Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

-110 %

DEN 199.84

Свеж

Достапно.

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка. Двоен Дин радио одредба. Врски за жици и антена (продадени одделно). Harness 70-7303. Адаптер за антена 40-Ki11. Инсталирајте комплет за цртичка за двојни радија DIN/ISO. Дизајнирано и изработено со прецизни толеранции, што резултира во габично вклопување помеѓу цртичката и комплетот. Насликана за да одговара на фабричката боја на цртичка. Пластична конструкција со висок степен ABS. Текстура на фабрички стил. 1 производ брендиран од Метра. Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка. Двоен Дин радио одредба. Врски за жици и антена (продадени одделно). Harness 70-7303. Адаптер за антена 40-Ki11. Инсталирајте комплет за цртичка за двојни радија DIN/ISO. Дизајнирано и изработено со прецизни толеранции, што резултира во габично вклопување помеѓу цртичката и комплетот. Насликана за да одговара на фабричката боја на цртичка. Пластична конструкција со висок степен ABS. Текстура на фабрички стил. 1 производ брендиран од Метра. Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка, двојно ДИН радио одредба, врски за жици и антена (продадени одделно), прицврстувач, 70-7303, адаптер за антена, 40-Ki11, адаптер за антена 40-ki11, насликан мат отпорен на гребење мат За да одговараат на фабричката цртичка, прицврстувачот 70-7303, двојно ДИН радио одредба, врски за жици и антена (продадени одделно). , Двоен ДИН радио одредба, адаптер за антена 40-Ki11, врски за жици и антена (продадени одделно), прицврстувач 70-7303.

Избор на клиенти

Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса Свеж
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса

Тип на производ : Електроника за автомобили Димензии на пакетот : 4.572 L x 14.732 W x 22.098 H (сантиметри)...

DEN 287.84
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier Свеж
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 19952004 година, Понтијак Сонце оган Адаптира 5 1 / 4 или 6 1 / 2 звучник на �

DEN 849.60
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord Свеж
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

ДвоенДин Радио одредба Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN За Honda Accord 200307 возила Адаптер за антен�

DEN 1.67
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015 Свеж
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015

Поддржете безжична воздушна игра за i Phone Поврзете го вашиот телефон со вашиот автомобил Екранвашите ап�

DEN 0.67