Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за прицврстување на воланот

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за прицврстување на воланот

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

1. Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во/8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Материјал за завртки : Не'рѓосувачки челик. 2. Рачката на фиоките е практична и елегантна, лесна за инсталирање и погодна за модерни, рустикални или кинески стилови, гардероби, компјутерски клупи, ноќни места, гардероби, вински ормани и единици за складирање. 3. Копчињата за шкаф се неопходност за отворање и затворање на фиоки, исто толку важни како и рачките на вратите за отворање и затворање на вратите и да ги спречат децата да ги фатат рацете кога отвораат фиоки. 4. Стилските, удобни влечења на мебел се одлични за хардверот на кабинетот и друг мебел, како и идеален начин за разубавување и украсување на елегантна просторија. 5. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, 1x Упатство за корисникот. 1. Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во/8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Материјал за завртки : Не'рѓосувачки челик. 2. Рачката на фиоките е практична и елегантна, лесна за инсталирање и погодна за модерни, рустикални или кинески стилови, гардероби, компјутерски клупи, ноќни места, гардероби, вински ормани и единици за складирање. 3. Копчињата за шкаф се неопходност за отворање и затворање на фиоки, исто толку важни како и рачките на вратите за отворање и затворање на вратите и да ги спречат децата да ги фатат рацете кога отвораат фиоки. 4. Стилските, удобни влечења на мебел се одлични за хардверот на кабинетот и друг мебел, како и идеален начин за разубавување и украсување на елегантна просторија. 5. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, 1x Упатство за корисникот. Здраво, добар ден! Уникатниот стил и елегантните бои на рачките на мебелот го прават вашиот дом да се чувствува извонреден и се погодни за модерни и едноставни модерни домови. Необични и исклучителни европски домови, уникатни ретро домови и класични и врвни кинески домови. Вклучете две големини на завртки за монтирање, надвор од кутијата, лесна и брза за инсталирање. Прво во центарот на фиоката испушти неколку дупки што се користат во инсталацијата. Растојанието на овие дупки треба да биде исто како и растојанието на дупката за рачката, кога се користи завртката мора да се затегнат. Имајте среќен живот и добредојде да го посетите следниот пат!.

Избор на клиенти

4 парчиња копчиња на вратата на кабинетот Гроздобер САД знаме со wallидни влечења рачки за рачки за фиоки за фиоки Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031 Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031

120 дена по гаранција по продажбата : Amerdeco е посветена да донесе високо квалитетни рачки на нашите клиент�

DEN 1.67
3 Франциско бар влече, 10 п.к. Свеж
3 Франциско бар влече, 10 п.к.

Стил Сатен никел е идеална компонента за какви било витраж или обоени ормани и фиоки Личен Додавањето �

DEN 680.00
X-Dree 2 парчиња во форма на сокриени скриени метални рачки за влечење на вратата (2 Piezas de Forma Redonda Con Montaje Oculto Свеж
X-Dree 2 парчиња во форма на сокриени скриени метални рачки за влечење на вратата (2 Piezas de Forma Redonda Con Montaje Oculto

Име на производот : Рачка за влечење на вратата; Главен материјал : Металик Ракувајте со вкупна големина

DEN 526.40
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел

Центар до центар : 813 / 16 "(224мм) Севкупна должина : 97 / 16" (240мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm) Традицио�

DEN 240.00
Апаратот Кранфорд повлече бронза од мед од 12 инчи Свеж
Апаратот Кранфорд повлече бронза од мед од 12 инчи

Комплетен пакет со координативни копчиња на располагање Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа Кранфо�

DEN 0.67
Хардверски бренд Piedmont 1887681 Повлечете го кабинетот, 4-1/64 во L X 7/16 во W, цинк, сатен никел, цинк Свеж
Хардверски бренд Piedmont 1887681 Повлечете го кабинетот, 4-1/64 во L X 7/16 во W, цинк, сатен никел, цинк

Димензии на пакетот : 21,59 H x 6.35 L x 13.335 W (сантиметри) Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна �

DEN 2.00
Cosmas 25 пакет 5236sn Сатен никел современ кабинет хардвер рачка Повлечете - 3-1/2 Центри за инчни дупки Свеж
Cosmas 25 пакет 5236sn Сатен никел современ кабинет хардвер рачка Повлечете - 3-1/2 Центри за инчни дупки

Заврши со висок квалитет на сатен никел Центри за дупка / растојание : 31 / 2 "(89мм) Целокупната должина : 43 / 4

DEN 2.00
Кристална рачка Jingdi за мебел врата кујнски кабинет влече рачки за фиоки за фиоки Свеж
Кристална рачка Jingdi за мебел врата кујнски кабинет влече рачки за фиоки за фиоки

Пакетот вклучува : 2 * рачки и 4 * завртки (1 '') Материјал : К9 кристална и цинк легура (отпорен на корозија и

DEN 0.67
Amerdeco 10 пакет бронзен кабинет за шампањ влече 5 инчи центар за дупки и 10 пакувања 3-3/4 инчни дупки Центар за бронзени Свеж
Хардверски најважни 851901 тешка бела врата влече 7 “ Свеж Попустот
Хардверски најважни 851901 тешка бела врата влече 7 “

Користете на магацини и фарма на врати, бараки, итн Дизајнот на типот на рачката обезбедува лесен зафат �

DEN 212.32
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “ Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “

Прекрасно масло го нанесуваат бронзениот кабинет хардвер Завршувањето покажува навестување на бакарн�

DEN 2.00