XY & YD тивок ладилник за воздух за продолжување на трепките, преносен климатик за полнење, USB мини вентилатор, рачен безобразен вентилатор C 3x7x12cm

XY & YD тивок ладилник за воздух за продолжување на трепките, преносен климатик за полнење, USB мини вентилатор, рачен безобразен

DEN 543.84

Свеж

Достапно.

Со прилагодлива бела Т-заграда, фиксната поддршка спречува лизгање за време на употребата. Вентилаторот за циркулација на воздухот со вградена литиумска батерија може да се наполни со USB кабел, кој е заштеда на енергија и пријателски за животната средина. Овој мини вентилатор е изработен од трајни тврди пластични и меки спонзори и може да се постави во канцеларија, дневна соба и спална соба. Светлосна тежина, мини големина Направете ја погодноста за надворешно.compatible со подарокот за Денот на вineубените, подарок за роденден, Божиќен подарок, подарок за Ноќта на вештерките. 100% сосема ново со добар квалитет. Сунѓер на ладење : вграден сунѓер за апсорбирање на ладна вода и замрзнување за да се генерира ладно ветре. Додадете капка есенцијално масло или парфем за да го ладите сунѓер за натопување ќе ве натера да се чувствувате ладно и опуштено. Упатство : Сината LED индикаторска ламба ќе светне кога оваа ставка нормално ќе работи или ќе се наполни. И црвената LED индикаторска ламба ќе светне кога оваа ставка е целосно наполнета. Дали имате бавен лепак за сушење што го сакате, но мразите како го забавува тоа се суши? Еве, имаме за вас симпатичен моќен мал мини вентилатор што ќе го забрза бавното сушење. Пакуван вклучен : 1 x мини преносен ладилник fan1x висина лента 1 x USB -кабел за полнење : Не пополнувајте премногу вода во сунѓер во случај Водата ќе се истури и ќе ја навлажни машината. Како да се користи : Чекор 1 : Целосно полнење пред првото користење на индикаторот за употреба светло на сина боја. И, црвената LED индикаторска ламба ќе светне кога оваа ставка е целосно наполнета. Сунѓер. (Исплакнете го сунѓер со детергент пред првата употреба) .step3 : Влажен сунѓер со натопување во вода за 1-2 мин., Осигурете се дека нема прелевање. Повторете го назад во мини ладил.

Избор на клиенти

Georgiaорџија Пацифик Професионалец 20041 Полнење на бришачи со средна должност, 10 x 13, портокалова, 200 по ролна Свеж
Georgiaорџија Пацифик Професионалец 20041 Полнење на бришачи со средна должност, 10 x 13, портокалова, 200 по ролна

Диспензиите бришаат еднонавреме за да помогнат во намалувањето на отпадот Супер абсорбента брзо натоп

DEN 2.33
Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бела, 2 Трокреветни Ролни = 6 Редовни Ролни Свеж
Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бела, 2 Трокреветни Ролни = 6 Редовни Ролни

Пакетот содржи 2 трокреветни Ролни Бели Баунти Изберете Хартиени Крпи со Големина А Повеќе абсорбента з

DEN 3.00
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси Нис�

DEN 3.33
TAZSJG возрасни пешкири за миење на лице и жени кои не се сушат, кои не се пролеваат не-пролеани парчиња коса пар пар Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден

Само шема Не е вклучена ткаенина Само шема Не е вклучена ткаенина Димензии на торбата : приближно 2,5in ква

DEN 0.33
Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply Свеж
Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply

100% памук исполнета газа Идеално за полски инструменти и четки за отстранување и чистење Опис на произво

DEN 0.67
Оригинален морков, пакет од 6, мал Свеж
Оригинален морков, пакет од 6, мал

Ефективно ги позиционира договорените прсти подалеку од дланката за да ја заштити кожата од прекумерна

DEN 0.33
Scott® Pro_ Scottfold® Повеќекратни Хартиени Крпи, со Џебови за Апсорпција, 9.4 x 12.4 листови, Бело, Свеж
Scott® Pro_ Scottfold® Повеќекратни Хартиени Крпи, со Џебови за Апсорпција, 9.4 x 12.4 листови, Бело,

175 Листови / Пакет, 25 Скот Про Скотфолд Повеќекратни Пакувања Со Хартиени Крпи / Футрола; 4.375 Листови / Фут�

DEN 2.67
Сите природни крпи за еднократно користење- Еко пријателска машина и повеќенаменски килими што можат да се перат Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон

Идеално за расчистување на општа намена, лесна должност Ги отстранува почвите и течностите од лицето и �

DEN 452.48
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење Свеж
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење

Супер долги влакна, апсорбирајте ја водата ефикасно и брзо, уживајте во сувоста по капењето Лесни и меки

DEN 0.33
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија Свеж
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија

Продаден како 6 / картон Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазна и неабра

DEN 452.48
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна Свеж
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна

Продаден како 30 / картон Кујнски ролни крпи за сушење раце или чистење на хаос 40 листови по ролна, 30 ролни

DEN 2.33
Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела Свеж
Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела

Мултифраза рачна крпа Стандардите на ЕПА со минимум 40 проценти пост потрошувачки отпад Преминување во �

DEN 1.33
Fredенски станови на Фред Салвадор Свеж
Fredенски станови на Фред Салвадор

Увезени Гума ѓон Кожен ѓон со капаче од гумена потпетица Ткаен дизајн со странични отвори за отсекување

DEN 2.33
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 0.67
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа Свеж
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

Подебела и помека крпа на 8 "x 9" 8g направено со 100% памук Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаван

DEN 671.20
Gootrades за еднократно хартиени крпи за печење ролни, 25 пакувања со трајни картонски ролни - 9,8 во x 9,8 во нула салфетки Свеж
Liruxun од влакна крпа за лице за лице од рака, цвета мека крпа постави големо со големо, големина: 1 парчиња Свеж
Liruxun од влакна крпа за лице за лице од рака, цвета мека крпа постави големо со големо, големина: 1 парчиња

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

DEN 1.67
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft Свеж
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft

Тежина на пакет : 12 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : TID 982018 Димензии на пакетот : 12

DEN 1562.88
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца Свеж
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца

Содржи 1 голема ролна = 33% поголема од обичната конкурентска ролна (91 лист по ролна) 2x потрајни кога влажн�

DEN 1.33
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18

Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Tidi производи TID 917407 крпа, 3тил ткиво и поли, беж, 13 "x 18", пакет о�

DEN 1305.60