. Димензии : Две големини се достапни. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Максимизирајте го вашето јога искуство со нашите нови торби за јога мат. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Хуманизиран и удобен. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. (Јога мат не е вклучен). Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Покрај тоа, оваа торба е исто така мултифункционална и практична, таа е совршена подарок за вашето семејство и пријатели. Димензии : Две големини се достапни.Оксфордски крпи. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти. (Јога мат не е вклучен). Оваа торба за носач на јога -мат е совршен придружник за вашата јога практика и одговара на вашиот животен стил.

Избор на клиенти

Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа Свеж
Лалето жолт цвет јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба за торба со плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 3.00
Папагал мулти кул торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж
Гранџ Ноќта На Вештерките Тиква Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Смешна цртана роботска јога мат торба со торбичка со рамо од рамо за јога торба торба за торба со торба за плажа Свеж
Виножито Витраж Поздравниот Јога Мат Превозникот Торба Со Рамо Ремен Јога Мат Торба Салата Торба Плажа Торба Свеж
Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа Свеж
Прекрасна Торба За Носач За Јога За Слон Со Ремен За Рамо Торба За Јога Торба За Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 287.84
Смешен дизајн ебам торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба Свеж
Смешен дизајн ебам торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Розова Љубов Срца Шема Црвена Позадина Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж