CXDTBH креативен грашок со паметен изолација шише од не'рѓосувачки челик дигитален термос кригла машки и женски студентски преносен чаша

CXDTBH креативен грашок со паметен изолација шише од не'рѓосувачки челик дигитален термос кригла машки и женски студентски преносен

DEN 1774.08

Свеж

Достапно.

Пиење вода црна технологија, поточна температура. Дајте ви најинтуитивна, грижа и температура. Држете ја чашата во рака за да пиете вода, затворете го капакот и заклучете се на одење. Интелигентен дигитален дисплеј Термос Куп. Да ви даде шарено изненадување. Пиење вода црна технологија, поточна температура. Дајте ви најинтуитивна, грижа и температура. Држете ја чашата во рака за да пиете вода, затворете го капакот и заклучете се на одење. Интелигентен дигитален дисплеј Термос Куп. Да ви даде шарено изненадување. Пиење вода црна технологија, температура поточна. Ви дава најмногу интуитивна, грижа и температура. Чашата чаша во рака за пиење вода, затворете го капакот и заклучувањето на GO.интелигентен дигитален дисплеј термос чаша. топла прегратка.Оригиналност процеси на живот. Големина : 65 x200mm.

Избор на клиенти

Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил Свеж
Цветни Позадина Нерѓосувачки Челик Вакуум Шише Вода За Домашно Патување Канцеларија Автомобил

●Врвен Квалитет : оваа вакуумска чаша е изработена од нерѓосувачки челик и пп материјали за храна што е

DEN 447.84
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хиги�

DEN 271.84
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак Свеж
Беирпонг Плеер 14 Оз Патување Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Чаша Со Капак

●Големина} оваа кригла за патување е достапна во бела и сребрена боја Чашата е со дијаметар од 3,1 инчи на

DEN 1.67
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка Свеж
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

DEN 463.84
Лезбејка Гордост Знаме Еднократно Кафе Кригла Изолирани Патување Шолја За Пиење Вода Шише Со Капак Свеж
Лезбејка Гордост Знаме Еднократно Кафе Кригла Изолирани Патување Шолја За Пиење Вода Шише Со Капак

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа топла патна кригла е изработена од �

DEN 3.33
Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж