Вантасо мека бања врата од мат килим оган змеј не лизгање дотомати за влез во бања за дневна соба влезна врата затворена на отворено 31х20 инчи

Вантасо мека бања врата од мат килим оган змеј не лизгање дотомати за влез во бања за дневна соба влезна врата затворена на

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Материјали : Мека лесна пена. Големина : 31x20in. Печатење : Едовно печатење. Измијте : Карактеристики за перење или машина за перење : Не-лизгање, мека и удобна обоена доормат. Дизајн на печатење DIY, погоден за вашата дневна соба во затворен простор, спална соба, деца за играње и многу повеќе. Материјали : Мека лесна пена. Големина : 31x20in. Печатење : Едовно печатење. Измијте : Карактеристики за перење или машина за перење : Не-лизгање, мека и удобна обоена доормат. Дизајн на печатење DIY, погоден за вашата дневна соба во затворен простор, спална соба, деца за играње и многу повеќе. Драги на вратата од Вантасо Внатрешен влез во затворен влез во затворен простор, вметната врата од врата за влез, абсорбента подни душеци за дома не лизгање на бренд : Вантасо печатена еднострана мека, нелизга и издржлива : изработена од апсорбирана ткаенина од високо-квалитет Мат е мека и издржлив. Поддршката за гума што не се лизга обезбедува добар зафат. Апсорбира влага и нечистотија - мекиот и абсорбента материјал ја фаќа водата добро и брзо, исто така собира нечистотија и ги работи чевлите кога ќе се вратите дома, чувајќи ги капењето и остатоците од влегување на подот. Лесно за чистење и одржување : кога килимот за влез се извалка, само тресете го душекот надвор или исплакнете го со црево и ставете го во сончево подрачје за да се исуши.

Избор на клиенти

Llnsupply Детски килим 5 ft Големи килими со тркалезна област за девојчиња бебе бебе - 1181447545 [конверзија], домашен декор Свеж