BHVXW екран на допир Гласов Активиран рекордер Фото Прелистување Диктафон Е-Книга Видео репродукција FM Radio MP3 MP4 плеер

BHVXW екран на допир Гласов Активиран рекордер Фото Прелистување Диктафон Е-Книга Видео репродукција FM Radio MP3 MP4 плеер

DEN 1187.20

Свеж

Достапно.

Екран : 1,5 инчен екран на допир. Меморија : 8 GB / 16 GB / 32 GB меморија (по избор). Аудио интерфејс : 3,5 мм аудио приклучок. Приказ на слика : JPEG / BMP. Музички формат : MP3 / APE / AAC-LC / FLAC / OGG / WMA / ACELP. Екран : 1,5 инчен екран на допир. Меморија : 8 GB / 16 GB / 32 GB меморија (по избор). Аудио интерфејс : 3,5 мм аудио приклучок. Приказ на слика : JPEG / BMP. Музички формат : MP3 / APE / AAC-LC / FLAC / OGG / WMA / ACELP. Екран : 1,5 инчен екран на допир на допир : 8 GB / 16 GB / 32 GB меморија (по избор) 4.0, може да ги поврзе слушалките за БТ, BT звучници. Подготвува 28 јазици E-Book Support FM Radio Support Photo Browsing Upport Music Remeback / Video Playbackymus Format : MP3 / APE / AAC- LC / FLAC / OGG / WMA / ACELPVideo format : AVI / AMVRecording function : up to 1536kbps Recoding format : WAV/MP3 Support voice activated recording Audio interface : 3.5mm audio jack Image display : JPEG / BMPRecording time : about 40 hours Play time : about 30 hours Package Size : 14.3 * 8.8 * 4,3см / 5.63 * 3.46 * 1.69inpackage список : 1 * Player1 * слушалки1 * USB кабел1 * Прирачник : Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор. Ве молиме, дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење .

Избор на клиенти

Rio CE2100 2.5 GB MP3 плеер Свеж
Rio CE2100 2.5 GB MP3 плеер

Овој ултра терен, дигитален музички плеер со големина на џеб е совршен за носење музичка колекција со пр

DEN 1.00
Mp3 Player, Frehovy Music Player со 16 GB меморија SD картичка со фото/видео репродукција/FM радио/гласовен рекордер/читач на Свеж
Mp3 Player, Frehovy Music Player со 16 GB меморија SD картичка со фото/видео репродукција/FM радио/гласовен рекордер/читач на

【Долг траење на батеријата Едноставно управување со датотеките или папка директно кога се поврзувате �

DEN 351.84
32 GB MP3 плеер со клип, преносен MP3 MP4 Музички плеер со Bluetooth 5.0 Добро за спортска поддршка педометар FM радио-гласовен Свеж
Luoran 80 GB MP3 плеер со Bluetooth, претходно инсталиран Spotify, Audible, Music и го поддржува APK преземениот, прелистувачот Свеж
Luoran 80 GB MP3 плеер со Bluetooth, претходно инсталиран Spotify, Audible, Music и го поддржува APK преземениот, прелистувачот

, Во моментов, најновите верзии на Spotify, Audible и Music работат правилно Белешка : Поради нашата верзија на Android

DEN 0.33
8 GB MP3 MP4 плеер, 1,8in екран Класичен MP3 плеер, 8 GB меморија 64 GB Expandable 30 часа репродукција Мулти функција Спортски Свеж
8 GB MP3 MP4 плеер, 1,8in екран Класичен MP3 плеер, 8 GB меморија 64 GB Expandable 30 часа репродукција Мулти функција Спортски

Голем капацитет за меморија : Овој MP3 MP4 музички плеер има вградено во 8 GB мемориски капацитет, кој може да

DEN 1.00
Timmkoo MP3 плеер со Bluetooth, 4.0 Целосен екран на допир MP4 MP3 плеер со звучник, преносен Hifi Sound Mp3 Music Player со Свеж Попустот
Timmkoo MP3 плеер со Bluetooth, 4.0 Целосен екран на допир MP4 MP3 плеер со звучник, преносен Hifi Sound Mp3 Music Player со

【Визуелен празник】Овој плеер MP3 & MP4 користи 4,0инчен широк екран на LEDbacklit со IPS технологија Може непрече�

DEN 1103.84
Sony NW-E105PS мрежа Walkman 512 MB Дигитален музички плеер Свеж
Sony NW-E105PS мрежа Walkman 512 MB Дигитален музички плеер

Игра формати Mp3, Atrac и Atrac3; Поддржува WMA, WAV Мал, тркалезен мултиформски дигитален аудио плеер тежи под 1 ун�

DEN 3.33
ЕМАТИК 8 GB MP3 видео плеер со FM Tuner, гласовен рекордер, Bluetooth, 2,4-инчен екран на допир и SD слот, розова Свеж
ЕМАТИК 8 GB MP3 видео плеер со FM Tuner, гласовен рекордер, Bluetooth, 2,4-инчен екран на допир и SD слот, розова

8 GB MP3 видео плеер со FM приемник, гласовен рекордер, Bluetooth, 2,4инчен екран на допир и SD слот 8 GB Flash Memory продав�

DEN 3.33
Septpenta MP4 Player, 32G мемориски капацитет, поддршка MP3 WMA Flac Ace AAC OGG, 1,8 инчен LCD LCD без загуба на звук за вежбање Свеж
Septpenta MP4 Player, 32G мемориски капацитет, поддршка MP3 WMA Flac Ace AAC OGG, 1,8 инчен LCD LCD без загуба на звук за вежбање

Компатибилни формати на звук : Преносен MP4 плеер е компатибилен со повеќето формати на звук за да ги задо

DEN 0.67
Digitalway FY100 128 MB MP3 плеер Свеж
Digitalway FY100 128 MB MP3 плеер

Целосно проширување на 128 MB Flash MP3 плеер со спортски ентузијаст во умот Поддршка на датотеката со целосна

DEN 543.84
Weiping - D Portable MP3 MP4 Music Player, FM Radio Receiver Voice Recorder, LCD екран Поддршка USB флеш -уред, Функција за Свеж
Weiping - D Portable MP3 MP4 Music Player, FM Radio Receiver Voice Recorder, LCD екран Поддршка USB флеш -уред, Функција за

Повторете режим : Нормално, повторете една, папка, повторете папка, повторете ги сите, случајни, вовед (са

DEN 247.04
WiFi MP3 плеер со Bluetooth, Timmkoo 4.0 Full Touch екран MP3 MP4 плеер со звучник, преносен Hifi Sound Walkman Digital Music Свеж
WiFi MP3 плеер со Bluetooth, Timmkoo 4.0 Full Touch екран MP3 MP4 плеер со звучник, преносен Hifi Sound Walkman Digital Music

Тоа ви носи неспоредливо гледање на филмови и уживање во музиката 【Одлично аудиовизуелно искуство】4 и�

DEN 3.33
Sony Nwze383 4 GB Walkman MP3 видео плеер Свеж
Sony Nwze383 4 GB Walkman MP3 видео плеер

Дигитална музика, видео и фото плеер со FM радио Повлечете и испуштете од i Tunes (компјутер) или Windows Media Player..

DEN 543.84
Sony Nwze463Blue Walkman MP3 плеер Свеж
Sony Nwze463Blue Walkman MP3 плеер

Дигитална музика, видео и фото плеер со FM радио 2 "QVGA (320x240) Highbrightness, LCD во боја 4 GB, јасни аудио технологии, д

DEN 1439.84
32 GB Bluetooth MP3 плеер, Digital Music Player Running, Hifi Sound, HD звучник, FM радио, е-книга, видео, гласовен рекордер, Свеж
32 GB Bluetooth MP3 плеер, Digital Music Player Running, Hifi Sound, HD звучник, FM радио, е-книга, видео, гласовен рекордер,

【Безжична или жична музика за ваш избор】 напојувана од Bluetooth 4.2, овој MP3 плеер кој обезбедува побрза брз�

DEN 2.33
Player Player / MP4 Player, Hotechs Mp3 Music Player со 32 GB меморија SD картичка SD -картичка SLIM Classic Digital LCD 1.82 Свеж
Player Player / MP4 Player, Hotechs Mp3 Music Player со 32 GB меморија SD картичка SD -картичка SLIM Classic Digital LCD 1.82

Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно и ќе добиете брз од

DEN 1.00
Filips SA32 4 GB Flash Video Mp3 плеер со FM радио и 1,8-инчен екран во боја Свеж
Filips SA32 4 GB Flash Video Mp3 плеер со FM радио и 1,8-инчен екран во боја

Навигацијата е лесна со користење на LCD со позадинско осветлување од 1,8инчен LCD со целосна боја Технолог�

DEN 161.60
Shift3 Mp3 плеер со видео Свеж
Shift3 Mp3 плеер со видео

Вклучува MP3 видео музички плеер, USB кабел, слушалки, полнач за наизменична струја, одвојлив каиш за врато�

DEN 891.20
Player MP4, 4 -инчен HD допир на екранот Преносен музички плеер со Bluetooth WiFi, свири 30 часа музика или 5 часа видео, 2 Свеж
Player MP4, 4 -инчен HD допир на екранот Преносен музички плеер со Bluetooth WiFi, свири 30 часа музика или 5 часа видео, 2

[Безжично поставување] Овој музички плеер не само што обезбедува USB кабел за испраќање музика и видео, ту

DEN 2.33
MP3 плеер MP3, преносен дигитален музички плеер Mini Mp3 Back Clip Player со слушалки и USB кабел за трчање, итн Свеж
MP3 плеер MP3, преносен дигитален музички плеер Mini Mp3 Back Clip Player со слушалки и USB кабел за трчање, итн

Мини MP3 плеер големина на дланка и лесна, лесно се вклопува во вашиот паричник, џеб или прегратка...

DEN 0.67
MP4 рекордер, целосна поддршка на екран на допир FM Radio Hifi Sound Mp3 3,97in 1500 mAh со 64 GB мемориска картичка за слушање Свеж
MP4 рекордер, целосна поддршка на екран на допир FM Radio Hifi Sound Mp3 3,97in 1500 mAh со 64 GB мемориска картичка за слушање

Апликација : 3,97in MP4 рекордер може да сортира песни по наслов, папка, албум, уметник, жанр, албум и уметник..

DEN 0.33
USB MP3 плеер Stick USB MP3 Prayer Protable Music MP3 USB плеер со LCD екран FM радио мемориска картичка сребро Свеж
USB MP3 плеер Stick USB MP3 Prayer Protable Music MP3 USB плеер со LCD екран FM радио мемориска картичка сребро

USB MP3 Player Stick Auto Power Off : Ефективно заштедете енергија, може да постави време за автоматско исклучување...

DEN 3.00
BT MP4 Player, 4,5in Touch екран Octa Core CPU со BT 5.0 WiFi, 2 GB RAM 16 GB ROM, Поддршка FM радио, за деца, студенти Свеж
BT MP4 Player, 4,5in Touch екран Octa Core CPU со BT 5.0 WiFi, 2 GB RAM 16 GB ROM, Поддршка FM радио, за деца, студенти

[Безжично поставување] Wi Fi MP4 Player не само што поставува музика и видеа преку USB кабел, туку и споделува или

DEN 2.33
Внатрешен Bluetooth 1TB IupGrader Classic 7th Gen - Iupgrader.com Официјален претставник Свеж
Внатрешен Bluetooth 1TB IupGrader Classic 7th Gen - Iupgrader.com Официјален претставник

Внатрешен Bluetooth што се синхронизира со Air Pods, безжични слушалки, преносни звучници и стереоа за автомоби�

DEN 15984.00
Sandisk 512 MB MP3 плеер сина Свеж
Sandisk 512 MB MP3 плеер сина

Вклучува стерео слушалки, 1 AAA батерија, клип за појас, CD софтвер Игра MP3, WMA и WMA DRM Дигитален FM приемник со 2

DEN 588.80
NextAr 2 GB MP3 плеер Свеж
NextAr 2 GB MP3 плеер

ЛЦД приказ 8 часа репродукција со батерија ААА Поддржете ги MP3 и WMA 7 режими на EQ Функција за гласовен запи

DEN 0.67
Naxa Electronics NT-110 10-инчен преносен ТВ и дигитален мултимедијален плеер со пакет за автомобили, компатибилен со USB, SD Свеж
Преносен мултимедијален плеер 40 GB диск 7in Директен DVR Record Свеж
Преносен мултимедијален плеер 40 GB диск 7in Директен DVR Record

Димензија на пакетот на артикли : 13.5999999986128 L X 10.0999999989698 W X 3.499999999643 H инчи Тежина на пакет на артикли 3,3 фун�

DEN 1.67