Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техники за правење ножеви. Во изработката на нашите ножеви За Хуск, ковачите користеле АТС-34 ОД високојаглероден челик. Од термичка обработка, фалсификување и острење на работ, до монтажа, секој чекор е проникнат со намера и посветеност на квалификуваниот занаетчија. Ова го прави ножот за готвач Хуск потрајни, поцврсти и поостри од другите ножеви. €9 Инчен Готвач Нож Kiritsuke ® Секој нож Huusk Kiritsuke е изработен од врвен Јапонски челик и оценет со 58 qu 2 HRC за екстремно задржување на рабовите. Рачно полирани рабови 14-16 степени од секоја страна, чувајте зеленчук и месо во нивните највкусни моменти додека сечете. Бидејќи Е нож за задржување на рабовите, Јапонскиот нож За суши Хуск Ќе остане остар се додека му дадете соодветно одржување. Топол Совет : Секогаш Миење Раце!. ●Природна Рачка Од Розово Дрво●Јапонскиот нож со висока содржина на јаглерод е направен од природно розово дрво. Рачката од розово дрво е робусна и има одлична издржливост. И секој Нож За сечкање Хуск Јапонскиот Е опширно тестиран со тежина, што ви овозможува да исечете со совршена контрола. Во никој случај не е замор поради продолжената употреба поттикната на дланката или зглобот. ●Разноврсен Јапонски Нож huusk ● поради специјалниот дизајн, нашиот нож Huusk може да се користи за сечење, сечење и сечкање зеленчук, месо, риба и суши. Тоа е добар асистент за готвачи или зелени раце во кујната. И дојдете со извонредна кутија за подароци, Нашите Јапонски Ножеви Хуск се исто така совршен подарок за семејството и пријателите На Божиќ, свадби, родендени, Денот на Таткото и Црниот петок. ●Huusk Гаранција Quusk е основана во 1994 година, специјализирана За Производство На Јапонски готвачки ножеви во потрага по квалитет и вештина. Хуск секогаш опстојува во една работа-фалсификување остри и издржливи кујнски ножеви со скрупулозни ставови, што е нашата доживотна потрага. Ветуваме 30-дневно бесплатно враќање и 12-месечна гаранција. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти. 2 ножеви+2 обвивкиПромоции На Продажба : Ограничено Време, Ограничено количество!.

Избор на клиенти

Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот