Метален афро-стил на коса чешел за професионални салони, професионален чешел за стилизирање, К3

Метален афро-стил на коса чешел за професионални салони, професионален чешел за стилизирање, К3

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Материјал : Абс. Големина : K1 : 23*4.1 CM K2 : 17.6*4.1 CM K3 : 17*7.3cm K4 Големина : 14.9*7.3cm. Карактеристики : Лесно е да се влезе во косата, отпорност на висока температура, антистатичко, не е лесен за кршење и деформирање. Употреби : Фризура, стајлинг, итн. Применливи луѓе : салони за коса, домови, фото студио, итн. Материјал : апс. Големина : K1 : 23*4.1 CM K2 : 17.6*4.1 CM K3 : 17*7.3cm K4 Големина : 14.9*7.3cm. Карактеристики : Лесно е да се влезе во косата, отпорност на висока температура, антистатичко, не е лесен за кршење и деформирање. Употреби : Фризура, стајлинг, итн. Применливи луѓе : салони за коса, домови, фото студио, итн. Име : челик со челик во боја : Abspurpose : Избор на коса/Stylingfeatures : Не'рѓосувачки челик, не е лесно да се пробие : K1 : 23*4,1cm K2 : 17.6*4.1 CM K3 : 17*7.3 CMK4 SIZE : 14.9*7,3 см Тежина : K1 : 46.5g K2 : 32.7g K3 : 35.6g K4 : 29.6 Gthickness : 0,5cm.

Избор на клиенти

3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба Свеж
3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба

Големина : 5x6,2 см (2x2,4 инчи) Материјал за пин за коса : легура Пакет : 3 парчиња декоративни чешли од страна �

DEN 371.20
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени Свеж
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени

Сладок цвет вметнете чешел 4 сладок стил на сончоглед Благодатта и леснотијата на женствената убавина ..

DEN 2.00
„Летечки кран“ дрвен чешел Свеж
„Летечки кран“ дрвен чешел

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 206.24
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел

Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата Не го повредувајте скалпот, не ја повредувајте косата Измазн

DEN 2.33
Xinsanrui широк чешел за заби за кадрава коса, голем чешел од detangler за долга коса, влажна коса Свеж
Xinsanrui широк чешел за заби за кадрава коса, голем чешел од detangler за долга коса, влажна коса

? [Широк чешел на забите] : Цврста работа, не е лесна за кршење, антипаѓање и антисвиткување, доволно убави

DEN 0.33
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел Свеж
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел

Непречено работи болни затегнати и јазли, помага во намалувањето на кршењето на косата и да се исправи к

DEN 3.00
Долги достигнувања за коса - Долг ракуван со четка за коса дизајн Долги достигнувани четки за коса ракувајте со долг чешел, Свеж Попустот
Lovef Magic Easy Combate Combest Sturepty Fighted Combs со слатка боја на мониста во разновидна боја и дизајн-10 компјутери Свеж
Lovef Magic Easy Combate Combest Sturepty Fighted Combs со слатка боја на мониста во разновидна боја и дизајн-10 компјутери

Работи одлично во кој било вид на коса од густа до тенка коса, долга или кратка Многу начини да ја стилиз�

DEN 0.33
Cujux Anion Hair Hair Streterenter четка Електрична топла четка керамика PTC Брза грејач коса рамна железна анти-статичка коса Свеж
Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада. Свеж
Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада.

Лого : ласерско врежано Сиза : 10,5х3,5 см Материјал : Добар квалитет на дрво Подет : околу 15гр Како да ги нара

DEN 207.68