ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен

ИРВИН Брзо ЗАФАТ Бар Стегач, Една Рака, Тешки, 24-Инчен

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Новото копче за Брзо Менување лесно ја претвора стегачот во распрскувач. Нови отстранливи, вртливи вилици и влошки што не се нарушуваат. Прилагодливото стапало обезбедува дополнителна поддршка и овозможува стегачот да седи исправено на работната површина. 600 килограми одржлив притисок на стегање. Дизајнот на лентата со зрак го намалува свиткувањето и свиткувањето дури и под екстремен притисок. Новото копче за Брзо Менување лесно ја претвора стегачот во распрскувач. Нови отстранливи, вртливи вилици и влошки што не се нарушуваат. Прилагодливото стапало обезбедува дополнителна поддршка и овозможува стегачот да седи исправено на работната површина. 600 килограми одржлив притисок на стегање. Дизајнот на лентата со зрак го намалува свиткувањето и свиткувањето дури и под екстремен притисок. Со 600 килограми. со одржлива сила на стегање, Стегачот ЗА Шипки СО Раце ИРВИНКИК-Грипоне, Тежок, е една од врвните моќни стеги со една рака. Со шипка со зрак што го намалува свиткувањето и свиткувањето дури и под екстремен притисок, таа е идеална за тешки апликации како што се инсталација, уривање и груб лепак. Двојните вртливи вилици имаат влошки за целото лице што не се нарушуваат за да обезбедат рамномерна распределба на силата на стегање на работното парче. Влошките може лесно да се отстранат за да се активираат вртливите вилици и да се одржи целосен контакт дури и кога се во согласност со неправилните форми. Копчето За Брзо Менување () лесно ја претвора оваа стегач во распрскувач додека прилагодливото стапало обезбедува дополнителна поддршка за да може стегачот да седи исправено на маса или работна површина, што го прави совршен за лепење панели или ормари. Уникатниот дизајн на држачот за пиштол и активирањето за Брзо Ослободување() обезбедуваат едноставна работа со една рака. Стегачот Со Една Рака СО БРЗ СТИСОК ИРВИН обезбедува супериорна моќност, разноврсност и стабилност. Стегачот СО Една Рака СО БРЗ ЗАФАТ ИРВИН, Тежок, обезбедува до 600 килограми. на сила, што го прави една од најмоќните стеги достапни за безбедно држење на речиси секое работно парче. Се одликува со уникатен дизајн со држач за пиштол и активирач за брзо ослободување за работа со една рака.

Избор на клиенти

Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина Свеж
Сребрена Линија Алатки 738743 600 мм Т-бар Појас Грч-Сина

Направено од тдел бар Насликана завршница Леано железо глави и нозе За вршење висок притисок...

DEN 0.67
БЕСИ КРЕ3524 ПАР 24 К ТЕЛО РЕВО Паралелно Бар Стегач Сега Со Хексадецимален Клуч Стегање Свеж Попустот
БЕСИ КРЕ3524 ПАР 24 К ТЕЛО РЕВО Паралелно Бар Стегач Сега Со Хексадецимален Клуч Стегање

ПАР КРЕ3524 паралелни бар стеги! К Телото На БЕСИ револуција паралелната шипка за шипки е редизајнирана з�

DEN 1599.84
ЦРНА+Декер Електричен Брусилка, 1/4 Лист, 1,5-Засилувач со ИРВИН Брзо ЗАФАТ Прстиња, Една Рака, Мини Бар, 6-Инчен, 4-Пакет Свеж Попустот