мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 m8 m10 M12 M14 M16 до M24 304 не'рѓосувачки челик рамен мијални?

мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Материјал : 304 (A2-70) Не'рѓосувачки челик. Овие разновидни мијалници се многу компатибилни со завртки, ореви и завртки во повеќе големини и се одликува со цврста површина на лежиштето за да се спречи да се кине главата на орев/завртката преку материјалот. Дебелина (мм) : 0,3мм-4мм. Постојат висококвалитетни рамни мијалници GB97. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Материјал : 304 (A2-70) Не'рѓосувачки челик. Овие разновидни мијалници се многу компатибилни со завртки, ореви и завртки во повеќе големини и се одликува со цврста површина на лежиштето за да се спречи да се кине главата на орев/завртката преку материјалот. Дебелина (мм) : 0,3мм-4мм. Постојат висококвалитетни рамни мијалници GB97. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Рамната мијалник обезбедува површина за лежиште за дистрибуција на оптоварување на прицврстувачот или делува како пропаж.sizem1.6 m2 m2.5 m3 m3.5 m4 m5 m6 m8m10 m12 m14 m16 m18 m20 m22 m24prevents aut, bolt, или завртка од истата завршница и Големина од влечење низ материјал.

Избор на клиенти

Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 0.67
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
100 парчиња гума заптивка M3 M4 M4 M8 M10 M12 Внатрешна мијалник рамна црна пластична голема надворешна дијаметар растојание Свеж