5 Професионален бренд Алуминиум со тежок мерач во внатрешноста на Митре, олук, митра

5 Професионален бренд Алуминиум со тежок мерач во внатрешноста на Митре, олук, митра

DEN 479.52

Свеж

Достапно.

✅ Професионален алуминиум од одделение надвор од кутијата. ✅ Дебелина на тешка должност - Професионалци за митници користат!. ✅ Дизајнирано да се приклучи на две должини на олуците на 90 степени во аголот. ✅ Компатибилен со системите за олук во стилот на 5 инчи. ✅ Направено во Америка - дизајниран и произведен во САД според највисоките стандарди за квалитет на индустријата. Професионален бренд со тешки мерачи алуминиум во внатрешноста на Митре, олук, митра. Доаѓа во 5 инчи, 6 инчи. Боја бела или кафеава. Нашите мијатори на кутии се дво-парчен систем произведен од 0,019 мерач алуминиум. Митерите на кутии прикачуваат две олуци на аголот, создавајќи два шевови што мора да бидат прицврстени и запечатени со помош на која било од висококвалитетните опции за заптивната смеса за олук што ги нудиме (продадени одделно). Овие се брзи и лесни за инсталирање бидејќи вашиот олук може само да се сече квадрат наместо агли при инсталирање. Митерите на кутии се користат за агли од 90 степени. Бои на располагање : Ал : бадем, бл : црна, сина : регална сина боја, Бр : Кралска кафеава, Брги : Бургундија, БЗ : Тератонска бронза, КК : Класичен крем, Копмет : Бакар Метал, Ци : Клеј, ДБЗ : Темна бронза, ГГ : Grecian Green, Hg : High Gloss 80 ° White, IV : Антички слонова коска, LG : низок сјај 30 ° бело, Ln : Lenen, MBR : Musket Brown, Pg : Pearl Grey, црвена : Regal Red, RW : Rosewood, Tg : Tuxedo Grey, и WK : плетени продадени индивидуално или со целосни кутии. За целосни кутии, посетете нè на gutteredge.com.

Избор на клиенти

Стил на водач на олук за вода, лактот 2 ”x3” бела форма S Свеж
Стил на водач на олук за вода, лактот 2 ”x3” бела форма S

【Висококвалитетен】 Стил на водач на олук на олук, лактот (неутрализирање = 3) 2 ”x3” бела форма S е израбо�

DEN 299.04
Поштенски шарки - 3 пакет | 2-6 пакувања Поставете ја шарката на олуците - одговара на 2x3, 3x4, 5 инчи, 6 инчи - Универзално Свеж
Hoxha Gutter Downspout Extensions 2 Пакет Флексибилен охранлив дожд од дожд за издвојување на отворено олук, кој се протега, Свеж Попустот
Hoxha Gutter Downspout Extensions 2 Пакет Флексибилен охранлив дожд од дожд за издвојување на отворено олук, кој се протега,

Спречува оштетување на водата Надворешните екстензии помагаат да се пренасочи несаканата атмосферска

DEN 319.84
2 во. x 3 во. Алуминиум k стил на дожд олук за спуштање на излез Свеж
2 во. x 3 во. Алуминиум k стил на дожд олук за спуштање на излез

Тече 20% подобро од задните места за олук на дожд заради зголемена површина Го заменува падот на олукот з�

DEN 0.67